Skocz do zawartości

Do czego służą narty 70-85mm pod butem?


Harpia

Rekomendowane odpowiedzi

Tak naprawdę nie zrezygnował bym z dobrej narty z powodu grafiki.

I tego sie należy trzymać. Narty fr są dobre i mają dobrą grafikę więc nie trzeba z niczego rezygnować. A wracając do tych czaszek i punków. Możliwe że ta narta w czachy to pro model Seth'a Morrisona. Seth jest punkiem to dziwne żeby na takich nartach nie jeździł. A ludziom którym się podoba jego styl jazdy i lubią big mountain i to nie będą patrzeć na jakieś czachy przy zakupie.Wybór nart fr jest tak duży że można je dobrać do ulubionego stylu jazdy.A grafika w nartach fr pewnie nigdy nie bedzie taka jak w trasowych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 184
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Narty to drobiazg. Ostatnio zatrwożyli mnie dziennikarze pisząc o - "najbrzydszym Ferrari F1 w historii" !!! Co to ma do rzeczy? Wygląd auta F1 to kwintesencja techniki i skuteczności. One muszą tak wyglądać aby dobrze jeździć i spełniać wymogi przepisów. Mieszanie do tego wzornictwa jest ewidentną głupotą.

Wyczyn OK, ale różowe cywilne Ferrari ? Pink_California_480x280.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę nie zrezygnował bym z dobrej narty z powodu grafiki.

Ostatnio jeździłem na takich: elan-_100_1000.jpg Były całkiem przyzwoite (porównując do nart tej podobnej kategorii). Coś czuję że chyba byś zrezygnował, sam czułem się lekko nieswojo w kolejce ;) Pozdr Marcin PS: 78mm w talii, więc nie jest to OT :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Ostatnio jeździłem na takich: [ATTACH=CONFIG]29743[/ATTACH] Były całkiem przyzwoite (porównując do nart tej podobnej kategorii). Coś czuję że chyba byś zrezygnował, sam czułem się lekko nieswojo w kolejce ;) Pozdr Marcin PS: 78mm w talii, więc nie jest to OT :)

Przesadziłeś.:) Pozdro serdeczne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Przesadziłeś.:)

A jakby tak Jurkowi slalomową komórkę pomalowali? :) Pozdr Marcin PS: Nigdy nie wzięliście narty od żony/dziewczyny, żeby zobaczyć co to właściwie jest? Po ilości postów twierdzących że damskie narty to badziew można by sądzić, że wszyscy już na takowych jeździli :)

Użytkownik bocian74 edytował ten post 20 marzec 2012 - 08:44 Dodano PS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smieję się bo mam Rictory z 2010/2011, zielono białe z fluorosc.... pomarańczowymi spodami w przedniej części. Pewnego dnia grupa ukraińców pokazywała mnie palcami w kolejce. znam ten ból. Ale to olewam, wygląd rekompensuje mi zachowanie się desek na popołudniowej brei, szczególnie w dodatnich temperaturach, dało się zauważyć zazdrosne spojrzenia. I to wtedy ja się z nich śmiałem. Firmowe narty, podróbki descente, sake w plastykowych kubkach itd. wiecie co mam na myśli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnego dnia grupa ukraińców pokazywała mnie palcami w kolejce. znam ten ból. Ale to olewam, wygląd rekompensuje mi zachowanie się desek na popołudniowej brei, szczególnie w dodatnich temperaturach, dało się zauważyć zazdrosne spojrzenia.

Pokazywala cie bo byc moze podobaly im sie twoje dechy;) Ty to w ogole przewrazliwiony jestes na punkcie ich koloru, dla mnie szata graficzna rictorow i chargerow jest za...sta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

A jakby tak Jurkowi slalomową komórkę pomalowali? :) Pozdr Marcin PS: Nigdy nie wzięliście narty od żony/dziewczyny, żeby zobaczyć co to właściwie jest? Po ilości postów twierdzących że damskie narty to badziew można by sądzić, że wszyscy już na takowych jeździli :)

