Skocz do zawartości

"Podróż za jeden uśmiech 3" --- PARADISKI --5-12 stycznia 2013


Szabir

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 120
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szabir wrzuć może na pierwszą stronę dokładny adres hotelu i jakiś skan polisy TRAVEL, którą opłacamy. Może gdzieś to sobie w postach wisi, ale nie mam czasu na szukanie :cool:

a Porter spac nie mozesz ze o tej godzinie piszesz? Ps. Turbo tez by prosil o skan polisy a nie "slowo honoru" zuzzy... Bez urazy:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że temat sprzętu grającego umarł z powodu malych luków bagażowych Autokaru W2. Ponoć w drugim jest więcej miejsca. Tak radzi Szabir Szukam zatem dobrego opiekuna sprzętu ( 2 paczki - torby ) który zadeklaruje się przepakowac go z W2 do W1 we Wrocławiu. Ja dowiozę sprzęt z Opola do miejsca postoju W2 - Lotos - droga Krapkowice - Racibórz i go zapakuje Czekam na odzew.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zechar ja wsiadam we wro i mogę go wrzucic do wa1. Do wroclawia moze jechac na moim miejscu. Tylko ze lepiej jeszcze znalesc kogos kto zaopiekuje sie nim w WA1

Zechar ja będę wsiadał w Krapkowicach, więc nie ma problemu - do Wrocławia powinienem być jeszcze w miarę odpowiedzialnym obywatelem :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---------------------------------- jeśli chodzi o sposób i formę zakwaterowania są 3 możliwości: 1- wszyscy się ładujecie na hurra i staracie się wyrwać co wasze - będzie okrutny sajgon i wszystko się wydłuży o kilka godzina jak znam życie ktoś na koncu zostanie bez apartamentu. W takim przypadku ja umywam łapki od pomocy i również dbam tylko o siebie. 2 - do recepcji wchodzą tylko przedstawiciele ap. wraz z kartą i gotówką na klimatyczne
  • najpiękniejszą podwersją tego co się stanie jest możliwość, ze recepcja położy nam klucze od ap ( które będę dzielił i wydawał wraz se skipassami ) a do 2 dni zglosiicie się osobiście indywidualnie ap. do recepcji celem uzupełnienia kaucji, klimatycznego etc.
  • drugą możliwość taka, że zechcą nas zaraz okaucjować i pobrać kilmatyczne. Zakładam, że będą nas obsługiwać min 2 okienka. W jednym stanie z listą rezydentka a w drugim ja z kimś kto zna Francuski lub dobrze angielski i bedziemy obsługiwać drugą cześć listy.Jeśli tylko wytrzymacie z nerwami i do recepcji nie będzie wchodził nikt oprócz reprez. apartamentu to w miarę szybko powinniśmy się wszyscy zalokować.
---------------------------- pilise podam popołudniu bo jesscze ją dopisują

Użytkownik Szabir edytował ten post 03 styczeń 2013 - 13:16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zechar ja wsiadam we wro i mogę go wrzucic do wa1. Do wroclawia moze jechac na moim miejscu. Tylko ze lepiej jeszcze znalesc kogos kto zaopiekuje sie nim w WA1

