Skocz do zawartości

Tanio i smacznie


Tedii

Rekomendowane odpowiedzi

Nie gotuje się i nie wekuje się. Można zamówić gotowe dania. Sprawdzone w lecie i na tegorocznych nartach. Jest w Mysłowicach hurtownia produkująca gotowe potrawy dla barów,restauracji,bufetów itd. Zamawia się określone dania na określony dzień.Oni to gotują po czym próżniowo pakują i głęboko zamrażają. Wszystko świeże i na pewno mniej nafaszerowane chemią niż marketowe żarcie. Za 12 dań (6 różnych x2szt.) zapłaciłem 60zł.Golonka ,pieczenie,rolady,placki po węgiersku itd. Obiad robi się błyskawicznie ,po prostu wkłada się do mikroweli a jak niema, to wrzuca się do wrzątku. Do tego n.p. puree,ryż,makaron albo chleb. Musicie poszukać w swoich miastach takich hurtowni.Na pewno są.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 3 tygodnie później...

możesz podrzucić namiary na tą hurtownie. Na priv żeby nie posadzono o kryptoreklamę

Nie bądź taki samolub, nie widzę nic zdrożnego w reklamie z dobrym smakiem. :)

Może jakiś luzik byłby wskazany, reklama czegoś dobrego jest be,  ale jazda d..li ponoć niezadowolonych z czyichś usług  już jest OK? Chyba coś nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam nic przeciwko żeby te namiary podać oficialnie to raz, dwa ja nie moderuje tu wypowiedzi więc nie wiem o co Ci sie rozchodzi.   

Wklejaj linka i się zobaczy. Mam pewne doświadczenia w treściach tego forum. Pytałem o nie kilka razy ale nigdy nikt nic nie odpowiedział.  Jak choćby tu http://www.skiforum....2-male-pytanie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

A co możecie polecić jeśli chodzi o Warszawę? Słyszałem sporo dobrego o restauracji Szkutnia, gdzie mają włoską kuchnię. Bardzo lubię tego typu jedzenie, więc może się w weekend skuszę, ale chętnie poczytam jeszcze wasze opinie.

Ja wolę kuchnię amerykańską ;). https://youtu.be/Z7nbqeB1zVg Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...