Skocz do zawartości

Ocena jazdy MarioJ


MarioJ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sądze ,że konstrukcja współczesnej narty(bardzo dobrze trzymającej na krawędzi)jest w pewnej sprzeczności z ideą śmigu hamującego. Trzeba się zdecydować i odpowiednio dobrać sprzęt. To jest tak ,jakby bolid Formuły 1 wystawić do rajdu Paryż-Dakar. Czy można,ano można tyko poco?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Do jazdy po mu dach, do jazdy po polskich stokach po godz 12. Na przykład. Nic nikomu nie zamierzam i nie potrzbuje udowadniać. Nie zgadzam sie ze stwierdzeniem jakoby śmig hamujacy był umarly. I nikt nie jeżeli na zlaczonych nogach. To oznacza ze u nas jeżdżą głownie dinozaury, bo u nas ślad ciętym to wyjątek.

Teraz to już zupełnie nie wiem o co chodzi. Chyba czas zakończyc tą mękę kolego. Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Tak wiele rzeczy robimy przez internet... Dlaczego nie nauczyć się jazdy na nartach? Teoretycznie.... Pozdrawiam

Po tym co ktoś pisze bardzo łatwo zorientowac się jaką wiedzę i doświadczenie prezentuje. MOzna również wiel cennych uwag wyniść z sieci. Skęcanie to tylko jeden z elemntów jazdy na nartach i to wcale nie najwżniejszy. Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kordirko nie znam lepszej szkoly. Może dlatego, że od 25 lat zadnej nie szukałem. Jeśli chcesz mieć pojęcie o narciarstwie alpejskim czego wielu brakuje to smiało polecam. Jeśli zaś chodzi Ci wyłącznie o lans i napis na plecach kurtki ,,INSTRUKTOR" to sobie odpuść.

Dziękuję :) Koszulki z napisami już mam - "Instruktor ostrej jazdy" i "Instruktor bzykania", to mnie zupełnie zaspokaja, ale narciarstwo alpejskie w Szczyrku (mam tam tylko 100 km) to coś, czego nie można nie spróbować :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...