Skocz do zawartości

Zawody SkiForum


Mitek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 lata później...

@MItek  pewnie to pytanie do Ciebie ;) choć niekoniecznie.

 

Czy w tym roku planuje się zorganizowanie jakichś zawodów SKIFORUM, czy też innej formy wieloosobowej integracji  naszej skiforumowej Braci?

Fajnie byłoby parę uśmiechniętych gęb znów zobaczyć :)

Za jestem .... stanowczo i definitywnie!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MItek  pewnie to pytanie do Ciebie ;) choć niekoniecznie.

 

Czy w tym roku planuje się zorganizowanie jakichś zawodów SKIFORUM, czy też innej formy wieloosobowej integracji  naszej skiforumowej Braci?

Fajnie byłoby parę uśmiechniętych gęb znów zobaczyć :)

 

Czołem.

 

Prawdopodobnie będzie kolejny Memoriał NIKO na Dzikowcu. To poustalamy jeszcze z Radkiem, który ma decydujące zdanie i największe kompetencje.

 

No i musi być śnieg, choć widzę, że są nowe inwestycje i plany w ośrodku, co mnie bardzo cieszy :)

 

Trudno tą imprezę nazwać jednak zawodami Skiforum, choć wielu jego uczestników zwykle startuje i się przy tym nieźle bawi. Poza tym Niko sporo z nami jeździł oraz mocno  udzielał się na Skiforum - niektórzy pewnie to jeszcze pamiętają.. 

 

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmmm..... czyli teraz juz tylko   "weźmy się i zróbcie to.... "     :)  :)  :)

Jaworki są piękne ,wąwóz Homole,kawałek dalej Rezerwat Białej Wody, uwielbiam to miejsce i odwiedzamy je z żoną każdego roku, byłem tam o każdej porze roku poza zimą... :)  żona na Jaworki mówi "alpejska wioska" i coś w tym jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaworki są piękne ,wąwóz Homole,kawałek dalej Rezerwat Białej Wody, uwielbiam to miejsce i odwiedzamy je z żoną każdego roku, byłem tam o każdej porze roku poza zimą... :)  żona na Jaworki mówi "alpejska wioska" i coś w tym jest

 

 

Dla mnie Pieniny są w trójce najpiękniejszych miejsc w Polsce.

Nie wiem czy nie pierwsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Pieniny są w trójce najpiękniejszych miejsc w Polsce.

Nie wiem czy nie pierwsze :)

Dla mnie są na pierwszym,ale zostało mi jeszcze sporo do zobaczenia, co ciekawe nie nudzą mi się i uwielbiam tam wracać ,często chodzę tymi samymi szlakami i zawsze sprawia mi to wielką przyjemność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...