Skocz do zawartości

Kurta gore tex - model mammuta extreme prosba o jakies opinie etc


zuzza

Rekomendowane odpowiedzi

mam podobną kurtkę o parametrach 20 000 gore-tex proshell .niestety,po kilku godzinach jazdy w ulewnym deszczu woda przedostała się przez kieszenie na froncie.poza tym ok.nie nadaje się jako jedyna kurtka,pod spodem coś trzeba założyć,np primaloft.

Podobną ok ,a jakiej firmy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sie orientuje, gore tex ma parametry endless jesli idzie o wode. Natomiast zgoda co so tego zw do nartowania przyda sie windstoper no i polar. Czy nikt naprawde nie mial/ ma stycznosc z wyrobami tej firmy? Serio, nie wiem czy kurtka jest warta swojej ceny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sie orientuje, gore tex ma parametry endless jesli idzie o wode. Natomiast zgoda co so tego zw do nartowania przyda sie windstoper no i polar. Czy nikt naprawde nie mial/ ma stycznosc z wyrobami tej firmy? Serio, nie wiem czy kurtka jest warta swojej ceny

Zuza ja używam Marmot spire http://www.alpenski....re-jacket-3457/ bielizna wiadomo obowiązek druga warstwa regulujesz sobie jaka temperatura na zewn. przemakać ,nie nie przemaka ostatnio dokładnie w sobotę jeżdziliśmy cały dzień w opadzie śniegu i nie przemokło nic także może by tego marmocika https://www.polarspo...ka MARMOT SPIRE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest straszne. W moim przypadku zasada trzech warstw się nie sprawdza. Ostatnio jeździłam w: koszulce funkcyjnej, koszulce merino extreme Brubecka, polarze i na to kurtka. Żałowałam, że nie wzięłam windstopera z domu. Kurtki nie zamierzam w najbliższym czasie wymieniać, bo jest super wygodna i naprawdę nieprzewiewna i nieprzemakalna. Może na następny sezon poszukam jakigoś cieplejszego polarka, bo mam tylko zwykłe z Decathlona. Za to pod kask nie muszę zakładać skarpetki, bo tu jakoś mi ciepło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...