Skocz do zawartości

Tanie ciuchy - 4F potrzebne opinie


laryzbyszko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Chciałem zasięgnąć Waszej opinii nt. kurtek i spodni narciarskich tej firmy. Są one stosunkowo tanie, a wydają się nieźle wykonane, nie wieją tandetą w dotyku i fajnie leżą (na mnie przynajmniej :P). Zanim jednak kupię chciałbym się dowiedzieć jak się sprawują w użytkowaniu, czy membrany są wystarczające, czy się niszczą no i czy ew. da się coś lepszego dostać w tej cenie: Interesujące mnie modele: http://4fsklep.pl/[t4z12-kumn210]_kurtka_narciarska_meska_kumn210_-_czarny,81,41229.html http://4fsklep.pl/[t4z12-spmn208]_spodnie_meskie_narciarskie__spmn208_-_zielony,133,41411.html Dziękuę za pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda posiadam tylko windstoper tej firmy który kosztował koło 120zł chyba, ale mogę powiedzieć, że spisuje się bardzo dobrze. Nieźle chroni przed wiatrem, jak temperatura nie schodzi poniżej -5 stopni, to jeżdżąc na nartkach ma na sobie zazwyczaj podkoszulek, cienki sweter i ten własnie windstoper i jest git;d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie, czy taka membrana 5000 wystarczy na narty dla "amatora" ? Mam kurtkę jesienno-wiosenną z membraną właśnie 5000 i jest fajnie bo wody nie przepuszcza, natomiast ma problemy z odprowadzaniem pary wodnej (przynajmniej u mnie), a na nartach wiadomo, człowiek więcej się rusza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. Są różne opinie. Wg mnie te numerki nie są aż tak ważne. Dlatego też się pytam konkretnie o produkty konkretnej firmy. Miałem wcześniej kurtkę Quiksilvera z membraną 5000 i była świetna, ostatnio jeździłem w HiMountain 5000 i jest beznadziejna. Mimo, że ubieram się pod spodem jak wszyscy każą, to pocę się jak świnia, a przy padającym śniegu kurtka robi się mokra i ciężka (niby nawet za bardzo nie przemaka, ale jest w niej niekomfortowo). Ktoś jeszcze może coś więcej powiedzieć o wyrobach 4F? Albo polecić coś innego w tej cenie? Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem dwa sezony w spodniach 4F i nie zawiodłem się. Spisywały się bardzo dobrze. Były ciepłe, nie nabierały ciężkości pod wpływem opadów. Dodatkowo wytrzymałe, pomimo całkiem spektakularnie wyglądających upadków ;) Rzeczy 4F są ładne i dobrze wykonane. Co prawda do wyrobów powiedzmy Colmara, czy Descente nie można porównywać, to w tym przedziale cenowym to bardzo dobry wybór. Takie jest moje zdanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z "politycznej poprawności" po numerze, który zafundowało 4f polskim paraolimpijczykom trzymam się od tej firmy jak najdalej i osobiście ją bojkotuje ( co zapewne mają głęboko pod wątrobą). W prawdzie rzecznik 4f zapewniał później o braku czasu na projekty, zbyt późnym przetargu, wysokiej jakości swoich produktów, indywidualnym dopasowaniu i tak dalej i tak dalej a ja o tej jakości się po prostu nie mam ochoty już przekonywać. - BTW spodenki rowerowe wraz z koszulka rowerowa rozpruły się w ciągu dwóch dni użytkowania, reklamacja rozpatrzona negatywnie i pozostaje mi jedynie sądzić, że ja jestem za duży a kupiony przeze mnie kompet był zwyczajnie za mały....

Użytkownik alen59 edytował ten post 07 listopad 2012 - 16:35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...