Witam, Jeśli nie ma innych chętnych z WA1, to ja mogę się podjąć tego odpowiedzialnego zadania, pod warunkiem, że nie będzie się ono wiązało ze spędzeniem całej podróży w luku bagażowym z tym torbami. ;) Pozdrawiam piotr-m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za szybki odzew. Wrzucam graty grające do W2 w Krapkowicach i osobiście poprosze Damiana aby wrzucił je we Wrocku do W1 A potem zobaczymy co z tego wyjdzie ???? Zatem do zobaczenia o 18.oo w Krapkowicach Ciekawy jestem ilu juz będzie zmęczonych narciarzy ?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Les Coches – Le Hameau du Sauget Adres : Le Hameau du Sauget Les Coches 73210 – Bellentre Współrzędne GPS: latitude : 45.55950000 longitude : 6.73539000 Numer telefonu do recepcji: +33 4 79 41 40 40 Godziny otwarcia pn – czw: 8:00 – 12:00 i 16:00 – 20:00 Godziny otwarcia w piątek: 8 – 12:00 i 15 – 24:00 Godziny otwarcia recepcji w soboty: 24/24h niedziela: 24:00 – 13:00 i 16:00 – 20:00 Odbiór kluczy: od 17h W razie późniejszego przyjazdu należy poinformować recepcję. Opłaty, które zostaną pobrane przy odbiorze kluczy: Kaucja zwrotna za apartament: 200€ za apartament (zastaw z karty kredytowej) Taksa klimatyczna: ok.1 €/dzień/os. (od 13r.ż.) Opcjonalnie:  Poszewki na pościel: w cenie  Ręczniki: 9€/ komplet/ os.  Końcowe sprzątanie (oprócz kuchni): od 40€ (w zależności od apartamentu)  Zestaw środków czystości: 9€  Formuła „komfort +”: łóżka pościelone w dniu przyjazdu, podwójny komplet ręczników, końcowe sprzątanie (oprócz kuchni), zestaw detergentów: 20€/ os./ tydzień (wymagana wcześniejsza rezerwacja)  TV : w cenie  Wifi na recepcji: ok. 20€/ tydzień  Przechowalnia sprzętu narciarskiego: w cenie  Zestaw dla dziecka (krzesełko, łóżeczko): 16€/ tydzień (należy wcześniej zarezerwować)  Parking odkryty, publiczny: bezpłatny  Pobyt zwierząt: 55€/ tydzień Zdawanie apartamentu: Apartament należy zdać przed godziną 10h, najlepiej jest umówić się (przy odbiorze kluczy) z recepcją na konkretną godzinę. Apartament musi być wstępnie posprzątany: zdjęte poszewki, poskładana pościel, posprzątana kuchnia (naczynia pozmywane i poukładane w szafkach, lodówka opróżniona), śmieci wyrzucone.... Przy zdawaniu apartamentu, bagaże muszą znajdować się na zewnątrz apartamentu, nie można nic zostawiać w apartamencie. Kaucja zostaje zwrócona po sprawdzeniu apartamentu.

Załączone miniatury

  • venir1.png

Użytkownik Szabir edytował ten post 03 styczeń 2013 - 22:06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

------------------------------ Dla osób jadących autokarami opłata 10,- zł za gadżety ( zajefajne z resztą :) ) odbędzie się już na pokładzie Szabirolotów . W poszczególnych autobusach opłaty będą zbierać:
  • WA 1 - Meetal
  • WA 2 - Nieprawda
pozostali reprezentanci poszczególnych samochodów zgłoszą się do mnie osobiście z mamoną po przyjeździe. ----------------------------------------------------- Ponad to, wstępnie dalej wisi rezerwacja SNQ baru wg pewnego pomysłu ( powtórzenie poniżej ) Ja zrobiłem już swoje i oddaję pałeczkę dalej w tej kwestii wieć jesli chcecie dalej cos z tym robić to macie temat podany na talerzu i wystarczy go tylko potwierdzić i uzgodnić szczególy. przypomnienie Poniedziałek 7 godz. 19.00 -22.00 - wieczorek zapoznawczy dla wszystkich ! ( w snack Barze na stoku ok 200 m od naszego hotelu )w programie między innymi konkursy, zabawy, nagrody, disco show DJ Zenek, zdjęcia i filmy grupowe - obecność obowiązkowa albo bunga - bunga za karę :P Zamawiam dla Was na początek symbolicznie po jednym w/w zestawie z grilla za 13 euro na apartament ! myślę, że nie zabijecie mnie za to, a w końcu to przekąska +piwo +wino a ew. zrzutka będzie wręcz symboliczna. Na pozostałą konsumpcję %mamy również zniżki, więc jak weźmiecie po jednym niedrogim piwie to właściciele winni być zadowoleni i skłonni powtórzyć nam imprę w środę. Środa 9 godz. 19.00 - 22.00 - urodziny jubilatów - tańce hulanki swawola + disco sto©k show + niespodzianki - miejsce akcji bar na stoku wstęp to dowolny datek do kapelusza dla szczęśliwie urodzonych oraz zamówienie czegoś w barze na podobnych zasadach jak w poniedziałek. Zapraszamy wszystkich serdecznie w tym tych, którym spodobała się poniedziałkowa bunga - bunga

Użytkownik Szabir edytował ten post 03 styczeń 2013 - 18:33

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[*]urlop wzięty i przyznany. stop [*]bilet PKP z Poznania do Bresslau kupiony stop. [*]małe papu na drogę i trzy pierwsze dni kupione. stop. [*]narty pożyczone. stop. [*]tabletki do zmywarki wg intencji obywatela Siano kupione. stop. [*]jutro jeszcze jurki trza kupić. stop. [/list] Tylko kurka pogoda letnia i nie wiem czy pontonu lepiej nie zabrać:) widziałem jakąś prognozę gdzie pokazali max do 10 stopni w La Plange czy jak go tam zwą..