Ze dwa czy trzy razy podebrałem (jak montowałem wiązania to tak żeby wchodziły moje buty ;) ) i zawsze jak sie dowie dostaje ochrzan. Fakt obciach na górce jest jak sie ludzie zorientuja że facet 180 cm i 100kg jedzie na narcie 155cm ale bronie sie , że to komórka więc można. :) Pozdro serdeczne PS Wbrew temu co czytam bardzo często na forum zdarzają sie kobiety, które nie wyglądają na nartach jak zsuwająca się na 140 cm różowych nartach w kwiatki łamaga:

Załączone miniatury

  • Rybelek Tonale 2008.jpg

Użytkownik Mitek edytował ten post 20 marzec 2012 - 11:52

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mitek Niby tego Omegalass'a miałbyś się wstydzić? Jednej z najlepszych nart na Ziemi!!! Życzę takiego obciachu każdemu:) @bocian74 Narty żony? Żaden problem. Ma identyczne jak moje i to chyba nawet w lepszej długości - 155cm :D

Nie, wystarczy logo na nartach. Czy to głowa? Niekoniecznie!:) [ATTACH=CONFIG]29745[/ATTACH] M

to jest wątek o szerokości a nie fi !!! :D p.s. od lat bawią mnie kaski z napisem HEAD. Czy oni muszą sobie podpisać aby nie zapomnieć gdzie jest:)

Użytkownik Harpia edytował ten post 20 marzec 2012 - 12:35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Dynastar Omeglass z pierwszej serii : 111/63!/99 Mam takie w piwnicy w idealnym stanie. To jedyne stare narty które trzymam "nie wiem po co"

Zamieniasz się? Dam np. Salomona Equpie 9100 1S ( długośc prawie 210cm. ;) komórki.! i jeszcze cos dorzucę. :) Pozdro serdeczne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

W życiu:D To byłby mój pierwszy Salomon:) Nie maiłem także nigdy Atomic'a:)

Zastanów się: pod butem 60mm a dzioby 86mm i wiązania żółto czarne są. ;) A może Rossignol Excess gigantka - nie wersji race carver tylko normalna - 198 cm długość albo Volkl P30 juz racecarver 188cm z najcieńszą krawędzia na świecie? - narta z historią. ;) Atomica tez nie miałem choc czasami jeździłem i zawsze jakos nie bardzo było - dźwieki nie te. Pozdro serdeczne

Użytkownik Mitek edytował ten post 20 marzec 2012 - 13:51

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Mitek

Protestuję - na szerszych nartach jest więcej miejsca na grafikę. Na moich Amaruqach wystarczyło (po złozeniu) na łeb wilka. Bardzo mi sie ten wilk podoba.

Pozdro
Wiesiek

Jeden lubi wilki, drugi...
Ponoć jest wersja bez cenzury.
Edit. O szerokości więc słowo. W tym sezonie am 92 wyparły master 70. Dobre podsumowanie ktoś wspomniał, róznica na sztruksie prawie żadna, beton rzadkością, a wraz z degradacją stoku, coraz większy banan, o przy trasowej nie wspomnę. No i dodatkowo skitury, szerokość pośrednia znaczy 81. Idzie wiosna...

Załączone miniatury

  • DSC_4802.JPG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden lubi wilki, drugi...
Ponoć jest wersja bez cenzury.
Edit. O szerokości więc słowo. W tym sezonie am 92 wyparły master 70. Dobre podsumowanie ktoś wspomniał, róznica na sztruksie prawie żadna, beton rzadkością, a wraz z degradacją stoku, coraz większy banan, o przy trasowej nie wspomnę. No i dodatkowo skitury, szerokość pośrednia znaczy 81. Idzie wiosna...

Cześć

Z pierwszym zdaniem się zgadzam - niech każdy sobie jeździ na czym chce jego sprawa.

Ale z tym, że jakakolwiek narta Majesty jest w ogóle porównywalna z Masterem się absolutnie nie zgadzam i proszę nie pisz takich rzeczy. Objeździłem swego czasu całą kolekcję Majesty i żadna z tych nart nie zbliża się nawet do jakiejkolwiek narty konstrukcyjnie GS niezależnie od śniegu lodu czy trawy, chyba, żeby Majesty miały po 2 metry. jest to zresztą oczywiste biorąc pod uwagę konstrukcję nart i filozofie firmy.

Żeby nie było - Majesty nie są ani lepsze ani gorsze od GS czy Master to jest po prostu inny rodzaj narty i odczucia są bardzo różne, skrajnie różne.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...