Skocz do zawartości

Tani Goretex polecam


piotrekwawa

Rekomendowane odpowiedzi

na pewno jest to oryginalny goretex?

Testowałem dziś dość ostro myjania karcher wiatr śnieg potem centrum chandlowe :) Kurtka zachowuje się jak prawdziwy Goretex (mam ze dwa 1000% oryginały) i wypada naprawdę ekstra bardzo fajana jest zewnętrzna warstwa strech z mocną powłoką DWR. Znalazłem wadę wygląda na to, że pod kaptur nie zmieści się kask.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalny Gore na pewno to nie jest (przynajmniej z legalnego obiegu). Wydaje mi się, że jaka cena taka jakość.

originalna cena tej kurtki to 1100 PLZ nie widze powodow do obaw, ale po prostu musial bym wziac w reke i zoabczyc na wlasne oczy jedno co dziwne to to ze podane sa licby oddychalnosci (moze po prostu w europie jest inaczej - w stanach na metxce tego nie ma) PS (nie jest to reklama) wlasnie przetestowalem to http://www.skiteam.p...n-Sleeved-2012/ polecam jako pierwsza warstwe…….

Użytkownik jan koval edytował ten post 15 styczeń 2012 - 16:36

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Europie również na metkach nie ma oddychalności, metka jest po prostu nieumiejętnie sfabrykowana:) Poza tym nigdzie na kurtce nie ma naszywek Gore, a wydaje mi się że firma wymaga tego od wszystkich producentów.

wymagane sa tzw embroidery, czyli "wyszyte", zwykle na rekawie, czy na dole nogawki spodni slowa GoreTex, lub GoreTex XCR, Paclite itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalny Gore na pewno to nie jest (przynajmniej z legalnego obiegu). Wydaje mi się, że jaka cena taka jakość.

Kolego Krisaz po co taki post? Miałeś styczność z tą kurtką? Ja owszem kupiłem przetstowałem więc mogę coś napisać o jakości w przeciwieństwie do Ciebie. Cena jest jaka każdy widzi, mam kilka kurtek z mebranami Gore za żadną nie dałem więcej niż 300zł a kupowłem je normalnie w sklepie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Krisaz po co taki post? Miałeś styczność z tą kurtką? Ja owszem kupiłem przetstowałem więc mogę coś napisać o jakości w przeciwieństwie do Ciebie. Cena jest jaka każdy widzi, mam kilka kurtek z mebranami Gore za żadną nie dałem więcej niż 300zł a kupowłem je normalnie w sklepie.

Co do tej jakości to rzeczywiście trochę przesadziłem bo podróbka podróbie nierówna. A jeśli to jest szyte z oryginalnego Gore to na zasadzie jakiegoś szmugla i wątpię by miało to coś z wspólnego z oficjalną kolekcją firmowaną przez BMW. Powody przedstawione wyżej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma GORE licencjonuje produkty w których użyto jej materiałów, KAŻDY gotowy produkt musi mieć na zewnętrznej stronie oznakowanie : " GORE-TEX". Na tych kurtkach ( BMW ) takiego znaku nie widzę ( ? ). Firma BMW nie figuruje na liście licencjonowanych przez GORE producentów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...