Skocz do zawartości

Organizujemy wyjazd do Bukovela- zapraszamy


metaal

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Nie muszę podawać bo już sam wybrałeś ( jedziesz z Szabirem do Francji ) Ja wieżę że w Bukovelu jest świetnie, ale jak mam wybór pomiedzy pagórkami na Ukrainie a Alpami , to wybieram Alpy. pozdrowienia

A sama Ukraina nie stanowi pewnej dodanej wartości zwiększającej atrakcyjność? Jak bym tam pojechał. Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie muszę podawać bo już sam wybrałeś ( jedziesz z Szabirem do Francji ) Ja wieżę że w Bukovelu jest świetnie, ale jak mam wybór pomiedzy pagórkami na Ukrainie a Alpami , to wybieram Alpy. pozdrowienia

Bukovel dla czlonkow Btn 1250 i 350km od granicy. A francja 2000zl i tulaczka blisko 2000 km w jedna strone. Zalezy co kto lubi. Pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sama Ukraina nie stanowi pewnej dodanej wartości zwiększającej atrakcyjność? Jak bym tam pojechał. Pozdrowienia

Dokładnie tak, jak mówisz Mitku. Co prawda znam Ukrainę - do tej pory - wyłącznie z letnich włóczęg a rowerze, ale już wtedy zainteresował mnie sam Bukovel oraz choćby słynna Aj Petri na Krymie (mega zjazdy :-)) (Tak, tak tam też można śmigać ... i to nie tylko na nartkach) btw Zaś zwyczajnie zwaliła mnie z kolan odpowiedź miejscowych na pytanie o tzw. obrońców przyrody, ergo zielonych, czy jak im tam ... Miejscowy najpierw zupełnie nie wiedział o co pytam, a potem powiedział coś mniej więcej w ten deseń - jak bardzo są upierdliwi, to pojawiają się "osoby", które skutecznie przekonują oponentów do nowej racji ;-))) Co do samej ceny - pomimo, że uwielbiam Ukrainę, to ceny w Bukovelu są przegięciowe i nastawione są raczej na nuworyszy z Rosji i innych nowowbogackich (nie tylko z WNP), którym UE skutecznie blokuje szastanie dolarami na Zachodzie. Np. w Austrii można znaleźć kwaterki niedaleko stoku, gdzie osobodzień z HB i skipasem wychodzi poniżej 40 E/ os. O standardzie na stoku i na kwaterze nie wspominam. Ale - oczywiście - dla mieszkańców Ściany Wschodniej - Ukraina jest tym, czym dla mieszkańców południa są Słowacja i Czechy. Zdravim :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć A sama Ukraina nie stanowi pewnej dodanej wartości zwiększającej atrakcyjność? Jak bym tam pojechał. Pozdrowienia

Witam Z całą pewnością tak , tylko ośrodek w Bukovelu stanowi swoiste kuriozum ( paru oligarchów postanowiło sobie zrobić namiastkę alp w górach o wysokości 900 - 1000 m. tworząc stację narciarską na wzór zachodu) , tak więc atrakcyjność tego miejsca pomijając że można tam pojeździć jak wszędzie w takim standardzie jest mocno dyskusyjna pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam No właśnie, jedni wolą Alpy a inni tylko ich namiastkę pozdrawiam

Chwila a czemu twierdzisz że tylko Alpy służą do tego żeby jeździć na nartach - dlaczego jazda w innych górach jest be, że jak na narty to tylko w Alpy. Moim zdaniem jeździć da się i na Ukrainie i w Alpach, jedyne co różni te góry to to że kiepsko brzmi że jeżdżę na nartach na Ukrainie, to tak jak bym powiedział że kupuję chińskie rzeczy a nie markowe - obie działają ale jakoś inaczej to wygląda choć obie i tak zrobione na Tajwanie. Ale ja osobiście lubię jeździć na nartach a nie oglądać kurorty i dbać o ich ilość gwiazdek czy inne dodatki. Jakbym miał do takiego ośrodka w Polsce 300-400 km to uwierz mi że nie jechałbym do Bukovela. A że niestety nie mamy to cóż - wydamy nasze dutki na Ukrainie. Bo jak pomyślę o Białce, Kotelnicy, Jaworzynie czy innych pierwszoligowych naszych ośrodkach z potężną liczbą 10 km tras liczonych z oślimi łączkami i 30 min kolejkami to wybacz. Masz rację Alpy to nie są i nigdy nie będą, fotki nie będą tak prestiżowe, ale wyjeździć się tam można na maksa. I tak jak pisał Metaal - pokaż mi Austrię w tej cenie ale ze wszystkim, skipass, spanie, jedzenie, dojazd, ubezpieczenie, transfery na stok i nazat. Nie zrozum nie źle nie atakuję Cię tylko pytam - bo naprawdę chciałbym w takiej cenie pojechać do Austrii (a mam w domu jeszcze dwóch prawie dorosłych synów i na karnety dla dzieci już się nie łapią) i synom też pokazać Austrię i Alpy. Tylko że nijak przez cały miesiąc szukania nie mogłem nic takiego znaleść. Pozdr Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

..... Bo jak pomyślę o Białce, Kotelnicy, Jaworzynie czy innych pierwszoligowych naszych ośrodkach z potężną liczbą 10 km tras liczonych z oślimi łączkami i 30 min kolejkami to wybacz. .................

A w Szczyrku byłeś?

Masz rację Alpy to nie są i nigdy nie będą, fotki nie będą tak prestiżowe, ale wyjeździć się tam można na maksa. I tak jak pisał Metaal - pokaż mi Austrię w tej cenie ale ze wszystkim, skipass, spanie, jedzenie, dojazd, ubezpieczenie, transfery na stok i nazat. Nie zrozum nie źle nie atakuję Cię tylko pytam - bo naprawdę chciałbym w takiej cenie pojechać do Austrii (a mam w domu jeszcze dwóch prawie dorosłych synów i na karnety dla dzieci już się nie łapią) i synom też pokazać Austrię i Alpy. Tylko że nijak przez cały miesiąc szukania nie mogłem nic takiego znaleść. Pozdr Jan

Można pojechać taniej zapewniam, można tańsze oferty znaleŹć ale jak ekipa fajna to po co się nad tym zastanawiać. Z tego punktu widzenia nie rozumiem wpisów Misia bo może i rację ma ale co Ciebie to drogi Misiu obchodzi gdzie jadą i w jakie góry. Tak spokojnie pomyśl. Od razu narzuca się myśl, że chciałeś przyszpanować ale wiem, że nie o to chodziło boś nie taki mały, więc o co? Pozdrowienia Cześć

to mam rozumieć,że w marcu jedziesz? :D

W marcu napewno pojadę do Szczyrku bo lubię wiosenną, rodzinną jazdę w tym miejscu. A do Bukovela?? Narazie Wam życzę miłego pobytu a jak kiedyś nadmiar kasy będzie to chętnie. Bardzo lubię zwiedzać nowe miejsca. Serdecznie pozdrawiam

Użytkownik Mitek edytował ten post 06 listopad 2012 - 22:52

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...