Skocz do zawartości

krawędzie stockli laser sl


mizrd

Rekomendowane odpowiedzi

A jak wrażenia z jazdy ? Warte tych pieniędzy?

odczucia są różne :D B4ME powie Ci że nie są warte że woli Volkl'e :D a dla mnie póki co, ze slalomek której testowałem w tym roku ta narta jest najlepsza, bardzo sprężysta, dość sztywna, bardzo stabilna jednak trzeba ją dobrze docisnąć żeby poczuć jej moc. jutro jeszcze będą ją doginać na trudniejszych trasach ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odczucia są różne :D B4ME powie Ci że nie są warte że woli Volkl'e :D

o nie ! :D Jeżeli nie patrzyłbym na kwestie finansową to wolałbym Lasera, przecież widziałeś mojego banana na twarzy ? Do tego na żadnej inne narcie podczas pierwszego zjazdu nie odważyłem się na takie wychylenia jak na stockli. Te narty są po prostu całkiem inne mimo że są z jednej rodziny SL. Ale biorąc pod uwagę ich kosmiczną cenę myślę ze muszę coś jeszcze potestować i dopiero wtedy byłbym wstanie wydać obiektywną ocenę. PS. No ale tak na marginesie narta jest extra przez duże "E". PS. 2 Dobra to powiem jeszcze o moich wrażeniach. W te deski idzie się wjeździć po 2 skrętach, nie są bardzo twarde ale są kosmicznie sprężyste i to czuć, jazda na nich jest bardzo płynna nie masz wrażenia że ci nogi z dupy powyrywa za darmo, może powyrywać ale musisz o to poprosić, trzeba non stop trzymać pozycję centralną bo jak nie to od razu dostajesz klapsa na otrzeźwienie (sprawdzone :D ) bardzo ładnie tłumią nierówności terenu, bardzo dobrze trzymają (pod warunkiem że są mocno dociśnięte), bardzo stabilne, jak je miałem na dogach to czułem jakbym z nie wiadomo skąd dostał + 30% do umiejętności, można na niej takie łuki kręcić że miałem wrażenie że zawrócenie na studzience kanalizacyjnej to pikuś. No i najważniejsze dają OGROMNY fun, nie chce się ich ściągać.

Użytkownik B4ME edytował ten post 11 luty 2012 - 23:10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o nie ! :D Jeżeli nie patrzyłbym na kwestie finansową to wolałbym Lasera, przecież widziałeś mojego banana na twarzy ? Do tego na żadnej inne narcie podczas pierwszego zjazdu nie odważyłem się na takie wychylenia jak na stockli. Te narty są po prostu całkiem inne mimo że są z jednej rodziny SL. Ale biorąc pod uwagę ich kosmiczną cenę myślę ze muszę coś jeszcze potestować i dopiero wtedy byłbym wstanie wydać obiektywną ocenę. PS. No ale tak na marginesie narta jest extra przez duże "E". PS. 2 Dobra to powiem jeszcze o moich wrażeniach. W te deski idzie się wjeździć po 2 skrętach, nie są bardzo twarde ale są kosmicznie sprężyste i to czuć, jazda na nich jest bardzo płynna nie masz wrażenia że ci nogi z dupy powyrywa za darmo, może powyrywać ale musisz o to poprosić, trzeba non stop trzymać pozycję centralną bo jak nie to od razu dostajesz klapsa na otrzeźwienie (sprawdzone :D ) bardzo ładnie tłumią nierówności terenu, bardzo dobrze trzymają (pod warunkiem że są mocno dociśnięte), bardzo stabilne, jak je miałem na dogach to czułem jakbym z nie wiadomo skąd dostał + 30% do umiejętności, można na niej takie łuki kręcić że miałem wrażenie że zawrócenie na studzience kanalizacyjnej to pikuś. No i najważniejsze dają OGROMNY fun, nie chce się ich ściągać.

fakt, banan na twarzy porównywalny z bananem podczas rozmowy o "A-frame" :D ale pisałeś że twoje Volkle były bardziej wymagające, bardziej się na nich czułeś pewny także wydawało mi się że wolisz Volkle. a kwestia finansowa też jest dla mnie dużym problemem i sporo mi te narty namieszały w głowie... :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pisałeś że twoje Volkle były bardziej wymagające, bardziej się na nich czułeś pewny także wydawało mi się że wolisz Volkle.

