Skocz do zawartości

Wynajem busa...


chemik

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję wynająć busa na majówkę... Konkretniej na 9 dni... Znalazłem informację, że wynajem kosztuje 229-350PLN z limitem 300km/doba... Szukam czegoś taniej i z większym (lub w ogóle bez) limitem kilometrów...

Bez limitu to można wynająć ale prywatnie i zależy gdzie? U nas biorą " po okolicy " 2zł/1km. Jeśli znajdziesz jeszcze taniej od swojej oferty to daj mi znać - na pewno skorzystam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc najlepiej jakby bus był gdzieś w okolicach Wrocławia lub pobliżu, aby można było podjechać go odebrać i oddać... Bus na 8 osób + kierowca, czyli tak aby na prawie jazdy kategorii B można było go prowadzić... Przy czym aby być dobrze zrozumianym - ja chcę wynając busa i sam go prowadzić, a nie wynając busa + kierowcę (czyli usługę transportową)... Rycho, we Wrocławiu płaci się 15 PLN za każde 100km przejechane ponad limit...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc najlepiej jakby bus był gdzieś w okolicach Wrocławia lub pobliżu, aby można było podjechać go odebrać i oddać... Bus na 8 osób + kierowca, czyli tak aby na prawie jazdy kategorii B można było go prowadzić... Przy czym aby być dobrze zrozumianym - ja chcę wynając busa i sam go prowadzić, a nie wynając busa + kierowcę (czyli usługę transportową)... Rycho, we Wrocławiu płaci się 15 PLN za każde 100km przejechane ponad limit...

Jak to ma być wypożyczalnia to faktycznie musisz się skoncentrować na wrocławskich okolicach. Tak z ciekawości jutro spytam ile taki busik u nas z wypożyczalni?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurku, dzięki, lecz ja szukam czegoś bliżej 200PLN/doba... Przy kwocie 300PLN za dzień bardziej opłaca nam się dwoma osobówkami jechać...

Cześć, wiesz co sprawdź u dilera forda - z tego co wiem to oni mieli wynajem busów, bez limitów kilometrów za 250zł/doba - jak na dłuższy okres to można było po negocjować. Firma w której pracowałem trochę ponad rok temu wynajmowała busa, tylko nie pamiętam na ile osób i normalne zasady jak w wypożyczalniach aut. Zabierasz z pełnym bakiem, oddajesz z pełnym + wpłacenie jakiejś tam kaucji, oczywiście zwrotna (chyba 2 - 2,5 tys. ) itd. tu masz linka http://www.ford.pol-...oclaw/index.php Pozdrawiam a i z tego co pamiętam to auto było całkiem niezłe (chyba 2006 r) tez zrobiło ze 2 tys kilometrów bez problemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 3 lata później...

hejka, planuję w marcu wypad na narty do Francji. wraz ze znajomymi zastanawiamy się czy właśnie nie wynająć sobie busika 6 os zamiast jechać na dwa auta. Zastanawiamy się nad wypożyczalnią http://www.wypozyczalnia-busow.com.plczy ktoś może wynajmował u nich coś i może powiedzieć coś na temat współpracy? Jak autka się prezentują, nie było problemów z wypożyczeniem? Jak w ogóle jest z wypożyczonymi busami, czy one mają AC i OC ważne także za granicą? Z góry dziękuje za podzielenie się doświadczeniem ;)

A nie uczciwiej byłoby napisać, że reprezentuję tą wypożyczalnie? Na tym forum takie owijanie w bawełnę przynosi zazwyczaj efekt odwrotny od zamierzonego. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka, planuję w marcu wypad na narty do Francji. wraz ze znajomymi zastanawiamy się czy właśnie nie wynająć sobie busika 6 os zamiast jechać na dwa auta. Zastanawiamy się nad wypożyczalnią http://www.wypozyczalnia-busow.com.plczy ktoś może wynajmował u nich coś i może powiedzieć coś na temat współpracy? Jak autka się prezentują, nie było problemów z wypożyczeniem? Jak w ogóle jest z wypożyczonymi busami, czy one mają AC i OC ważne także za granicą? Z góry dziękuje za podzielenie się doświadczeniem ;)

 

wszedłem na stronę  :D  :D  :D  :D

Proponuję tego Caddy - 5 osób na siedzeniach reszta na pakę  :)

Pozostałe mało ci się opłacają bo są 3 osobowe (chyba, że zabierasz kanapę z domu, lub materac)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym sezonie wynająłem busa 9-cio osobowego Renault Trafic wersja wydłużona.

Rewelacja.

Zapomnijcie o osobówkach w dłuższe trasy.

W styczniu zaklepany ten sam busik do Francji.

Pełne ubezpieczenie, łańcuchy, zimówki,webasto, itd.

Oszczędność ,wygoda...

Sprzęt na podłodze, na to klamory, buty pod fotelami.

Prowadzi się znakomicie, dobrze jak jedzie 2-3 kierowców, wtedy można jechać "ciurkiem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym sezonie wynająłem busa 9-cio osobowego Renault Trafic wersja wydłużona.

Rewelacja.

Zapomnijcie o osobówkach w dłuższe trasy.

