Skocz do zawartości

Cieńków niby karczma na górze


JG77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,byłem dzisiaj na Cieńkowie i tak się wkurzyłem w tej pierwszej chatce na górze z resztą nie tylko ja ,inni bez owijania w bawełnę rzucali epitetami.Ogólnie brud ,smród i tragicznie powolna obsługa ,oprócz kiełbasy nic nie ma ,na zapiekankę czeka się pół godziny ,zup w ogóle brak chociaż na wypalanych drewienkach widnieją ,toaleta jak za komuny ,klucz trzeba wyprosić i swoje przy tym odstać a ta toaleta ? -wychodek znaczy ,pagoda czy jak tam się zwie ,wstyd aby w dzisiejszych czasach w ogóle takie miejsca istniały.Pani jest nastawiona na lanie piwa i wódeczki , grzańców a cokolwiek innego to już konsternacja.Dymu z tego niby grila w środku ,co za pomysł tyle ,że całe ubranie się uwędziło ,przecież ta niby karczemka jest tam od wielu lat ,wiedzieli że sezon ,że trzeba chociaż w najmniejszym stopniu zainwestować lub po prostu przygotować się do sezonu -dla nich ogórkowego ,ale żeby tak nic od siebie ,kompletnie nic ? a kasę rżną o tak ceny jak w najlepszej knajpie ale za co? Dziwię się ,że właściciel Cieńkowa to toleruje ,w końcu rzutuje to na cały ośrodek ,żeby do tego stopnia tak olewać ludzi i taki mieć stosunek do klientów to się dziwię ,psa z kulawą nogą tam nie powinno być ,chyba że to właściciela w co wątpię albo toleruje rodzinkę siódmą wodę po kisielu .Ja tam na pewno więcej nie zawitam .Prośba do właściciela naprawdę popularnego stoku w Wiśle - czas wziąć się za ten przybytek albo zrównać z ziemią .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...