Skocz do zawartości

Chciałem jechać do Bukovela..... Przez moment:)


keicam

Rekomendowane odpowiedzi

Fantazja podobna, tylko drogi podobno (Ukraina) jeszcze gorsze:)

Jeżdżenie w Moskwie pokazywali dzisiaj w Wiadomościach - podobnie jak u ciebie , nawet to samo tylko na 2-3 min, niektóre ujęcia te same, ale ja bym nie siał paniki. Na Ukrainie jest większa kultura jazdy, tym bardziej po ostatnich podwyżkach kar i mandatów. Więc będąc na miejscu Ukraińca byłbym na ciebie bardzo zły i już nawet jestem :mad::mad::mad: ...

Użytkownik rycho65 edytował ten post 27 grudzień 2012 - 22:54

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżenie w Moskwie pokazywali dzisiaj w Wiadomościach - podobnie jak u ciebie , nawet to samo tylko na 2-3 min, niektóre ujęcia te same, ale ja bym nie siał paniki. Na Ukrainie jest większa kultura jazdy, tym bardziej po ostatnich podwyżkach kar i mandatów. Więc będąc na miejscu Ukraińca byłbym na ciebie bardzo zły i już nawet jestem :mad::mad::mad: ...

Byłeś kiedyś za wschodnią granicą?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ale ja bym nie siał paniki.... ....Więc będąc na miejscu Ukraińca byłbym na ciebie bardzo zły i już nawet jestem :mad::mad::mad: ...

Żartobliwie miało być... Oczywiście nie sieję paniki! (z mojej rodzinnej miejscowości bliżej jest do Królewca niż do Olsztyna, więc coś tam wiem jak to tam się odbywa:)) M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żartobliwie miało być... Oczywiście nie sieję paniki! (z mojej rodzinnej miejscowości bliżej jest do Królewca niż do Olsztyna, więc coś tam wiem jak to tam się odbywa:)) M

Ja pomimo wszystkiego nie mieszałbym Ukrainy z Rosją? Tak samo mógłbym przykrość komuś zrobić mówiąc, że na wschód od linii Wisły mamy "dziki wschód".

Faktycznie tak tam jeżdżą jak na ww filmie?

Nie widziałem a przynajmniej nie na Ukrainie. Wszędzie można zrobić podobny montaż, także z niektórymi motocyklistami i innymi wariatami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie tak tam jeżdżą jak na ww filmie?

Osobiście byłem świadkiem sytuacji (Kaliningrad) w której wywrotka marki ZIŁ jechała środkiem drogi odbijając się od zaparkowanych po prawej i lewej stronie samochodów a za wywrotką jadąca na sygnale "Żiguli" milicji przez megafon wykrzykiwała " woditiel gruzawika, ostanawijsja" czyli: kierowca wywrotki zatrzymaj się! Nie sądzę żeby kierowca pamiętał to zajście...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, więc serio. Byłem na nartach w Bukovelu w grudniu. Jechaliśmy małym autobusem w cięzkich warunkach (intensywny śnieg już od Lublina, ślisko, ciemno). Poza przypadkiem jednego wirtuoza w ładziance na letnich oponach (w centrum Lwowa) i polskiego kierowcy Tira gdzieś koło Stryja, nie zauważyłem żadnych kierowców stwarzających realne zagrożenia. I upieram się przy poglądzie, że Ukraina ma tyle wspólnego z Rosją, co Rosja z Polską.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, więc serio. Byłem na nartach w Bukovelu w grudniu. Jechaliśmy małym autobusem w cięzkich warunkach (intensywny śnieg już od Lublina, ślisko, ciemno). Poza przypadkiem jednego wirtuoza w ładziance na letnich oponach (w centrum Lwowa) i polskiego kierowcy Tira gdzieś koło Stryja, nie zauważyłem żadnych kierowców stwarzających realne zagrożenia. I upieram się przy poglądzie, że Ukraina ma tyle wspólnego z Rosją, co Rosja z Polską.

Oj tam, oj tam:) https://www.youtube.com/watch?v=wm89h--fzw8 Nasza Zakopianka mimo wszystko aż tak nie wygląda;)

Użytkownik keicam edytował ten post 27 grudzień 2012 - 23:49

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo mógłbym przykrość komuś zrobić mówiąc, że na wschód od linii Wisły mamy "dziki wschód".

Ojjj mylisz się...dziki wschód to jest na wschód od Odry :D Aha i większość tych "kierowców" to właściciele pięknych nowych samochodów...w Polsce też jest takich pełno:)

Użytkownik zwierz84 edytował ten post 28 grudzień 2012 - 13:22

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Osobiście byłem świadkiem sytuacji (Kaliningrad) w której wywrotka marki ZIŁ jechała środkiem drogi odbijając się od zaparkowanych po prawej i lewej stronie samochodów a za wywrotką jadąca na sygnale "Żiguli" milicji przez megafon wykrzykiwała " woditiel gruzawika, ostanawijsja" czyli: kierowca wywrotki zatrzymaj się! Nie sądzę żeby kierowca pamiętał to zajście...

Wszystkie wschodnie landy najlepiej wrzucic do jednego garnka jak rockera i bedzie git.:D Najgorzej maciek jak podchmielowy ukrainski mafiozo to przeczyta (a jezdzi ich troche na podchale) i sprubuje cie odnalezc i spacyfikowac. Porownywanie ukrainy do rosji raczej im sie nie spodoba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...