W styczniu zaklepany ten sam busik do Francji.

Pełne ubezpieczenie, łańcuchy, zimówki,webasto, itd.

Oszczędność ,wygoda...

Sprzęt na podłodze, na to klamory, buty pod fotelami.

Prowadzi się znakomicie, dobrze jak jedzie 2-3 kierowców, wtedy można jechać "ciurkiem".

 

Do tego samego wniosku doszedłem.

Facet kasuje 140 PLN bez limitu kilometrów na 4 doby wychodzi nas 560 PLN

Pełne ubezpiecznie, łańcuchy, Trafic Long 3 letni 75000 przebiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że te nowe modele Vivaro i Trafic mają mniej miejsca z przodu w porównaniu ze starymi modelami, jazda w pełnym składzie 9-os nową wersją to już wyzwanie, w starym spokojnie dajemy radę. No i ten silnik 1.6 mnie nie przekonuje w załadowanym po dach busie, na alpejskich podjazdach. Wypożyczam od 3 lat Vivaro 2.5 w automacie i wg mnie jest to idealny napęd do takiego auta. ze spalaniem też nie ma tragedii, wypożyczałem też 2.0 i 1.9 i na paliwo wychodziło nieznacznie tylko więcej, przy 9 os to jest parę eur na głowę a komfort jazdy nieporównywalny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzień dobry,

Serdecznie zapraszamy wszystkich narciarzy i snowboardzistów do skorzystania z usług łódzkiej wypożyczalni busów ck corp. Podobnie jak Państwo jesteśmy fanami sportów zimowych, dlatego doskonale rozumiemy potrzeby związane z transportem do miasteczka narciarskiego. Nasza wypożyczalnia nie pobiera dodatkowych opłat za wyjazd poza granicę RP czy możliwość prowadzenia samochodów przez dodatkowych kierowców. Wszystkie wynajmowane busy są w pełni ubezpieczone, posiadają opony zimowe a nawet łańcuchy śniegowe. Istnieje również możliwość doposażenia busa w bagażnik dachowy. Oferujemy Ople Vivaro 2.0 CDTi w wersjach krótkich i przedłużanych. Posiadamy duże grono zadowolonych klientów, którzy podróżują naszymi busami corocznie do Austrii, Włoch czy Francji.

Wynajem busa 9 osobowego gwarantuje ogromną przestrzeń bagażową, bezpieczeństwo(wielu kierowców za kółkiem), oszczędność paliwa ok. 8L ON/100 km, brak konieczności ponoszenia podwójnych kosztów paliwa czy opłat autostradowych, co szczególnie istotne w Szwajcarii czy we Włoszech. Każdy wypożyczany przez nas bus jest przygotowany technicznie do długiej trasy, czysty i zatankowany pod korek.

 

Szczegóły oferty znajdziecie Państwo na naszej stronie http://ckcorp.pl/.

 

z narciarskimi pozdrowieniami

Krzysztof

Cześć

A czy macie może busy 15 osobowe?

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

A czy macie może busy 15 osobowe?

Pozdrowienia

 

Cześć, nie wiem co kombinujesz i zakładam że na tym trochę się znasz, ale przypomnę, że np. do Nassfeld (zgaduję) trzeba by chyba mieć 2 kierowców(?) z prawem jazdy kategorii D1, ew. wynająć takiego gościa razem z busem, czyli dodatkowe noclegi(?) bo fajnie mieć własny transport na miejscu.

 

Ograniczenia prędkości (tachograf), opłaty, winiety też nieco inne niż dla osobówek.

 

Jeśli dobrze zgaduję - to więcej sensu na taką trasę mają 2 busiki 9-osobowe ...a jeśli nie o to chodzi - to też warto uświadomić ludzi, że busik do 9 os. to duża osobówka - ze wszystkimi plusami, przede wszystkim szybkością podróży :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, nie wiem co kombinujesz i zakładam że na tym trochę się znasz, ale przypomnę, że np. do Nassfeld (zgaduję) trzeba by chyba mieć 2 kierowców(?) z prawem jazdy kategorii D1, ew. wynająć takiego gościa razem z busem, czyli dodatkowe noclegi(?) bo fajnie mieć własny transport na miejscu.

 

Ograniczenia prędkości, opłaty, winiety też nieco inne niż dla osobówek.

 

Jeśli dobrze zgaduję - to więcej sensu na taką trasę mają 2 busiki 9-osobowe ...a jeśli nie o to chodzi - to też warto uświadomić ludzi, że busik do 9 os. to duża osobówka - ze wszystkimi plusami, przede wszystkim szybkością podróży :)

Cześć'

Twoje czytanie w myślach jest szokujące.;)

Tak myślałem, że 15 osób to już autobus a nie bus.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...

Potrzebuję wynająć busa na majówkę... Konkretniej na 9 dni... Znalazłem informację, że wynajem kosztuje 229-350PLN z limitem 300km/doba... Szukam czegoś taniej i z większym (lub w ogóle bez) limitem kilometrów... Czy ktoś może pomóc informacją?

Odezwij się przed majówką,ja nieraz pożyczam swojego,a na majówkę się nie wybieram...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...