Skocz do zawartości

Treningi na tykach w PL


Spiochu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A podpowiedzcie mi obywatele gdzie możliwie najbliżej Łodzi jakieś sensowne tyki można zaliczyć ?W Łodzi jestem dosyć często i mogę sobie przemodelować wyjazdy tak żeby weekendzik (w miarę możliwości sob i niedziela ) na jakieś tyczki przeznaczyć.

Chyba na Harendzie. Ale trudno powiedzieć, że to blisko Łodzi. W Kamieńsku nigdy nie widziałem, żeby ktoś trenował. Fakt byłem tylko 3 razy. Może nie trafiłem. Ale to jest kiepski stok do takiej zabawy...

Tadek


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Kamieńsku nigdy nie widziałem, żeby ktoś trenował. Fakt byłem tylko 3 razy. Może nie trafiłem. Ale to jest kiepski stok do takiej zabawy...
Tadek

Pytałem o to miejscową szkołę w poprzednim sezonie. Jest opcja jazdy na tyczkach tylko trzeba zebrać kilkuosobową grupę :).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto w tym roku pisze się na treningi na tyczkach w tygodniu (wieczorem ) lub w sobotę, niedzielę. Treningi w Beskidzie Sląskim- jestem z Katowic. W zeszłym roku byłem kilka razy na Złotym Groniu. Można podzielić koszty transportu 

 

Hej!

 

Jestem jak najbardziej chętny, osobiście jeździłem sl na Skrzycznym, w dalszym ciągu mam namiar na organizatora tego przedsięwzięcia więc jak coś, możemy połączyć siły, zebrać jeszcze kogoś i razem potrenować.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze kogoś kto tyki prawidłowo rozstawi. Jeśli liczysz że oni to potrafią to się przeliczysz.

 

Na Kamieńsku można wystawić gigant na slalomki  :) . Może na samej górze parę kijów do SL-a. Parę lat temu jakaś szkółka z Łodzi robiła tam szkolenia na tykach, ale ponoć administracja przestała dawać na to zgodę i się skończyło.

Wiem że na Telegrafie jakaś lokalna szkoła robi treningi dla studentów, jest tu zdaje się na forum ktoś z tamtych okolic - nie wiem czy ogół narciarzy też się na te tyki kwalifikuje ? Pytam bo aż tak daleko nie mam, co prawda stok krótki ale nachylenie całkiem całkiem

 

np.: http://www.youtube.c...h?v=YgadDI1qFCE


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam swoje prywatne tyczki ok. 20 szt. (10-niebieskich i 10 czerwonych na przegubach) tylko jest problem z grotami, są dość długie i na nasze warunki śniegowe niekiedy się nie nadają ponieważ można "wjechać w glebę". Ale jeśli ktoś ma dobre układy z włodarzami stoków, którzy godzą się na rozstawienie kilku kijów to również jestem otwarty.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam swoje prywatne tyczki ok. 20 szt. (10-niebieskich i 10 czerwonych na przegubach) tylko jest problem z grotami, są dość długie i na nasze warunki śniegowe niekiedy się nie nadają ponieważ można "wjechać w glebę". Ale jeśli ktoś ma dobre układy z włodarzami stoków, którzy godzą się na rozstawienie kilku kijów to również jestem otwarty.

Musielibyśmy mieć zgodę właściciela wyciągu, w przypadku Skrzycznego-trochę dużo roboty, jeśli posiadasz własne tyki  to ustawić je można na innym stoku, mniejszym, gdzie wchodząc grupą dajemy zarobek na karnetach np. Kaimówka (mała górka, obok Skrzycznego, ale na szlifowanie techniki SL może być)

 

12344.jpg


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musielibyśmy mieć zgodę właściciela wyciągu, w przypadku Skrzycznego-trochę dużo roboty, jeśli posiadasz własne tyki  to ustawić je można na innym stoku, mniejszym, gdzie wchodząc grupą dajemy zarobek na karnetach np. Kaimówka (mała górka, obok Skrzycznego, ale na szlifowanie techniki SL może być)

 

Kaimówka to chyba dobry pomysł. Jeśli czas mi pozwoli, to też się zapisuję! :)

Tadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...