Skocz do zawartości

Jaka aplikacja dla narciarzy do Androida??


fanatyk

Rekomendowane odpowiedzi

Ja uzywam iski tracker .Są rozne wersje w zaleznosci od kraju w ktorym jestesmy - nie ma polski ale czechy i alpy jak najbardziej . Apka potrzebuje dostepu do netu ale w symbolicznych ilosciach . Zlicza wszystko i generuje wkresy przewyzszen i predkosci . Mozna zapisac swoje osiagniecia na serwerze / komorce i dzelic sie nimi ze znajomymi . Mamy takze nasze przejazdy naniesione na google maps .Jak dla mnie bomba a cena za transmisje danych w roamingu to jakies 3-5 pln za dzien na nartach .

To nieprawda, iski tracker potrzebuje jedynie dostępu do internetu: 1. kiedy po raz pierwszy się logujemy na swoje konto (konto dostępne także w przeglądarce www na kompie) 2. kiedy chcemy wysłać dany dzień na serwer. Do samego mierzenia wszystkich parametrów NIE JEST POTRZEBNY NET po całym dniu zapisujesz pomiar i tylko jak masz stały dostęp do netu np. wifi w MCdonald wysyłasz pomiar i tyle. Ja wysłałem w styczniu zapamiętany pomiar z grudnia i małego tego dokładnie wiedział gdzie jeździłem ponieważ lokalizuje on miejsce i opisuje. Apka jest świetna i polecam wszystkim mierzy i pokazuje wszystkie dane łącznie z ilością wjazdów i długość zjazdów. I jeszcze jedna ważna funkcja po włączeniu podsumowuje na bieżąco cały sezon !!! łącznie z ilością dni na stokach. :) tutaj strona : www.iskitracker.com

Użytkownik fantom edytował ten post 27 styczeń 2013 - 14:11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...

odgrzebane z czeluści...

ale sezon się zbliża a nowe apki powstają...

 

Od dwóch sezonów i przetestowaniu chyba ze 30 aplikacji

wybór padł na ....

 

Ski Tracks

https://play.google....oders.skitracks

wprawdzie płatna... ale umówmy się że 4 pln nikogo nie zrujnują....

 

Czemu ta ?

Po pierwsze stworzona stricte pod narciarzy

więc oddzielnie pokazuje ilość km zjechanych i "wjechanych"

całkiem ładnie nakłada rzuty na mapę... pokazując przy tym odpowiednią kolejność..

 

no i nie rujnuje baterii ani procka...

można spokojnie w kieszeni trzymać bez obaw że się z nadmiernego grzania telefonu jajka spocą

 

Przykładowy zrzut..

 

Załączone miniatury

  • 1450956_698410223502599_601451897_n.jpg
  • 1454822_697893666887588_872415516_n.jpg
  • 1479504_697371070273181_1781868052_n.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...