Skocz do zawartości

nie chcę płacić za markę


zeberkaa

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, marka marki nie bierze się znikąd ale domyślam się że można kupić dobrą rzecz nie obłożona wysokimi kosztami reklamy i nie płacić haraczu za popularność. Zwłaszcza w dziedzinie odzieżowej. Dla tego chętnie przyjmę rekomendację odzieży narciarskiej która ma przyzwoitą jakość, nie powala ceną i do tego może nie mieć żadnego firmowego znaczka. Krajowi producenci mile widziani.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, marka marki nie bierze się znikąd ale domyślam się że można kupić dobrą rzecz nie obłożona wysokimi kosztami reklamy i nie płacić haraczu za popularność. Zwłaszcza w dziedzinie odzieżowej. Dla tego chętnie przyjmę rekomendację odzieży narciarskiej która ma przyzwoitą jakość, nie powala ceną i do tego może nie mieć żadnego firmowego znaczka. Krajowi producenci mile widziani.

nie mam, ale widziałem wielu "ludzi nart' w tym tej marce, czytałem wiele dobrego i jest polska marka/firma jmp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam, ale widziałem wielu "ludzi nart' w tym tej marce, czytałem wiele dobrego i jest polska marka/firma jmp

od pewnego poziomu za marke placisz i od tego nie ma ucieczki. im "lepsza" marka, tym wiekszy mark up moze narzucic. zwykle opinia idzie w parze z jakoscia i cena. oczywiscie, nie jest to zaleznosc liniowa. a ile za co placic - to juz indywidualna sprawa......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, marka marki nie bierze się znikąd ale domyślam się że można kupić dobrą rzecz nie obłożona wysokimi kosztami reklamy i nie płacić haraczu za popularność. Zwłaszcza w dziedzinie odzieżowej. Dla tego chętnie przyjmę rekomendację odzieży narciarskiej która ma przyzwoitą jakość, nie powala ceną i do tego może nie mieć żadnego firmowego znaczka. Krajowi producenci mile widziani.

Np. JMP ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mogłabyś określić ile Chcesz zapłacić np.: za kurtkę, spodnie itp... Ostatnio w Makro, pojechali ostro po cenach. Ja załapałem się na wyprzedaż w i innej sieci, kupiłem moim paniom kurtki, spodnie... Sam też "wpasowałem" się w fajne łachy, co przy moim gabarycie jest sukcesem. W Łodzi są dwie firmy, co dobrze szyją... Pozdrawiam, radcom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mogłabyś określić ile Chcesz zapłacić np.: za kurtkę, spodnie itp... Ostatnio w Makro, pojechali ostro po cenach...... Pozdrawiam, radcom

Hmmm jak by to powiedzieć. To nie jest kwestia pieniędzy, choć nie ukrywam że spodziewam się niewygórowanych cen. Chodzi o to że wolę dać zarobić firmie która nie jest "jedynie słuszną" na rynku, ma dobry produkt i zasługuje na to by ją zauważyć. Nie szukam konkretnej kurtki czy spodni. Szukam miejsca gdzie w razie potrzeby i wolnych środków będę mogła się zaopatrzyć.

"Brubeck" oczywiście made in poland

To czemu się tak głupio nazywają? No chyba że to nazwisko.

Użytkownik zeberkaa edytował ten post 07 marzec 2012 - 18:16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np. JMP ;)

Osobiście nie posiadam takiej odzieży lecz w dniu dzisiejszym miałem okazję rozmawiać na wyciągu w Zieleńcu z instruktorem , który jeździ w tej odzieży i baardzo chwalił jej funkcjonalność. Powiem,że nawet bardzo dobrze wygląda i jest w dotyku "warta" tej ceny ;) Pozdrawiam smoczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)w dniu dzisiejszym miałem okazję rozmawiać na wyciągu w Zieleńcu z instruktorem , który jeździ w tej odzieży i baardzo chwalił jej funkcjonalność. Powiem,że nawet bardzo dobrze wygląda i jest w dotyku "warta" tej ceny ;) (...)

Czyli tak trochę więcej niż po prostu rozmowa? :)...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za zabranie głosu, śledzę uważnie wątek i na pewno skorzystam. Co do Decathlonu to mam wrażenie ze mocno spuścił z jakością. Kiedyś zaopatrywałam się w nim masowo w najtańsze kostiumy pływackie i skarpety sportowe i patrzyłam jak produkty z każdym rokiem są coraz gorszej jakości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Chyba każdemu przyda się ten wątek,moim zdaniem nie patrzy się na firmę,ale jakość i solidność Warto też oczywiście czytać szereg opinii na forum które bardzo pomagają w wyborze. Ja tak miałem w kwestii kupna kamerki an stok i doradzono mi firmy Maptaq.

Witam No chyba kamerka się mooooocno sprawdziła. Postrufka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Prawdę mówiąc najciekawsze dyskusje zaczynają się od trzeciej strony:) Wyobraźcie sobie wątki według schematu: konkretne pytanie i konkretną odpowiedź. Góra trzy posty w wątku. Żadnego innego punktu widzenia i materiału do zastanowienia się czy poczucia humoru. NUDA panie jak w polskim filmie. Poza tym wszystko już było i forum można by zamknąć. Bardzo często wątki poboczne są ciekawsze od tematu podstawowego. Oczywiście nie dotyczy to mojej uwagi w tym wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, takie dyskusje są najciekawsze. Pytanie tylko czy to pomoże twórcy wątku (przy założeniu, że pyta na poważnie, a nie podpucha) i co z tego wyniesie, poza oczywiście zabawą słowem i przekomarzaniami ?

Oczywiście ,że pomoże. Do trzeciej strony są merytoryczne wypowiedzi a potem.............jazda na całego:) Ale to nie wyróżnia naszego forum a jeśli już to tylko pozytywnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...