Skocz do zawartości

Kurtka Atomic Brenner


Pablo200

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak teraz, ale kiedyś Atomic robił bardzo słabą jakościowo odzież. Jak masz jakiś sklep niedaleko siebie to podjedź i weź do ręki. Kiedyś miałem sobie kupić spodnie Atomica, skończyło się w sklepie tym, że miałem w ręku 3 takie same rozmiary M, a jeden był mały jak S drugi ok, czyli jak M, a trzeci jak XXL. Jak powiedziałem to sprzedawcy, to tylko stwierdził: "To jest właśnie Atomic". ALE: brat ma bluzę Atomic, druga warstwa i jeździ w niej już 4 lata, wygląda jak nowa i zapłacił za nią jakieś grosze. Bardzo chwali. Myślę też, że trzeba wyjść z założenia, że odzież firmy Atomic jest rzadkością (np. w przeciwieństwie do Rossignol, Salomon), prawdopodobnie zlecana firmie X w Chinach. Co najciekawsze, jak wchodzimy na atomic.com, nie ma tam nawet zakładki z odzieżą...

Użytkownik piotrswiderek edytował ten post 10 luty 2012 - 14:55

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam okazje kupić za 600 PLN więc się waham

Jak za takie pieniądze i taką kurtkę to ja bym się raczej nie wahał, w innym wątku na forum pisałem że od kilku lat posiadam kurtkę Atomica, model bodajże Izor którą kupiłem na małe pieniądze na posezonowych wyprzedażach z której jestem bardzo zadowolony a ma o wiele niższe parametry w porównaniu do Twojej bo zaledwie 7K/7K. Nigdy mnie nie zawiodła choć testowałem ją naprawde w różnych, w tym bardzo złych warunkach. Twoja kurtka jest już z "górnej" półki przynajmniej w porównaniu do mojej więc nie sądzę żebyś był z niej niezadowolony biorąc pod uwage materiał i parametry pozdrawiam, Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...