Skocz do zawartości

I Memoriał Jurka "niko130" Dzięcielaka SkiForum Masters Challenge Dzikowiec 2013 2


sese

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym podziękować Wszystkim, którym chciało się przyjechać na Zlot. Mam nadzieję, że impreza była udana, a górka nasza spełniła wszystkie Wasze oczekiwania. Miło było Was poznać. Mam nadzieję, że częściej Będziecie wpadać w nasze rejony, szczególnie, że nie tylko zimą jest tu wiele atrakcji. Może jakaś majówka na szlaku?

Pozdrawiam, radcom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim chciałbym podziękować wszystkim, którzy byli a szczególnie dla Sese i Radcoma, którzy zorganizowali ten nasz zlot. bardzo miło było Was wszystkich poznać i mam nadzieję, że jeszcze nie raz spotkamy się na stoku czy podobnych zlotach :) jazda na tyczkach super sprawa, każdy sobie świetnie poradził a miejsce nie jest ważne(Wueres nie wkurzaj się już :D) to za rok powtórka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom Zlotu/Memoriału za to, że byli z nami na Dzikowcu i że przez te trzy cudowne dni dali się poznać jako naprawdę fantastyczni ludzie. Czapki z głów - to był dla mnie wielki zaszczyt i przyjemność móc w takim gronie spędzić te kilkadziesiąt godzin. Zabawa na stoku i poza nim była przednia, a szczegółowy opis pewnie zamieścimy później. Dziękuje też wnuczce niko130 - Paulinie Wojciechowskiej i jej mamie, a córce niko130 - Marcie Wojciechowskiej (Aleksandrze Dzięcielak) za przyjęcie naszego zaproszenia i towarzyszenie nam na Dzikowcu. Było nam niezmiernie miło i mamy nadzieje, że kolejne Memoriały będą się odbywać co rok z Waszym udziałem. PS. Lista z wynikami właśnie się tworzy, jeszcze chwilę cierpliwości... ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wstępie bezwzględnie trzeba sie powtórzyc.... : Podziekowania dla Ojca Organizatora - Radkoma za pokazanie mało znanego (przynajmniej mnie), a bardzo fajnego miejsca narciarskiego i bezproblemowe ogarnięcie wszystkiego na miejscu, dla Sese za logistyke i papierkologię, i wszystkim za mile sprzedzone 2 dni i 3 wieczory... ;). Dzień piewszy - czwartek- dojazd na miejsce w snieżycy i spotkanie z Kaemem (zdążył jeszcze być na stoku), Tadeuszem i Śpiochem... Dzień drugi rozpoczął sie od szybkiego wyjazdu od rana na stok Skipasy zakupione... IMG_1125.JPG . na stoku mało ludzi, duzo sniegu i nieco mgły.... IMG_1127.JPG i fajna jazda na baaaaardzo ciekawym stoku... :) wg Tadeusza nachylenie wieksze niż góra Kasprowego... Z krzesła widok nieco spłaszczony ale po ruszenie w dół żarty sie kończą... fajna jazda do 14tej.. IMG_1129.JPG Wieczorem zbiórka na trening... IMG_1134.JPG i na stok: IMG_1138.JPG Na fotce stok PO treningu - zostały tylko rynny w śniegu... Żartów nie było choc to 'tylko' troche giganta... a snieg momentami mocno przesadzał: IMG_1144.jpg Wszystko odbywało sie pod czujnym okiem Gospodarza zapowiadającego :'dopiero jutro dostaniecie popalić'.... ;) IMG_1143.JPG Dzień trzeci: Miło postać przy żubrze.... IMG_1149.JPG Bus dowozi na stok sprawnie i wygodnie,,, - wazne bo do południa odbywają sie lokalne Zawody i gości na stoku (i parkingu) w nadmiarze... IMG_1150.JPG Wśród zawodników mozna zauważyć delikatny slalomowy wyscig zbrojeń.: IMG_1152.JPG Pojawiają sie też prawdziwi 'zbrojni'... ;) z bronią automatyczną... (choc na plastikowe kulki) IMG_1155.JPG Przygotowanie do slalomu.... snieg na szczescie przestaje padać ale stok mocno miekki. IMG_1156.JPG przedstartowa koncentracja..... IMG_1158.JPG Odwiedza nas Marta - córka Niko, która trasę slalomu przejeżdża z gracją i elegancko i w oczywisty sposób profesjonalnie i skutecznie..... ! IMG_1161.JPG Na mecie: IMG_1163.JPG walka do ostatka: IMG_1168.JPG Moj 'idiotenaparat' nie pozwalał na wyszukane fotki... tu przypadkiem trafił z ekspozycją - niestety z kiblem na pierwszym planie... ;) Najwyższy dołek lekko prawo skos w górę od domku górnej stacji orczyka to 'dołek startowy' slalomu... - wysokość wygląda nawet nieźle- dzieki Radkom!!!!! , a wydawało sie, że zjechać stamtąd na tyczkach to niemozliwe.... ;) IMG_1182.JPG W hotelu długo trwały nocne Polaków rozmowy..... : IMG_1188.JPG Bedzie jeszcze materiał video - ale trzeba poczekac aż kaem ulokuje to gdzieś na ftp (2,5GB)

