Skocz do zawartości

Wyjazd do Bukovela kto chętny zapraszamy.


metaal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Będąc na wyjeździe PZjU 2 zrodził się pomysł na wyjazd w większym gronie.

Wspólnie z BTN i kilkoma zapalonymi osobami. Chcemy zorganizować wyjazd do miejscowości Bukovel na wspóne nartowanie. Ośrodek można TU podejrzeć

Byliśmy w grudniu, w małym gronie ski-forumowiczów. Kilka zdjęć z naszej wyprawy
Jak kształtowały by się koszta?
Koszt całej imprezy to maksimum 1150 zł
Mamy zarezerwowany autobus na 25 osób (przejazd i transfery na stok) noclegi z wyżywieniem na 25 osób. (śniadanie i obiado-kolacja)
ubezpieczenie grupowe i skipass 5 dni

Wyjazd w niedzielę 04-03-2012 z Lublina Zbiórka o godzinie 8.30 na parkingu przy PZM-ocie Bolesława Prusa 8 (róg Al. Solidarności za stacją Shell) Przejazd do Bełżyc po uczestników następnie przez Zamość, Tomaszów Lubelski, Hrebenne i dalej . Powrót po nartowaniu piątkowym czyli wyjazd z Bukovela 09-03-2012 około godziny 17-18.00
Noclegi w pensjonacie Anna
Po akcji plakatowej w Zamościu, Lublinie i okolicach, mamy wiele zapytań i lista zaczyna się szybciej zapełniać.
Proszę o wpłacanie zaliczek.

Przepraszam że na tą chwilę tak mało informacji. Temat będę rozwijał. Na tą chwilę miałem mało czasu (po powrocie z PZjU 2 trochę zmogła mnie praca, a trochę grypa)
Kilka osób wyraziło już chęć do uczestniczenia w wyjeździe.

Na tą chwilę zarezerwowany mamy mały autobus na 30 miejsc i noclegi w miejscowości Tatariw 8 km od Bukowela. W samym Bukowelu noclegi z wyżywieniem to koszt 200zl i więcej za osobę/dzień. Transfer na miejsce będzie zapewniał nam nasz autobus

Podaje dane do wpłacania zaliczek
Podaje numer konta do wpłacania zaliczek 300 zł
60 8733 0009 0017 5043 2000 0010
Bełżyckie Towarzystwo Narciarskie
ul Lubelska 6
24-200 Bełżyce


Dołącz do nas na FB

U nas odwilż, a w Bukovel-u temperatura ciągle spada http://www.meteoprog...eather/Bukovel/

Pogrubiona czcionka to osoby które wpłaciły zaliczkę.
1. triad - Zamość
2. Miedziana- Bełżyce
3. V-ce prezes BTN -Bełżyce (proszę o dopisanie osób z listy BTN)
4. Metaal - Lublin
5. Joseph64- Lublin
6. Grzegorz K- Trawniki
7. Sławek W - Warszawa
8. Metaalusia - Lublin
9. Romuald - Lublin
10. BTN Jacek -Wrocław
11. BTN Jarek- Bełżyce
12. Prezes BTN
13. Piotr Rz BTN -
14. Mrozik- Lublin
15. Drozd- Lublin
16. Jarosław O. Bełżyce
17. Grab. Bełżyce
18. Darekb- Biała Podlaska
19. Dagmara- Biała Podlaska
20. Janusz- Bełżyce
21. TomekH- Biała Podlaska

Witam
Odwracamy kolejność wyjazdu i nie ruszamy z Lublina tylko z Bełżyc. Autobus podstawiony o godzinie 9.30 na parkingu stacji benzynowej Petrochemia.
W związku z tym przesuwa się nam wyjazd, ale skraca czas jazdy.
Autobus będzie w Lublinie o godzinie 10.30 Miejsce nie ulega zmianie. Lublin parking PZM ul. Prusa 8 za stacją Shell.
W Zamościu o godzinie 12.50 i o 13.00 wyjazd na granicę
Pozdrawiam Jacek
P.S. Proszę pamiętać o paszportach, kaskach (obowiązek jazdy w Bukovelu, dla wszystkich! Można wypożyczyć na miejscu) reszta wpłaty 850zł. No i dobrym humorze :P Dobrze by było nic nie zapomnieć

Nadal mamy 4 wolne miejsca. Kto chętny niech się ubezpiecza i jedzie z nami. To i wyjazd zrobi się jeszcze trochę tańszy :D Może do nas dołączysz?????
Postrufka

Użytkownik metaal edytował ten post 14 listopad 2014 - 08:36 lista

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w grudniu 2011 na wyjeżdzie do Bukovel z metaal. Było super. Z wyjazdu jestem bardzo zadowolony i pisze się na obecny wyjazd !!! Trasy w Bukovel codziennie były przygotowane super !!! Wszystkie trasy są już otwarte !!! Jest ich tylko 52 km !!! Wszystkie wyciągi, to krzesła 4-osobowe !!! Kolejek brak. Wyjazd w niedziele, bo od poniedziałku do czwartku są dużo tańsze karnety i prawie puste trasy W razie pytań o wyjazd proszę o kontakt na PW lub na mój tel:793394539 (uzgodniono z organizatorem wyjazdu -metaal)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, też mamy kolizję terminów :cool:

Witam No mnie też szkoda, bo było by super się z wami spotkać, dopiero teraz Zuza mi na to zwróciła uwagę. W przypadku autobusu termin można by przesunąć. Ale w przypadku drugiego środka transportu 20 do 25 osób był to jedyny termin. No ale mam nadzieję, że da radę się spotkać na jakiejś imprezie. Jeszcze przed PZjU 3

Czyli już jest nas 5 1. triad 2. Miedziana 3. V-ce prezes BTN 4. Metaal 5. Mario_fun i już o kolejnego więcej

Ogólnie jest nas trochę więcej (osoby z poza forum) Nadmieniam że w przypadku gdy się nie uzbiera 30 osób. Przy 20 osobach koszta będą podobne( małym autobusem, do 25 osóB) Postrufka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem sie zapytac czy jest tam fajny las do pojezdzenia, ale juz nie mam pytan :) :) :) Podpowiedzcie pliz, czy jest szansa dostac sie do Bukovela z Krynicy Zdroju? Sa jakies autobusy miedzynarodowe itp? pozdr Piotr

Użytkownik Toro edytował ten post 27 styczeń 2012 - 14:58

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem sie zapytac czy jest tam fajny las do pojezdzenia, ale juz nie mam pytan :) :) :) http://www.youtube.com/watch?v=i7x9LLHzPJE Podpowiedzcie pliz, czy jest szansa dostac sie do Bukovela z Krynicy Zdroju? Sa jakies autobusy miedzynarodowe itp? pozdr Piotr

Do Bukovela nie wiem ale wiem że z Lublina będzie taki wesoły autobus jechał więc kupuj bilet i nie czekaj pozdr Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mamy pewien problem. Zmianie uległ by termin imprezy Wyjazd niedziela 04-03-2012 i powrót (wyjazd z Bukovela) 09-03-2012 Za długo zwlekaliśmy i poprzedni termin został już zarezerwowany. Robi się też problem transportu- w tym terminie możemy mieć duży autobus na ponad 40 osób i cena jaką wyliczyłem była by przy min 30 osobach. Widzę, że może być ciężko z uzbieraniem takiej ilości osób. Będę próbował znaleźć mniejszy transport. Prosił bym by osoby które się zadeklarowały na wyjazd, potwierdziły czy akceptują zmianę terminu. Ponadto proszę o dopisywanie w poście osób towarzyszących i miejsca startu. 1. triad - Zamość 2. Miedziana- Bełżyce 3. V-ce prezes BTN -Bełżyce (proszę o dopisanie osób z listy BTN) 4. Metaal - Lublin 5. Joseph64- Lublin 6. Mario_fun - Chełm 7. Sławek W - Warszawa 8. Violek - Wrocław 9. artoman - Zamość Jak widać wszyscy którzy już tam byli, chcą pojechać jeszcze raz. Miejsce jest bardzo fajne, może nie jest jak w Alpach, ale wyjeździć się można równie dobrze. Nie można przyrównać do żadnego ośrodka w Polsce, Słowacji i Czechach jest po prostu o niebo lepsze. Na ogól nie tylko my tam chcemy pojechać jeszcze raz, wystarczy poszukać trochę opinii w internecie. http://www.natemat.c...narciarski.html Zapewniam kto pojedzie, to raczej nie będzie to jego ostatni raz. P.S. Gdy nie uzbiera się wystarczająca ilość osób, chcemy zorganizować wyjazd mniejszy. Artoman, Triad i ja jesteśmy zdecydowani pojechać własnymi autami. No, ale wtedy to nie będzie już impreza tylko wyjazd prywatny :( na maksymalnie 12 osób. Nadal zapraszamy, może się uda zorganizować wyjazd, który na stałe zagości w kalendarzu imprez BTN, Postrufka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

04-03-2012 i powrót (wyjazd z Bukovela) 09-03-2012 to już pewny termin? 1. triad - Zamość 2. Miedziana- Bełżyce 3. V-ce prezes BTN -Bełżyce (proszę o dopisanie osób z listy BTN) 4. Metaal - Lublin 5. Joseph64- Lublin 6. Mario_fun - Chełm 7. Sławek W - Warszawa 8. Violek - Wrocław 9. artoman - Zamość 10. BTN Jacek -Wrocław 11. BTN Jarek- Bełżyce 12. BTN Stach- Bełżyce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Autokar został zarezerwowany na max 25 miejsc. Spanie i wyżywienie zarezerwowane. Niebawem podam BTN konto do wpłaty zaliczek. 300zł I smarować narty. (Janek mam nadzieję że sprzęt do serwisu zabierasz) Jak już wiadomo będzie miedzy nami instruktor może nas podszkoli, a nawet jeszcze jeden się zastanawia czy do nas dołączyć. W Bukovelu jest fajny stok z wyciągiem orczykowym Jak by tam pozwolono rozłożyć tyczki, było by miodzio.(chyba jedyny i do tego przeznaczony) Postrufka

Użytkownik metaal edytował ten post 30 styczeń 2012 - 09:54

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...