Po prostu ja mam takie moje osobiste preferencje, wole twarde dechy, no ale muszę być przecież obiektywny w ocenie a nie brać uwagę tylko moje widzi-misie. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu ja mam takie moje osobiste preferencje, wole twarde dechy, no ale muszę być przecież obiektywny w ocenie a nie brać uwagę tylko moje widzi-misie. :)

nie jeździłem na tamtych twoich Volkl"ach ale tamto sezonowy speedwall SL przy tym Laserze jest miękki, dużo łatwiej go dogiąć ale za to jest nieco szybszy. tak jak dzisiaj już mówiłem, każdy ma inne odczucia, każdy woli coś innego, jak dla mnie póki co Laser prowadzi w mojej klasyfikacji :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dzisiejsza jazda na stockli??

dzisiaj będę mniej obiektywny bo dzisiejszy dzień był moim 4 z rzędu dniem na nartach i trochę czułem zmęczenie w nogach no i moja kontuzja nieco się odezwała dzisiaj ;) ale wrażenia są dalej bardzo pozytywne, narta bardzo sprężysta, trzeba ją dobrze doginać żeby poczuć jej moc, dość sztywna, bardzo stabilna, dobrze wybiera nierówności ale na luźnym, rozjeżdżonym śniegu spisuje się nieco gorzej, ta narta najbardziej lubi twarde, równe trasy, trzeba się na niej pilnować tzn jeździć prawidłowo, bo chwila dekoncentracji może się skończyć się efektowną glebą ;) ja dzisiaj czasami sobie na niej wręcz nie radziłem, spowodowane było to pewnie moim zmęczeniem no i wydaje mi się, że jednak ta narta jak by to powiedzieć jest nieco ponad moje możliwości ale to dobrze, bo wolę narty lepsze, do których mogę się doszkalać. żal mi będzie jutro ją oddać, bo czuje się na nich bardzo pewnie tak, jak bym był przybity do śniegu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem na jakich zasadach ją pożyczyłeś ? Jakaś kaucje musiałeś wpłacić? W W-wie gość chce kaucje w kwocie 2500-3000 w zależności od il,ości dni wypożyczenia. Zachodzę w głowę co to znaczy.Będę płacił za każdą ryskę na ślizgu?! Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jeździłem na tamtych twoich Volkl"ach ale tamto sezonowy speedwall SL przy tym Laserze jest miękki, dużo łatwiej go dogiąć ale za to jest nieco szybszy. tak jak dzisiaj już mówiłem, każdy ma inne odczucia, każdy woli coś innego, jak dla mnie póki co Laser prowadzi w mojej klasyfikacji :D

Poprawiłeś krótki skręt. Czas ponownie spróbować head rd w Szpindlu. Aby porównanie było wiarygodniejsze :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem na jakich zasadach ją pożyczyłeś ? Jakaś kaucje musiałeś wpłacić? W W-wie gość chce kaucje w kwocie 2500-3000 w zależności od il,ości dni wypożyczenia. Zachodzę w głowę co to znaczy.Będę płacił za każdą ryskę na ślizgu?! Pozdrawiam

hehe no ja pożyczyłem ją trochę na zasadach znajomości, żadnej kaucji, żadnych papierów tylko warunek że narty mają wrócić w stanie w takim jakim je dostałem i ten warunek zostanie spełniony no i jutro je oddam i rozliczę się ;)

Poprawiłeś krótki skręt. Czas ponownie spróbować head rd w Szpindlu. Aby porównanie było wiarygodniejsze :)

pracowałem nad krótkim skrętem już na crosstigerze, do tego nowe buty zrobiły swoje bo na starych nie miałem takiej kontroli. hmm... a head rd może spróbuje ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie dobrze jezdzilo na sypkim sniegu za to na lodzie trza uwazac bo przy jezdzie na wprost lubia ostro krawedz zlapac. Ja rozpieprzylem bark wlasnie na dole stoku kiedy rozluzniony juz dojezdzalem na wprost do stacji. Zlapalo i koziol byl efektowny za to 6 dni jezdzilem z pelna frajda na maks. wychyleniach krecac baczki. Teraz stoi nasmarowana i popuszczona na przyszly sezon jak sie ramie wygoi ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś przeoczyłem temat. Już chciałem Prokrzysiek gratulować nowych dech,ale doczytałem ,że pożyczone:mad: Zdażyło mi się jeżdzić na kilku rocznikach i można powiedzieć,że jestem fanem stockli. Akurat z tej firmy każde narty mi leżą i mogę bez testowania w ciemno kupować. Szkoda,że nie jeżdziłeś na GS z tego roku,bo bardzo jestem ciekaw wrażeń z jazdy,a zwłaszcza porównania do poprzednich modeli. Tak się cały czas przymierzam wymienić swoje stockli na najnowszy model. Ale to na przyszły sezon dopiero. Pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi ją dasz do testów to postaram się wystawić jak najbardziej obiektywną opinie amatora z 1 w profilu :D Specjalnie dla CIEBIE :D

Sam mam namber łan in profil ale chetnie bym sie przejechal na tym sx..chyba by mi nie odjechały :D rozmawiałem z kilkoma uzytkownikami no i bajka..taki popierdzielacz w dł 170cm by sie przydał..:rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 25 lutego będę testował Rotory 72 we Włoszech. Możecie liczyć na relację z jazdy. Mam również nadzieję, że będę mógł podzielić się wrażeniami z tegorocznych wiosennych testów Stockli.

Czekamy z niecierpliwością ponoć, w testach rewelka....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...