Załączone miniatury

  • IMG_1141.jpg
  • IMG_1139.JPG
  • IMG_1153.JPG
  • IMG_1151.JPG
  • IMG_1154.JPG
  • IMG_1157.JPG
  • IMG_1159.JPG
  • IMG_1160.JPG
  • IMG_1164.JPG
  • IMG_1162.JPG
  • IMG_1189.JPG
  • IMG_1184.JPG
  • IMG_1186.JPG
  • IMG_1187.JPG

Użytkownik mig12345 edytował ten post 25 luty 2013 - 09:40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto obiecana lista z wynikami I Memoriału Jurka "niko130" Dzięcielaka - SkiForum Masters Challenge Dzikowiec 2013 Lista zawiera czasy jedynie forumowiczów oraz córki niko130-Marty Wojciechowskiej. Czasy pozostałych osób (spoza forum) zostały pominięte Miejsce, Numer startowy, Nick, Czas pierwszego przejazdu, Czas drugiego przejazdu, Czas łączny. 1.__10___Śpiochu_________25,41 s______24,56 s______49,97 s 2.__18___sese____________30,39 s______30,09 s______60,48 s 3.__25___Marta W.________30,83 s______30,45 s______61,28 s 4.__33___B4ME___________30,55 s______31,98 s______62,53 s 5.__7____1/2prokrzysiek____33,40 s______31,48 s______64,88 s 6.__11___pajgab__________33,91 s______33,54 s______67,45 s 7.__30___peregrin_________31,76 s______36,79 s______68,55 s 8.__13___mig12345________34,68 s______34,80 s______69,48 s 9.__8____Kordirko_________35,55 s______35,19 s______70,74 s 10._3____Hesski___________36,59 s______35,33 s______71,92 s 11._5____Tadeusz T________37,21 s______37,07 s______74,28 s 12._22___Ropóh___________40,25 s______ 38,41 s______78,66 s 13._9____Kaem____________41,42 s______39,21 s______80,63 s 14._32___Wueres__________30,89 s______DNF_________DNF * innym kolorem zostały wyróżnione jedyne dwie kobiety, które odważyły się zmierzyć z Dzikowcem

Użytkownik sese edytował ten post 24 luty 2013 - 16:38

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Oławy daleko nie miałeś ... może warto było przyjechać :D Śpiochu wcale nie miałtak łatwo, bo po 1 przejeździe junior z miejscowy doginał Go o 0.12 sek no ale w drugim demolka młodzieży nastąpiła i tyle w temacie :D Ps. zostałe zamieszczone wyniki osób zalogowanych na naszym forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto obiecana lista z wynikami I Memoriału Jurka "niko130" Dzięcielaka - SkiForum Masters Challenge Dzikowiec 2013 Lista zawiera czasy jedynie forumowiczów oraz córki niko130-Marty Wojciechowskiej. Czasy pozostałych osób (spoza forum) zostały pominięte Miejsce, Numer startowy, Nick, Czas pierwszego przejazdu, Czas drugiego przejazdu, Czas łączny. 1.__10___Śpiochu_________25,41 s______24,56 s______49,97 s 2.__18___sese____________30,39 s______30,09 s______60,48 s 3.__25___Marta W.________30,83 s______30,45 s______61,28 s 4.__33___B4ME___________30,55 s______31,98 s______62,53 s 5.__7____1/2prokrzysiek____33,40 s______31,48 s______64,88 s 6.__11___pajgab__________33,91 s______33,54 s______67,45 s 7.__30___peregrin_________31,76 s______36,79 s______68,55 s 8.__13___mig12345________34,68 s______34,80 s______69,48 s 9.__8____Kordirko_________35,55 s______35,19 s______70,74 s 10._3____Hesski___________36,59 s______35,33 s______71,92 s 11._5____Tadeusz T________37,21 s______37,07 s______74,28 s 12._22___Ropóh___________40,25 s______ 38,41 s______78,66 s 13._9____Kaem____________41,42 s______39,21 s______80,63 s 14._32___Wueres__________30,89 s______DNF_________DNF * innym kolorem zostały wyróżnione jedyne dwie kobiety, które odważyły się zmierzyć z Dzikowcem

gratulacje dla Śpiocha - widać ,że znacząco odbiega od pozostałości - ale jak się to mówi - "kto regularnie ćwiczy to na pewno bdb zaliczy?!";)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... to za rok powtórka?

