Skocz do zawartości

Jaka aplikacja dla narciarzy do Androida??


fanatyk

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi o coś takiego co zliczy dzienna ilość przejechanych kilometrów, a co najważniejsze rozdzieli odległość przejechaną pod górę od tej po trasie narciarskiej. Możliwe jest to?? Może ktoś już z czegoś takiego korzystał i mógłby polecić.

Ja używam tej aplikacji ,jest funkcja auto pause tzn że gdy prędkość jest mniejsza niż 5 km/h zatrzymuje pomiar ,ale wyciągi poruszają się szybciej http://www.sports-tracker.com/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Znalazłem! Jest aplikacja, która zlicza tylko w dół i nie potrzebuje dostępu do netu: http://www.alpinerep...com/me?id=70245

W opiniach użytkownik podaje info że do uzytkowania aplikacji niezbedny jest internet "Robert - 28 wrzesień 2012 - Samsung Galaxy S2, wersja aplikacji: 1.5 Takie sobie. Nie da się odpalić apki bez dostepu do netu. Będąc za granicą nie skorzystasz, chyba, że zapłacisz za transmisje."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalogowac sie rano z darmowym netem i nie wychodzic z apki wtedy sie da upierdliwe troche,pytanie jak zlicza to w praktyce te trasy w dół z tego co zauważyłem jest pełno stoków do wyboru.

Co do logowania to ja zalogowałem sie raz i zaznaczyłem zapamietaj czy coś takiego. Nie trzeba się później logować nawet jak się wyłączy aplikację. @jaro323 To ja napisałem tą opinię:D, ale już doszedłem, że tylko raz trzeba mieć dostęp do netu na samym początku. Później już jesteś cały czas zalogowany i dostęp do netu jest nie potrzebny

Użytkownik fanatyk edytował ten post 31 październik 2012 - 15:14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Endomondo jest według mnie bardzo fajną i uniwersalną aplikacją. Używam jej głównie do biegania. W zeszłym roku testowałem ją na nartach i było ok. Żadnych problemów i przekłamań. Rzeczywiście brakuje opcji stop w trakcie jazdy wyciągiem, ale ja używałem zestawu głośnomówiącego. Naciśnięcie przycisku zatrzymywało i uruchamiało pomiar. Tylko trzeba było o tym pamiętać :) Z uwagi na to że były to Czechy miałem oczywiście wyłączona transmisję danych. Po powrocie do hotelu wysyłało po złapaniu wifi :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy wie ktoś jak ustawić Sports Trackera tak aby nie naliczał wjazdu wyciągiem, bo każdo razowe pauzowanie po zjedzie na dół jest dość uciążliwe. Tak samo włączanie po wjechaniu wyciągiem na górę, jeżeli ktoś jakimś cudem zdołał to ustawić to prosił bym o napisanie jak to zrobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...