Skocz do zawartości

Kurtka - Brugi czy inna do 400zł.


SebaSRS

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, Wiem, że na forum są już miliony tematów o kurtkach, ale niektóre są już przestarzałe albo nie potrafię znaleźć odpowiedzi na moje pytanie. Szukam kurtki zarówno na narty jak i na co dzień, limit cenowy to max. 400zł. W auchanie widziałem fajną kurtkę z Brugiego z membraną By tex 10k, za 399zł, niestety rozmiaru większego niż XL nie było, a XL był można powiedzieć "w sam raz" (czyli czyt. na drugi rok będzie mała:D ), więc zacząłem poszukiwać innej, W sklepie internetowym brugiego znalazłem taką - http://sklepbrugi.pl....html?[]=4 Kurtkę chciałbym kupić w sklepie Brugiego w Bielsku Białej, co sądzicie o tym punkcie ? Słyszałem, że w makro da się taniej kupić rzeczy Brugiego, więc jeśli ktoś byłby tak miły i przy okazji wizyty w makro mógłby zobaczyć w czy są i w jakiej cenie kurtki z membraną 10k:rolleyes: , to byłbym wdzięczny (ja niestety nie mam karty, ale jeśli wiedziałbym że byłaby tam kurtka, to może udałoby mi się "pożyczyć" :P ) Zależy mi żeby kurtka była w niebieskim kolorze, ale jeśli będzie w innym kolorze, ale o lepszych parametrach to przeżyję ;) Może zaproponujecie mi jakąś inną kurtkę w cenie ok. 400zł? Chciałem hi-techa, ale niektórzy piszą że po kilkunastu praniach zaczyna przeciekać, moja jesienno-wiosenna kurtka po kilku praniach(w płynie przeznaczonym do odzieży sportowej) rzeczywiście stałą się taka "sflaczała".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ważne jest: - gdzie chcesz jeździć np. Kasprowy lub wysokie Alpy itp. - to kurtka ma duże znaczenie, a jek np. w Wiśle itp. to pewnie trochę mniejsze. Ja kupowałem w Makro i przymierzyłem ich ze 15-20 aż znalazłem taką która mi odpowiadała (grubość, kaptur, materiał wewnętrzny, zabezpieczenie szyi itp.), ale ja kupowałem na posezonowej wyprzedaży więc zapłaciłem gdzieś ok. 230 zł a nie 400. Przy takiej kwocie nic lepszego bym nie znalazł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Nie wytrzymałem i kupiłem kurtkę AST (brugi), rozmiar 200 (sprzedawca pisał 194), niestety ja mam 185 i ta kurtka była "na styk" a nawet trochę mniejsza... I teraz się zastanawiam czy kupić droższą kurtkę (500zł) np. The North Face Macugnaga (membrana 15k), lub inną którą widziałem w sklepie bergsona (membrana 10k)- firma jakaś trzyliterowa chyba, czy lepszym wyjściem będzie kupić tańszą np. Hi-Tech hamilton (mem. 10k), za 330zł ? Chętnie poczekałbym do marca, kwietnia, ale obawiam się, że wtedy nigdzie nie znajdę "mojego" rozmiaru...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...