Skocz do zawartości

Narty z rockerem są duzo lepsze?


bodex4

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 411
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zawsze, ale to zawsze marzyłem o takim kombinezonie!!! Narty i opaska znalazła by się gdzieś na strychu, no ale wąsy niestety kazano mi zgolić jakieś dziesięć lat temu. A tą techniką zjeżdżaliśmy w zlebie przy Samotni w Karpaczu oj dawno, dawno temu...... To se nevrati
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-kolor kombinezonu... -torba "nerkówka"... -okulary-'takie'w tamtych czasach-->"ekstragigacoool"... Eh...VINTAGE RULES! p.s nie miałem takiego koloru kombinezonu i .... stanowczo takiej techniki jazdy w takich warunkach oraz "ewolucji".... poza tym--->bardzo dziękuję za "wspominki"... ;)

Użytkownik snowblade'man edytował ten post 07 kwiecień 2013 - 21:41

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-kolor kombinezonu... -torba "nerkówka"... -okulary-'takie'w tamtych czasach-->"ekstragigacoool"... Eh...VINTAGE RULES! p.s nie miałem takiego koloru kombinezonu i .... stanowczo takiej techniki jazdy w takich warunkach oraz "ewolucji".... poza tym--->bardzo dziękuję za "wspominki"... ;)

zobacz tutaj…….. wlasnie wczoraj sie tak produkowalem na koniec sezonu http://www.kochamnar...7__p1010749.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze że ludzie wracają czasem do starych rzeczy ;)

` sam bylem zasakoczony wczoraj caly dzien spedzilem na P-30, Volkl, 205cm…. w owym czasie to byla pierwsza SL-ka narta 20-paroletnia, z niezapomnianymi wiazaniami marker rotamat, MRR da sie na niej robic prawie wszystko. skret ciety? prosze bardzo. szybki smig - dlaczego nie?. dlugie GS-owe skrety - oczywiscie. takze jezdzilem karvingowo - ta narta chce robic wszystko doskonale…. no i to podparcie na odleglosci 205cm - niezapomniane i niezastapione…...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Przeczytałem cały temat od deski do deski. Rozłożone na 4 dni. Pomimo różnych przepychanek słownych bardzo fajnie się to czytało :)

Czas pokaże co z tym Rockerem będzie chociaż przeglądając ofertę nart na dzień dzisiejszy to trudniej znaleźć nartę bez rockera niż z.

Cześc

No i jaki z tego wniosek na przyszłość? Widziałeś ostatnio w ofercie narty do funu??

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

było było :D :D

 

a propos tematu to od niedawna mam okazję dłużej jeździć na moich pierwszych nartach z rokerem - kastle BMX 88 (pod butem) w długości 178, promień 20 m,  mają a la rokera z przodu. Komfort i wielka pewność jazdy, a to o co się bałem czyli wprowadzenie w skręt - bezproblemowe. Tyle że potrzebują długich stoków i tu moja górka jakoś nie całkiem pasi , hihihihi.

Jestem za rokerem w tego typu nartach, doskonała rekreacja!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...