Skocz do zawartości

Gruzja 2013 marzec - kupy nikt nie ruszy :)


Janica

Rekomendowane odpowiedzi

wow, to sporo się nas zbiera :) do Kazbegi w zimie jeździ mniej tych marszrutek niż latem, w 90% mają napisane ludzkimi literami "Kazbegi". Z Tbilisi kosztuje 10lari od osoby, z Gudauri do Kazbegi około 5lari. 1lari=2PLN. Co do sprzętu, to ja też wypożyczę jednak. Na tej stronie, którą pokazuje Tepe27 jest napisane, że 7dni VIP-TEST ski kosztują 100 lari, czyli za 6dni jeżdżenia powino być 85lari, czyli 170zł. Przez LOT i ich machinacje odechciało mi się lecieć, ale znajomi mi zmienili zdanie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

@Pangniewu - bankomat jest, ale musisz zwrócić uwagę na dziwne rzeczy, które robią ostatnio - mi mBank zaczął liczyć za wypłaty za granicą. I $ i € można spokojnie wymienić, najlepiej jeszcze w Tbilisi, a nawet na lotnisku są porządne kantory. Generalnie nei ma różnicy w opłacalności, najlepiej bierz to, co już masz w Polsce wymienione z PLN na obcą walutę. @Jeziorek, w takim razie, jeśli by to nie był problem, to wezmę swoje deski, wyciągnę wiązania i nawet nie będzie widać, że są tam dwie pary w środku :) Jaka długość Twoich? Moje 176cm mają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo, ze spadl snieg, to ewidentnie moj błąd, tak jak to, ze nie chce sie wam zejsc na parter i kupic wóde, ani dogadac sie z wlascicielka, ze sie wam apartament nie pdoboa, co dostaliscie na wlasne zyczenie, bo prosilem was, zebyscie wyslali do niej potwieredzenie, ze przyjedziecie, zamiast placic zaliczke +50$ oplat w western union, a takze przepraszam was bardzo, ze nie byliscie laskawi jej zaplacic tak, jak wszyscy normalnie uzgonili. Mozecie byc pewni ze sie to juz nie powtorzy. Na pewno juz nie z Wami. Cieszcie sie, ze policja sie do was nie dobierze (moze). Pozdro i udanego jezdzenia, bo mi sie dzisiaj bardzo podobalo, jjutro tez bedzie taki fajny dzien.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

mysle, ze mozecie wynajac jakies auto (albo 2, zalezy ile was jedzie) i w dniu przylotu dojechac do Tbilisi, nocleg w hotelu, nastepnego dnia rano (kolo 8) wyjazd z TBS do Gudauri (jakies 2,5-3h) i jestescie okolo 11, czyli dopiero godzine po otwarciu wyciagow. Co do noclegow, to jesli chcecie apartamenty polecam pisac do [email protected] ona ma jakies 20swoich, a nawet jak ma swoje zajete, to zalatwi Wam od znajomych.

2. Mysle, ze najtaniej bezposrednio na lotnisku, zawsze ze 30% spokojnie urwiecie. Pamietajcie, ze taksiarze jezdza na gaz ziemny, ktory kosztuje 1,4zl za litr ;)

3. W Tbilisi mozecie zarezerwowac na tych samych stronach, gdzie rezerwuje sie inne kraje. 10euro od osoby za noc w hostelu ze sniaanie, to standard.

4. jw.

5. nie znam wypozyczalni z Tbilisi, w Gudauri najlepszy sprzet maja w 4* hotelu Marco Polo, ale najlepiej zarezerwowac sobie  z gory na caly tydzien. Juz nie pamietam ile nas wyszlo, chyba 300zl za 5 albo 6 dni (same narty i kije, buty mielismy swoje)

6. sa i bary i restauracje.

Pozdro i powodzenia

Ja Gruzji nie planuje, zwlaszcza, ze z Anglii mam duzo mniej wygodnie sie tam dostac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...