Skocz do zawartości

W Wiśle i Ustroniu jazda z jednym skipassem


przenio

Rekomendowane odpowiedzi

pyrek06: http://www.skiforum....ll=1#post483107 A co do skipassu to kupiłem na platformie e-skipas 7 dowolonych dni wychodzi 61zł za dzień jazdy to całkiem tanio! tym bardziej ze ma dołączyć jeszcze Ustroń.

Dzisiaj mówili w TVP, że do 6-ciu dołączyły 2 nowe ośrodki/ stacje ale nie wymienili jakie, może właśnie coś z Ustronia? www.wislanskiskipass.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jakie waarunki w Wiśle? Jeśli ktos był w okolicy - poprosze o kilka słów o warunkach.

ja też się przyłączam do pytania ale proszę tak realnie bez pośpiechu i czy droga z Jaworzynki przez Hrczawę do Mostów k/J. jest otwarta - czy trzeba jechać przez Jasnowidze? Wczoraj wygrałem skipass i muszę to wykorzystać ze znajomymi.

Użytkownik rycho65 edytował ten post 27 luty 2013 - 09:07

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Odświeżam temat.... bo pojawiła się nowa oferta skipasu na na niektóre osrodki w Ustroniu i Wiśle:

https://wisla.e-skipass.pl/

Czy to atrakcyjne?.... gdyby mieć gwarancję, że będzie chodził Poniwiec, to mając do kpl NO, Skolnity i np. Stożek to ma jakiś sens... pewnie kilkanaście zł na dzień mniej...

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat.... bo pojawiła się nowa oferta skipasu na na niektóre osrodki w Ustroniu i Wiśle:

https://wisla.e-skipass.pl/

Czy to atrakcyjne?.... gdyby mieć gwarancję, że będzie chodził Poniwiec, to mając do kpl NO, Skolnity i np. Stożek to ma jakiś sens... pewnie kilkanaście zł na dzień mniej...

Przy cenie sezonówki w Szczyrku w przedpłacie za 799 zł ich oferta staje się bardzo mało atrakcyjna. Do tego mi w tej ofercie cały czas brakuje Czantorii i Soszowa. Nie widzę też sezonówki w wariancie ulgowym. Jedyne co ja bym rozważał w zakupie to " 4 dowolne dni przez 4 godziny" aczkolwiek to też wychodzi 55 zł za dzień (4 godziny jazdy). Nie wiem czy na Stożku nie będzie taniej, kupując bezpośrednio w kasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy cenie sezonówki w Szczyrku w przedpłacie za 799 zł ich oferta staje się bardzo mało atrakcyjna. Do tego mi w tej ofercie cały czas brakuje Czantorii i Soszowa. Nie widzę też sezonówki w wariancie ulgowym. Jedyne co ja bym rozważał w zakupie to " 4 dowolne dni przez 4 godziny" aczkolwiek to też wychodzi 55 zł za dzień (4 godziny jazdy). Nie wiem czy na Stożku nie będzie taniej, kupując bezpośrednio w kasie.

  Tylko ta opcja zwróciła moją uwagę. Pewnie skorzystam, bo zwykle 'wyskakuję' na 4 godziny.... czasem trzeba wrócić do pracy przed końcem dnia... ;-) A do Szczyrku- wciąż min 30 km i pół godz (jak dobrze się jedzie) dalej... 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy cenie sezonówki w Szczyrku w przedpłacie za 799 zł ich oferta staje się bardzo mało atrakcyjna. Do tego mi w tej ofercie cały czas brakuje Czantorii i Soszowa. Nie widzę też sezonówki w wariancie ulgowym. Jedyne co ja bym rozważał w zakupie to " 4 dowolne dni przez 4 godziny" aczkolwiek to też wychodzi 55 zł za dzień (4 godziny jazdy). Nie wiem czy na Stożku nie będzie taniej, kupując bezpośrednio w kasie.

Zwłaszcza, że w ubiegłym sezonie po feriach, kiedy były akurat najlepsze warunki na trasach, karnet 4h na Skolnity kosztował 40 zł. Faktycznie Soszów i Czantoria mogłyby uatrakcyjnić ten skipass. Jest jeszcze całkiem niedaleko Brenna Świniorka, myślę ,że w związku z ciągłym rozwojem Szczyrku te mniejsze ośrodki będą musiały rozwijać współpracę,również między gminami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...