Skocz do zawartości

Szukam apartamentu na Chorwacji.


fanatyk

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć W środku wakacji możę byc kiepsko - chyba, że zamierzasz wynająć coś na jesień na przyklad. Polecam rozwiązanie opisane przez Artomana. Ja wprawdzie zawsze mam na pokladzie namiot i cały sprzęt ale wiele okazji do przespania się w godziwych warunkach i w bliskości morza było. A poza tym fajna przygoda. Jakbyś jednak zmienił zamiary i chcial bardziej na S (poniżej Splitu, Makarskiej) to mogę spróbowac pomóc. Jakby co pisz na priv. Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nawet w środku wakacji powinieneś znaleźć kwaterę bez większego problemu. Ja zazwyczaj jadę w ciemno i jakoś dłużej niż 20 minut nigdy nie szukałem. Jak zapukasz do domu Chorwata z pytaniem o apartament,a on w nie będzie miał nic wolnego, albo coś Ci nie przypasuje, to obdzwoni wszystkich jakich zna, ale z rąk Cię nie wypuści. Przyczyna tego jest bardzo prosta. Dla wielu Chorwatów to zwyczajnie zarobek, więc doskonale wiedzą jak dbać o klienta z gotóweczką. Wyjazd w ciemno ma plusy takie, że widzisz co kupujesz i możesz negocjować cenę. Zawsze możesz skorzystać na miejscu z usług agencji turystycznej. Jeżeli jedziesz w szczycie sezonu, to raczej doradzam wybór mniejszych przejść granicznych z powodu na możliwe korki, oraz planowanie wyjazdu raczej nie w weekend. Miłego wypoczynku i pozdrawiam.:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...