Skocz do zawartości

"Narciarskie Dożynki 2" --- 'Falcade' - Tre Valli / IT -- 17.03 - 24.03.2012


Szabir

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam dodatkowe OC to wg Was to w jakiej firmie wykupić ,mam tu myśli maxymalne kwoty

Dodatkowe OC już jest wykupione dla wszystkich (poza Fredem i młodymSową) w PZU Suma ubezpieczenia 200 tys. zł Koszt 21,61 zł minus 20%(za grupowe ubezpieczenie) = 17,30 zł Płatne na miejscu, do rąk moich. Jeśli ktoś woli przelewem to podaję numer konta: 89 1560 1195 2327 0183 2598 0004 Kępa Renata 20-247 Lublin ul. Tumidajskiego 6/10

Użytkownik zuzayyy edytował ten post 15 marzec 2012 - 09:15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowe OC już jest wykupione dla wszystkich (poza Fredem i młodymSową) w PZU Suma ubezpieczenia 200 tys. zł Koszt 21,61 zł minus 20%(za grupowe ubezpieczenie) = 17,30 zł Płatne na miejscu, do rąk moich. Jeśli ktoś woli przelewem to podaję numer konta: 89 1560 1195 2327 0183 2598 0004 Kępa Renata 20-247 Lublin ul. Tumidajskiego 6/10

podaję numer polisy ( proszę wklepać sobie w telefon) Seria TPP nr 15620688 w razie draki dzwonimy pod numer +48 22 505 15 95

Użytkownik zuzayyy edytował ten post 16 marzec 2012 - 16:13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz po długiej nieobecności związanej z nowymi obowiązkami służbowymi tutaj zajrzałem:( Ależ jestem zły:( zamknięcie sezonu z tak zacnym składem beze mnie?????? Dobra, bawcie się super zajefajnie ale już gromadźcie energię na rozpoczęcie sezonu na które już się zapisuję. Szerokości na stoku :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też już w domu (swoim:) ) Jak zwykle dziękuję wszystkim za świetne towarzystwo, super zabawę, mnóstwo śmiechu i wszystkie tradycyjne elementy naszych wyjazdów:) Tym razem jednak, by być uczciwym wobec siebie, muszę delikatnie zamarudzić;) Nie chcę tej pozornie błahej kwestyjki zgłębiać, więc powiem raz, krótko i wyraźnie: proszę mnie więcej nie zabierać na wyjazdy organizowane przez biura podróży nie informując mnie o tym... Howgh!;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławciu, wszystkie dotychczasowe wyjazdy do Francji też były załatwiane przez biuro i nie protestowałeś

Spodziewałem się tego argumentu, ale różnica między zakupem bloku miejsc ze Snowtrexu, a "kompleksową opieką" którą chciano mi tu zaserwować okazała się dla mnie drastyczna. Nie narzekam, w przyszłoście chcę wiedzieć....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się tego argumentu, ale różnica między zakupem bloku miejsc ze Snowtrexu, a "kompleksową opieką" którą chciano mi tu zaserwować okazała się dla mnie drastyczna. Nie narzekam, w przyszłoście chcę wiedzieć....

no tak, puścić Cię samemu raz gdzieś i zaraz łapiesz klimakterium :D

Użytkownik Szabir edytował ten post 27 marzec 2012 - 08:18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomal dzięki za miłe slowa w imieniu własnym i Pawła . Caluski od MARYLKI

Marylko robicie z Pawłem fajną atmosferę i czy ze SF czy prywatnie ,ale ja tamm jeszcze nie raz pojadę choćby ze względu na zawody ,pal licho zawody:cool: nie ma to jak zabawa po rozdaniu pucharów:) ps OLU/Paweł zdrowych i wesołych ,spokojnych świąt życzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko tu bywam ale jestem :)skromnosc przez ciebie Zuza przemawia;) to chyba jakis cudowny lubrykant szłas jak burza Na nastepne zawody pozmaruje narty durex zelem i zobaczymy pozdro dla wszystkich z Gdyni było super .My z krzysiem na powrocie w ostatnia sobote stumm i fugen w hoch zillertall zaliczylismy i co nie co na za rok zarezerwowalismy ....... ps. kilka zdjec z panem murzynem(ach ciagle gdzies ta afryka),krisem, a ha Slawek mam nadzieje kask dotarł do wawki .violka pozdro wino wypite czekolada zjedzona dziex ;)

Załączone miniatury

  • zd 673.jpg
  • zd 716.jpg
  • zd 604.jpg
  • zd 602.jpg
  • zd 699.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Marylko robicie z Pawłem fajną atmosferę i czy ze SF czy prywatnie ,ale ja tamm jeszcze nie raz pojadę choćby ze względu na zawody ,pal licho zawody:cool: nie ma to jak zabawa po rozdaniu pucharów:) ps OLU/Paweł zdrowych i wesołych ,spokojnych świąt życzę

Po długiej nieobecności - melduję się . Właśnie przeglądam fotki z Waszego pobytu w Falcade , przygotowuję ich parę do GALERII na naszą stronę - za kilka dni oczywiście zapraszam , te osoby , które były wiedzą gdzie szukać . Pozdrawiam Was bardzo serdecznie i do miłego mam nadzieję , że NAPOLEON pamieta o zawiadomianiu mnie o imprezce na Mazurach . Całuski Marylka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...