Skocz do zawartości

Ile kosztują winiety lub bramki we Włoszech?


Fafikk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, JA wybieram się ok. 10 marca lub tydzień później z Warszawy do Val di Sole lub na Sella Rondę. Na symulacji wyszło mi że z Wawy do Dimaro jest ok. 1350 km. Granice przekraczam w Cieszynie. O ile ceny winiet w Czechach i Austrii są mi znane to czy może Wiecie jak się ma sprawa w samych Włoszech. Czy są winiety czy płaci się na bramkach za daną odległość i ile kosztuje przejazd z granicy z Austrią do Madonny di Campilio lub do jakiejś przykładowej miejscowości w okolicach Sella Rondy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowe... co masz na myśli ? Na odcinku z linka który podesłałeś jest wyraźnie wjazd na teren Włoch droga płatna. Jeśli powołujesz się na mapy Google to jak się dogłębnie wpatrzysz kolor autostrad płatnych ma nieco bardziej ciemny kolor pomarańczy niż te nie płatne. Tak tam zapłacisz na bramkach nie wiem tylko co masz na myśli pisząc dodatkowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tu masz rację źle zadane pytanie. Koryguję swój błąd Ile będą wynosiły opłaty za płatne autostrady, ewentualne tunele na mojej trasie?Proszę o info o wszystkich odcinkach płatnych i wysokości tych opłat również na terenie innych państw na mojej trasie.

Użytkownik danyw edytował ten post 29 styczeń 2012 - 19:21

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj to już musisz sam poszukać. Musisz wejść na poszczególne strony krajów a znajdziesz je na tej stronie tu przykład Włoch http://podroze.auto-...we-we-wloszech/ i zbadać ile kosztuje dany odcinek na danej autostradzie masz też cennik osobny za tunele. Ja będę podróżował z Anglii i mam do pokonania całą Francję i złapałem się za głowę, gdybym sprawdził to wcześniej przed bukowaniem apartamentu nie pojechał bym do Doliny Aosty Jeśli natomiast Austria tam masz winietkę ewentualnie dodatkową opłatę za przełęcz czy tunel

Użytkownik consett0805 edytował ten post 29 styczeń 2012 - 19:26

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem teraz w Madonnie i w ostatnią sobotę płaciłem najpierw 8 Eur a potem przy zjeździe z autostrady dodatkowo 9 Eur.

w drugą stronę tyle samo? Przez Austrię leciałeś?

tak aktualne w grudniu tyle placilem jak jechalem do madonnki, tylko wyjezdzalem z autostrady w bolzano. czyli w 1 strone masz 16 euro ktore placisz na bramkach.

Przez Austrię leciałeś? te 16 euro to opłaty w jedna stronę tylko we Włoszech czy na całej trasie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...