Skocz do zawartości

"Podróż za jeden uśmiech 3" --- PARADISKI --5-12 stycznia 2013


Szabir

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 120
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie chce być drobiazgowy i nie chcę nikogo urazić, ale nie kumam. Po co osobie która się zajmuje organizowaniem wyjazdu robić zbędne problemy. Decyduje się na wyjazd płace kase i tyle w temacie. Przelewy na ostatni termin albo po czasie, szkoda gadać.

A ty się chłopie wybierasz na ten wyjazd, że się tu wypowiadasz? Czy tak wpadłeś się polansować swoją super samoorganizacją, rzetelnością, zasobnością i czym tam jeszcze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Oznaczenie 14.00 > 14.45 należy czytać tak, że autobus wyrusza z parkingu o 14.45 i nie wcześniej ? Taki długi postój oznacza jakiś popas ? :)

To oznacza 14-00 zbiórka 14-45 wyjazd jak autokar podjedzie wcześniej to dla tych którzy nim podróżują istnieje mała szansa na uzupełnienie zapasów mleka w pobliskich mleczarniach ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---------------------------------------------- lista produktów mało ważnych bez których świat nie będzie już taki sam i warto się dogadać co kto weźmie by było w apartamencie o ile oczywiscie chcecie
  • papier toaletowy - każdy po jednej rolce min.
  • odświeżacz powietrza do toalety
  • ręczniki kuchenne
  • szmatki kuchenne
  • tabletki do zmywarki
  • worki na śmieci
  • worki do lodu
  • wykałaczki
  • płyn i gąbka do mycia naczyń
  • płyn do sanitariatów + szmata ew. szczotka
  • apteczka
  • niezbędnik - igły/ nici
  • przyprawy
  • kubek o słusznej wielkości jeśli ktoś nie lubi małych filżanek
  • rozgałęziacz/trójnik do kontaktu
  • radyjko turystyczne
  • chleb krojony dobrej jakości - każdy po 1 do swojej torby
  • zatyczki do uszu
  • ew. czajnik el. lub zwykły
  • karty do gry w rozbieranego

Użytkownik Szabir edytował ten post 02 styczeń 2013 - 13:02

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się nie będziemy trzymać planu to wszystko się rozwali. Tu jednostka musi się dostosować do ogółu. Autobus może max 5 min zaczekać o ile wcześniej będzie telefon do mnie w tej sprawie. ale 5 to max i koniec !,ani jednej minuty dłużej ! Później pozostaje gonić autobus taxówką do najbliższego CPN-u po trasie :)

  • do luków bagażowych wkładamy tylko torby podróżne i buty narciarskie oraz narty ( WA 2 narty do plecaka )
  • nie zabieramy do luków żadnych innych rzeczy poza w/w wymienione w tym zgrzewek piwa, napojów etc !
  • w drodze powrotnej obowiązuję CAŁKOWITY zakaz przewożenia wewnątrz autobusów produktów regionalnych w tym głównie SERÓW lub niewypranych skarpetek, co na jedno wychodzi !

pogubiłem się... narty i torby podróżne do luków bagażowych (luk skajłoker?).... czyli kaski i google mamy se na łeb założyć przed wejsciem do busów, dobrze jarzę?? a podróż powrotna z tymi produktyma regionalnymi... jak se winko tanie lokalne przytulę to nie mogę go wywieźć czy jak?

---------------------------------------------- lista produktów mało ważnych bez których świat nie będzie już taki sam i warto się dogadać co kto weźmie by było w apartamencie o ile oczywiscie chcecie

  • papier toaletowy - każdy po jednej rolce min.
  • odświeżacz powietrza do toalety
  • ręczniki kuchenne
  • szmatki kuchenne
  • tabletki do zmywarki
  • worki na śmieci
  • worki do lodu
  • wykałaczki
  • płyn i gąbka do mycia naczyń
  • płyn do sanitariatów + szmata ew. szczotka
  • apteczka
  • niezbędnik - igły/ nici
  • przyprawy
  • kubek o słusznej wielkości jeśli ktoś nie lubi małych filżanek
  • rozgałęziacz/trójnik do kontaktu
  • radyjko turystyczne
  • chleb krojony dobrej jakości - każdy po 1 do swojej torby
  • zatyczki do uszu
  • ew. czajnik el. lub zwykły
  • karty do gry w rozbieranego

