Skocz do zawartości

Skarpety


spyder

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 102
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja sobie smigam w gorskich skarpetach firmy Polskiej X-line. Wspieram Polski przemysl i nie wydaje kroci:D Przed kazdym wlozeniem stopy w skarpete ktora siega do polowy lydki a nawet wyzej chyba:cool: sypie sobie do srodka puder:p

czy chodzi o skarpety Trekking lub Trekking Extreme z polskiej firmy Filmar/Expansive/ z X-Line ? Mają ugóry przy ściągaczu dosyć wyraźny napis X-LINE... jeżeli tak, to też ich używam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Ja uzywam skarpet Rohnal-a model silver-jet z pojedynczmi włóknami ze srebra. Tanie nie byl, ale czasem tanio to jest drogo. ciensze od skarpet forte oczwiscie nie w miejscach z wzmocnieniami. Ale gorąca polecam:) dwie pary bez prania na wjazd starczaja tak mniej wiecej po 3dniu lekko waniajet.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Jeżdze w tych skarpetach od 3 lat i jestem mega zadowolony!! Zreszta można poczytać na stronce www.x-socks.pl rekomendacje oraz zobaczyć dokłandie jak są zbudowane i z jakich materiałów! Pozdrawiam ŚląSKI

fajna strona :) zwlaszcza jak klik na "bielizne" a slyszalam o tych skarpetach ze doskonale.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam X-socks'y Skiing Light http://x-socks.pl/c34/Narciarstwo/, nie są bardzo grube i bardzo dobrze dopasowują się do nogi - po prostu komfort. W tamtym roku zaczynałem jazdę i te skarpety sprawdziły się idealnie w nowych butkach :) Najlepiej od razu kupić 2 pary na zmianę - jeden dzień jeździsz a w drugim się już suszą . Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
witajcie po letniej przerwie :) również szukam dobrych skarpet narciarskich. W zeszłym sezonie te kilka razy :( przemęczyłam się na zwykłych, jednak już w połowie dnia czułam jeziorko w bucie, a wjazd na stok czy stanie dłuższy czas były jak koszmar.. zimno i mokro i tylko oczekiwanie keidy mogę ściągnać te diabelskie skarpety :( chcę zainwestować w coś dobrego, co zwłaszcza wyeliminuje w/w odczucia. Byłam w sumie zdecydowana na x socks, ale forum poszerza horyzonty i zapoznalałam się z ofertą równie cenionych producentów. Czy jest ktoś coś w stanie polecić? pod uwagę biorę skarpety stworzone specjalnie dla kobitek, jednak nie mogę takich znaleść w ofercie Lorpen. Z góy dzięki za pomoc i wskazówki :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...