Mam nadzieję... :) Dzięki Radcom, dzięki Sese. Fajnie było Was wszystkich spotkać, poznać Martę i Paulinę... W listopadzie napisałem:

.... Dla mnie ta jedna trasa to za mało, żeby tułać się tylko dla niej taki kawał drogi. Ale po to żeby Was spotkać polecę na skrzydłach :P:D Tadek

W przyszłym roku także... :) Tadek

Użytkownik Tadeusz T edytował ten post 24 luty 2013 - 20:37

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to za rok powtórka?

To powinno brzmieć twierdząco, a nie pytająco. Oczywiście, że TAK. Za rok II Memoriał. Ja już się piszę na listę. Dzięki wszystkim za fajną zabawę na stoku, jak również w Rodarze. P.S. @mig12345 aleś mi fotę trzasnął na tym apresski, dobrze że mi już kobieta spała i tego nie widziała :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym weekendzie muszę wbrew moim obawom powiedzieć, że taki slalom jest o wiele przyjemniejszą sprawą niż wszelkiej maści giganty. Frajda nieporównywalna. Odgłos zbijanych tyczek to miód na moje uszy ;) Ale slalom i nartowanie to jedno. Jest jeszcze drugie - ważniejsze. Bez Was nie byłoby nawet połowy radochy z tej imprezy. Kolejny raz zjechała się grupa zewsząd, każdy inny i żaden podobny sobie, niektórzy widziani po raz kolejny inni po raz pierwszy, a wrażenia jak z rodzinnego zjazdu. Radcom udźwignął organizacyjnie imprezę, postaramy się by nie wypadł z wprawy... Sese chyba uznał, że jako współorganizator nie może dać ciała na slalomie i tak samo sobie dobrze sobie poradził z jednym jak i z drugim. Tylko po co mu ktoś te tyczki na trasie zjazdu poustawiał... omijać je musiał chłopak ciągle... ;) Tadeusz, piękne masz te gardy, za rok pożyczysz? Edwin, jeśli nie pójdziesz do lekarza i na RMI to za rok dostaniesz wilczy bilet na imprezę i nawet robienie filmów zza krzaka i ratraka nie będzie dostatecznym powodem dopuszczenia Cię do eventu! Nawet mimo wszelkich uprzejmości jakich dopuściłeś się podczas weekendu! Mimo piwa. Mimo książki. Mimo cyklin. Śpiochu, uważaj na pandę. I potrenuj jeszcze te tyczki, bo Sese Ci siedzi na ogonie... Kaem, miałam nie pisać o ..... to nie napiszę. Ale po za tym rewelacja ;) BAME (hyhy) zauważyłeś, że jesteś trzeci forumowicz? To chyba znak, że czas zainwestować w gardy... Zaraz po lusterku. Krzysiu, pamiętaj - lepszy szczęśliwy głupiec. Jak 5,0 nie dostaniesz za tę pracę to dodamy Ci do czasu 4 karne sekundy. Czekamy na relację z Peca. Ropóh, tak między nami - czasy slalomu czasami, ale tylko prawdziwi narciarze jadą po kolacji ponartować, a nie tylko pić na pięterku i oglądać filmy... :D

Użytkownik HesSki edytował ten post 24 luty 2013 - 20:35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BAME (hyhy) zauważyłeś, że jesteś trzeci forumowicz? To chyba znak, że czas zainwestować w gardy... Zaraz po lusterku.

BAME :D

Krzysiu, pamiętaj - lepszy szczęśliwy głupiec. Jak 5,0 nie dostaniesz za tę pracę to dodamy Ci do czasu 4 karne sekundy. Czekamy na relację z Peca.

ta praca to dopiero w październiku ;) relacja z Peca będzie i będę Was namawiać :D p.s i tak w ogóle wróciłem do TEGO Wrocławia i śniegu jakoś tak mało i deszcz i w ogóle....

Użytkownik 1/2prokrzysiek edytował ten post 24 luty 2013 - 22:02

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powinno brzmieć twierdząco, a nie pytająco. Oczywiście, że TAK. Za rok II Memoriał. Ja już się piszę na listę. Dzięki wszystkim za fajną zabawę na stoku, jak również w Rodarze. P.S. @mig12345 aleś mi fotę trzasnął na tym apresski, dobrze że mi już kobieta spała i tego nie widziała :)

taaaaa.... myśłę, że bardzo delitatne.... co bardziej drastyczne fotki zostały wstępnie ocenzurowane.... ;) ;)

Użytkownik mig12345 edytował ten post 24 luty 2013 - 22:26

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Gratuluje wszystkim startującym i organizatorom! mam nadzieję że w przyszłym roku odbędzie się II memoriał i uda mi się pojawić tak aby zaliczyć tylko swoją obecnością :P nie ma co się równać narazie patrząc na wyniki :)

Pytanie techniczne jaka długość miała trasa? 500m?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...