SIANO, SIANECZKU, SIANUNIU.... dziękuje! tyle towaru wójek Szabir każe zabrać, a Ty mnie obarczyłeś tylko tabletami do zmywarki! Dzięki, że zapewniasz resztę!! swoja drogą jakby w to inwestować i wszystko zabrać to cena wyjazdu od razu skacze > 3 tys peelenów... p.s. jedna rolka papieru na 7 dni dla Turbo?? :) chyba na pierwszy wieczór...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

--------------------------- z przyczyn losowych zwolniło się jedno miejsce i jest do przejęcia łacznie z transportem autokarem za: 999.00, - PLN ( maarcel się pochlasta :) )

nie tylko Maarcel... Turbo też już szuka tępej żyletki:( Tyle siana (Siano, bez urazy) dał Turbo na tacę, zamiast do dzis poczekać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos bagażu w autokarze. Mam problem z zabraniem sprzętu grającego bo jedziemy zafirą. Potwierdź Szabirku czy jest możliwość wrzucenia sprzętu do autokaru ?????? Interesuje mnie WA 2 - na postoju w Opolu Jak tak dalej pójdzie z rozszadami w apartamentach to wyladujemy w 10 - tce A po za tym to mamy juz Nowy 2013 rok Dosiego Roku

Użytkownik zechar edytował ten post 02 styczeń 2013 - 16:13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NUMER POLISY TPP 21005130 NUMER CENTRUM ALARMOWEGO +48 22 505 15 95 Listy chętnych na ubezpieczenie PZU Wojażer - zamknięta 1. Zuzayyy 2. Boxer 3. Napoleon 4. AndyCRX 5. n086 6. Szabir 7. Buc 8. Bucowa 9. Natasza 10. Kamil Kowalczyk 11. Kamil Kowalczyk 2 12. fanatyk 13. fanatyk 2 14. fanatyk 3 15. bodeczność 16. BBasia 17. Yarko 18. Yarko 2 19. aleks-andra 20. apio 21. bobbuilder 22. Daro109f 23. Artoman 24. Violek 25. piotr-m 26. ferdek23 27. siano 28. siano 29. siano 30. siano 31. siano 32. siano 33. siano 34. Ivory1 35. Forek 36. Billea 37. Rafalzck 38. Ordak2 39. Adam40 40. Zechar 41. MarioJ 42. MarioJ 2 43. MarioJ 3 44. Kartoniki 45. Triad 46. zuzayyy 2 47. zuzayyy 4 48. zuzayyy 5 49. zuzayyy 6 50. Predator 51. Predator 2 52. Predator 3 53. Predator 4 54. Predator 5 55. Zofija 56. Jasu 57. michal_c 58. michal_c 2 59. michal_c 3 60. At9 61. ewczyk 62.Basiaf 63. M75 64. M75 - 2 65. Doreh 66. Porter 67. Porterowa 68. Niebieski Krzyś 69. Bzdurka2 70.Bzdurka 71. KatarzynaG 72. MariuszN 73. Buc3 74. Buc4 75. Buc5 76. Saint 77. Saint2 78. KAJNAG 79. KAJNAG3 80. KAJNAG4 81. KAJNAG5 82. KAJNAG6 83. Megii 84. Imon 85. Imon2 86. Imon3 87. Imon4 88.Dobmar 89.Dobmar2 90.Tenzyd 91.Tenzyd2 92.Tenzyd3 93.Tenzyd4 94.Metal1 95.Metal2 96.Metal3 97.Ania 98.Ania2 99.TurboDymoMan 100.Anka81 101.Alex1 102.FilipII 103.FilipII2 104.Anese 105.Arkady88 106.Makey 107.Makey2 108.Skandal 109.Sokół 110.Nieprawda 111.Premek 112.Premek2 113.TOMSON175 114.TOMSON175/2 115.Maarcel 116.Metal4 117.Metal5 118.Robert73 119.Pobert73/2 120.Ulja 121.Tuszaj 122.Poti79 123.Poti79/2 124.Dagma vel Kiki 125.M75/3 126.Długi Jack 127.Długi Jack2 128.Petero Jeśli kogoś pominęłam na liście, to proszę o info na priv'a. NUMER POLISY TPP 21005130 NUMER CENTRUM ALARMOWEGO +48 22 505 15 95 Ogólne warunki ubezpieczenia Wojażer - PZU Pomoc w Podróży dostępne na stronie PZU.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos bagażu w autokarze. Mam problem z zabraniem sprzętu grającego bo jedziemy zafirą. Potwierdź Szabirku czy jest możliwość wrzucenia sprzętu do autokaru ?????? Interesuje mnie WA 2 - na postoju w Opolu Jak tak dalej pójdzie z rozszadami w apartamentach to wyladujemy w 10 - tce A po za tym to mamy juz Nowy 2013 rok Dosiego Roku

