Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Skarpety

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
124 odpowiedzi w tym temacie

#121 Iven

Iven

użytkownik

• PipPipPipPip
  • 1322 postów
  • Na forum od: 12.2007
352
  • Umiejętności: 1
  • Chełmża

Napisano 16 styczeń 2012 - 10:19

Polecam ten sklep, mają dobre ceny i dobry towar . Ze swej strony polecam skarpety Columbia , obecnie w okazyjnej cenie..
http://www.nastopy.p...we/Narciarskie/

#122 piotrswiderek

piotrswiderek

Użytkownik

• PipPip
  • 142 postów
  • Na forum od: 11.2011
22
  • Umiejętności: 8
  • Warszawa

Napisano 17 styczeń 2012 - 01:26

Ja osobiście używałem jedynie skarpet Rohner, model Silver Jet II, cena około 70zł, bardzo wygodna, nigdzie nie uciska, odprowadzanie wilgoci na dobrym poziomie. Kupiłem okazjonalnie kilka par i nie miałem okazji spróbować innych producentów ale skarpeta po około 30 dniach na śniegu zaczyna spadać z łydki (ściągacz się wyrobił), w stopie trzyma nadal bardzo dobrze. Teraz przymierzam się do X-Socks, ale zastanawia mnie czy jest sens wydawać więcej kasy i czy X-Socks są naprawdę lepsze?

#123 HesSki

HesSki

Serwis

• PipPipPipPipPip
  • 2117 postów
  • Na forum od: 01.2008
629
  • Umiejętności: 1
  • Wrocław

Napisano 17 styczeń 2012 - 02:18

Ja osobiście używałem jedynie skarpet Rohner, model Silver Jet II, cena około 70zł, bardzo wygodna, nigdzie nie uciska, odprowadzanie wilgoci na dobrym poziomie. Kupiłem okazjonalnie kilka par i nie miałem okazji spróbować innych producentów ale skarpeta po około 30 dniach na śniegu zaczyna spadać z łydki (ściągacz się wyrobił), w stopie trzyma nadal bardzo dobrze. Teraz przymierzam się do X-Socks, ale zastanawia mnie czy jest sens wydawać więcej kasy i czy X-Socks są naprawdę lepsze?

Mam kilka par x-socks, kupiłam także na prezent i powiem tylko tyle, że są trwałe, naprawdę znakomicie radzą sobie z zapachami i są ciepłe. Nawet te cieńsze, bardziej sportowe. Mam też jedną parę skimetal, która ma zadanie naprawdę dobrze dbać o ciepłotę stóp, i jak dla mnie momentami są aż ZA CIEPŁE. Super na duże mrozy, na cieplejsze dni wybieram te cieńsze.

Polecam też bieliznę x-bionic.

..:: Find New Heights ::..

#124 Dawidoss

Dawidoss

Nowy użytkownik

• 3 postów
  • Na forum od: 07.2017
0

Napisano 14 luty 2020 - 12:54

Na desce używam sportowych skarpet, które kupiłem u producenta skarpet Socks Factory - https://socksfactory.pl/ . Nie są to specjalistyczne skarpety snowboardowe/narciarskie, ale jestem z nich bardzo zadowolony. Są bardzo wygodne (mogę powiedzieć, że są mięciutkie), dobrze trzymają ciepło stopy, ale nie powodują jej pocenia. Po całym dniu jazdy nie czuję zmęczenia nogi, która jednak przez większość dnia znajduje się w bardzo dopasowanym jak nie ciasnym bucie. Ponadto jestem bardzo zadowolony ze względu na cenę, ponieważ te skarpetki są dużo tańsze niż specjalistyczne skarpety, a spisują się super!

#125 Estka

Estka

Stały bywalec forum

• PipPipPipPip
  • 1373 postów
  • Na forum od: 01.2015
1680

Napisano 14 luty 2020 - 13:03

Na desce używam sportowych skarpet, które kupiłem u producenta skarpet Socks Factory - https://socksfactory.pl/ . Nie są to specjalistyczne skarpety snowboardowe/narciarskie, ale jestem z nich bardzo zadowolony. Są bardzo wygodne (mogę powiedzieć, że są mięciutkie), dobrze trzymają ciepło stopy, ale nie powodują jej pocenia. Po całym dniu jazdy nie czuję zmęczenia nogi, która jednak przez większość dnia znajduje się w bardzo dopasowanym jak nie ciasnym bucie. Ponadto jestem bardzo zadowolony ze względu na cenę, ponieważ te skarpetki są dużo tańsze niż specjalistyczne skarpety, a spisują się super!

Zmyślasz. Nigdy nie byłeś na nartach. Piszesz tutaj, bo ci płacą. Więc zabierz swój laptop, czy co tam masz i odejdź.