Użytkownik TurboDymoMan edytował ten post 03 styczeń 2013 - 20:32

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem pewien, ale odnośnie sprzątania końcowego też chyba coś wcześniej było skrobnięte, że w cenie

W cenie zakwaterowanie w powyższym hotelu 7 noclegów ( doba od 17.00 - 10.00 )skipass na teren "La Plagne” 225 km tras ( La Plagne + Peisey Vallandry + Les Coches + Champagny) Formuła „komfort +” - łóżka pościelone w dniu przyjazdu, komplet ręczników podatek VAT,

Opcjonalnie:  Poszewki na pościel: w cenie  Ręczniki: 9€/ komplet/ os.  Końcowe sprzątanie (oprócz kuchni): od 40€ (w zależności od apartamentu)  Zestaw środków czystości: 9€  Formuła „komfort +”: łóżka pościelone w dniu przyjazdu, podwójny komplet ręczników, końcowe sprzątanie (oprócz kuchni), zestaw detergentów: 20€/ os./ tydzień (wymagana wcześniejsza rezerwacja)

PS faktycznie widziałem - w opcji formuła "komfort+"

Użytkownik damek edytował ten post 03 styczeń 2013 - 19:50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem pewien, ale odnośnie sprzątania końcowego też chyba coś wcześniej było skrobnięte, że w cenie

My mamy formułę "komfort +" kuchnię masz posprzątać z grubsza, naczynia i szklanki poukładać tak jak były, toaletę i sanitariaty oddać w takim stanie jak zastałeś a do oddania podłogi w czystości służy załączony w ap. odkurzacz. ot cała filozofia. 4 osoby robią to w 15 minut na fajrant.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli ręczniki również w cenie itp, a Twój dzisiejszy post nie jest dedykowany do naszej grupy?* * co by nie było nieporozumień

formuła "komfort +" którą mamy ( odpłatna 2o euro ) zawiera ręczniki i pościel tak jak pisałem w 1 poście od samego początku. Aby być dobrze zrozumianym, pościel/poszwa w rozumieniu żabojadów to dodatkowe prześcieradło które dajesz pomiędzy ciało a koc. Jak ktoś będzie szukał typowej PRL-owskiej poszewki to się zdziwi :D odkurzacz jest normalny europejski, prawostronny :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W imieniu jubilata, Niebieskiego Krzysia, dziękuję wszystkim składkowiczom za super prezent, Zenkowi za ogarnięcie imprezy :) Załączam krótki filmik, którego jakość trochę odbiega od oryginału z powodu edycji. A wyjazd, jak to Francja - super pogoda, stoki, towarzystwo ... Reszty nie będę komentował, aby nie było - "a, nie mówiłem?" :cool:

Ja również dziękuję :) - Zeniowi za ogarnięcie imprezy (choć nie wiem, czy ten konkurs przypadł mi do gustu :o ) - wszystkim uczestnikom, za super zabawę :cool: - składkowiczom za super prezent, chociaż nadal nie wiem jakie narty mam sobie kupić :eek: ;) i oczywiście Porterowi za udokumentowanie dla potomnych :D

Użytkownik zuzayyy edytował ten post 23 styczeń 2013 - 23:13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szabir, ja Ciebie nie pomawiam, to w końcu nie były moje urodzinki. Współspaczy dobierałeś zupełnie mam wrażenie przypadkowo i ten akurat kawałek imprezy wyszedł Ci naprawdę super. Towarzystwo w pokoju było przednie. Co do prezentów i innych to było pytanie nie wprost co do charakteru tych imprez. Veni, Vidi, Vici, jak mawiają Gruzini Maciek, tej lali to my tylko pod kieckę mogliśmy zaglądać... i tyle naszego :D To Francuziki ją dmuchali:D :D

oki wiem my jestesmy normalne chopaki i dmuchanych lal nie............:):):) pozdro dla calego Twojego apartamentu!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...