jest możliwość, dasz do środka do WA 2 a Opolaki przeładują to do WA 1 we wrocku. ---------------------------------------------- Co do powiększania się Twojego apartamentu, to na prawdę nie wiem o co Ci chodzi ?! Twój nowy współspacz a zarazem znajomy starych współspaczy, zapewnił mnie telefonicznie, że ma zgodę od Was na przyjęcie go na salony. Taki w ogóle był warunek przyjęcia go i tak się też stało. Ponad to, nowy układ, gwarantuje Ci 100% pewnosć oddzielnego pokoju dla Ciebie z oknami a nie wnęki jakiejś, więc już zupełnie Ciebie nie rozumiem w tej kwestii..inny by jeszcze podziękował. Więc załatw sobie Zenek ten problem wewnętrznie w ap. i przestań tu znowu pisać źle zaadresowane żale na ogólnym pijąc do mojej osoby. Mam już serdecznie dość takich personalnych wycieczek a miało być w tym Nowym Roku tak pięknie.. P.S. sorki, ale gdybym wiedział ze zadzwonisz to bym uwiązał se telefon u nogi ;)

Użytkownik Szabir edytował ten post 02 styczeń 2013 - 17:03

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po za tym to mamy juz Nowy 2013 rok Dosiego Roku

Przepraszam Cię Zechar, że to na Twoim poście, nie bierz tego do siebie, ale tyle razy przeczytałem już DOSIEGO (w pracy także), że kolejny raz nie wytrzymam :) Kochani DO SIEGO ROKU ! Tak powinno to być pisane - wyłącznie tak. http://obcyjezykpols...d=archive&id=46 Owszem, był kiedyś taki proszek do prania Dosia, i tam życzono telewidzom Dosiego Roku, czyli z proszkiem do prania marki Dosia :) Dziękuję za uwagę i pozdrawiam Maarcel

Użytkownik Maarcel edytował ten post 02 styczeń 2013 - 16:40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • do luków bagażowych wkładamy tylko torby podróżne i buty narciarskie oraz narty ( WA 2 narty do plecaka )
  • nie zabieramy do luków żadnych innych rzeczy poza w/w wymienione w tym zgrzewek piwa, napojów etc !

a co mają począć Ci, którzy wypełnili wszystkie wolne luki w bagażach (czytaj buty narciarskie) butelkami z mlekiem? mogę oczywiście to przerzucić, ale pojawi się dodatkowy bagaż, bo między ubraniami nie zamierzam wozić napoi.

Użytkownik damek edytował ten post 02 styczeń 2013 - 18:16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • do luków bagażowych wkładamy tylko torby podróżne i buty narciarskie oraz narty ( WA 2 narty do plecaka )
  • nie zabieramy do luków żadnych innych rzeczy poza w/w wymienione w tym zgrzewek piwa, napojów etc !

aaaaaaa to gdzie dajemy torby z żarciem????:confused:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NUMER POLISY TPP 21005130 NUMER CENTRUM ALARMOWEGO +48 22 505 15 95 Ogólne warunki ubezpieczenia Wojażer - PZU Pomoc w Podróży dostępne na stronie PZU.

Szabir, wklej te informacje do pierwszego posta, w temacie ubezpieczenia SKI bo tu trwają takie zażarte dyskusje na temat mleka i nie tylko, że zaraz wyskoczy następna strona i niektórzy nie zauważą, że były podane numery.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaaaa to gdzie dajemy torby z żarciem????:confused:

do torby z rzeczami, a mleko skondensowane do butów narciarskich. a najlepiej jeszcze to zabrać tylko jedno z dwóch - czyli zastanówcie się czy jedziecie tam jeść czy pić :D WA 2 ma małe luki ale wielką sercem załogę, jak przegniecie to bagaże będą na własnych kolankach więc z głową :)

Użytkownik Szabir edytował ten post 02 styczeń 2013 - 20:15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---------------------------

z przyczyn losowych zwolniło się:

  • jedno miejsce

  • z transportem autokarem

i jest do przejęcia na już za jedyne: 999.00, - PLN nieaktualne, pozostaje do przejęcia wolne miejsce w WA 2 - za 80,- zł telefon 509 805 862

nieaktualne, pozostaje do przejęcia wolne miejsce w WA 2 - za 80,- zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...