Skocz do zawartości

Spodnie softshell - na co zwracać uwage?


emilk

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, Chce zakupić spodnie softshell (w "standardowych" mi za ciepło). Chce żeby miały sporą oddychalność. Znalazłem dwie pozycje. Jedne z nich są "trekkingowe" drugie "narciarskie. Ale nie widzę różnic ? Na co zwracać uwagę w narciarskich softshell?? Nie znalazłem na przykład takich, które mają wzmocnienia przy stopach, albo jakieś suwaki "wentylacyjne". Możecie spojrzeć na te propozycje (firma Hi-Tec) i wyrazić opinię lub coś doradzić? Ogólnie chce wydać do 500 pln (chce coś lepszego - na dłużej jak się da). http://www.sklep-pre...000-Hi-Tec.html http://novosport.pl/...Hi-Tec-Shun/230 W ogóle to jakaś posucha, na allegro nie ma nic sensownego moim zdaniem, w goglach siedziałem ze 2 godziny i też nie za bardzo. Pewnie okres nie najlepszy. Pozdrawiam, emil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takich samych (lub bardzo podobnych) przejździłem poprzedni sezon i nie zamierzam zmieniać na narciarskie ,,klasyki'' ocieplane - nie ma potrzeby a czujęsię lżej w dolnej części są wzmocnienie i zamki, założenie buta bez najmniejszych problemów suwaków czy wiatraków do wentylacji brak, ale wg mnie nie są konieczne jak znajdziesz droższe to może będą lepsze - znaczy może będą na dłużej :D ale nie na pewno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emilk jezdzic pewnie mozna, tylko czy nie za cienkie, kiedys ( byli tacy) w dzinsach jezdzili - to byly czasy ;-) polecil bym north face a - moze nie najtansze ale i nie najdrozsze, ale niezniszczalne ciuchy, bardzo dobra jakosc.

Wypróbowałam softshelle zupełnie średniej półki ( bez żadnych wzmocnień i dodatków) w temp. od -5 do +5 (pod spodem brubeck thermo) i było OK w trakcie jazdy. Natomiast na krzesełku: jeśli plastik albo mokry śnieg - zimno w tyłek i po kilku wjazdach spodnie mokre, jeśli pianka - komfort.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam czy ktoś ma może/używa takich spodni: http://www.alpinepro...arpalyke/19224/ firma mi nie znana - choć coraz bardziej widoczna na rynku pozdr

PRZEPRASZAM ZA DUZE LITERY, ALE prosze nie pisac "soft-shell" jezeli juz nie szczegoly, to prosze sprobowac sklasyfikowac dany ss, chociazby wg mojej 5 stopniowej skali, opublikowanej na tym forum pare lat temu a pozniej mozna dyskutowac inaczej to bedzie dyskusja nt czerwony samochod jest lepszy od bialego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...