Skocz do zawartości

Ilość przejechanych kilometrów


rumacz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
jeżeli macie GPSa to warto przeczytać porady na tej stronce: http://www.dcrainmak...forerunner.html Niedługo sam wybieram się na narty i będę miał okazje przetestować mojego garmina i zobaczymy jak będzie się sprawował. Mam pewne obawy dotyczące jego zamontowania - na stronce polecają aby był na wierzchu kurtki - ale może wystarczy aby był schowany pod rękawem (nie chcę go zgubić). Jak biegałem czy jeździłem na rowerze i miałem go pod softshellem to dawał radę z odbiorem sygnałów satelitów więc może i w górach sobie poradzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

http://utilizzo.dolo...jsp?ccode=en-US

http://www.dolomitis...formanceEN.html Czy ktoś może znalazł kiedyś stronę, na której są podane długości poszczególnych tras w Val Gardenie? Wg mnie oczywiście jest to orientacyjne. Np w moim przypadku pokazuje mi 18 km na Col Raiser (pierwszy dzień). Gdy wjechałem: Colraiser A, następnie na sam dół do Ortisei (Col Raiser) Colraiser A, Fermeda A (8) i do samego dołu do Ortisei (Col Raiser) Colraiser A, Fermeda A (8) > do stacji pośredniej (podobno 6 km ale tego nie odczułem) Furnes-Seceda i do samego dołu do Ortisei Col Raiser ale tak naprawdę nie wiem co system założył gdyż mogłem zjechać 10,5 km do Ortisei Furnes, gdyż na dole nie odbijało się żadnych bramek. W sumie za 6 dni system pokazuje 184 km... :)

Użytkownik fomicz edytował ten post 21 luty 2012 - 07:46

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg moich dociekań to zapewne nic nie założył i pominął ten ostatni odcinek. Zwykle wykres jazdy kończył sie 'na górze' - system nie wie gdzie zjechałeś - a zwykle jest kilka mozliwości.

Toteż jak byłem w Maldze, to zawsze tak zjeżdżałem, żeby na koniec zaliczyć krótki orczyk na dole. Mniej wtedy system odliczał. Nie chwaląc się ;) po 6 dniach wyszło niecałe pińcet.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to historia naszych odwiedzin na wyciągach. I tylko informacja - ale za to ta najistotniejsza - ile przejechaliśmy przewyższenia jest tam pewna. Kilometry w poziomie są sobie "nierówne" jazda po niebieskiej nijak ma się do oblodzonej czarnej. Z tego samego przewyższenia pierwsza będzie ca 3x dłuższa. Dlatego przewyższenie wydaje mi się miarodajniejsze a w dodatku nieprzekłamane. Ja przyjmuje, że jak przejechałem 15 km w pionie to dzień zaliczony a 20 km to już dobry wynik.

Toteż jak byłem w Maldze, (...) Nie chwaląc się po 6 dniach wyszło niecałe pińcet.

Trudno jest tam zrobić więcej bo za dużo wolnych wyciągów. Pozdro Wiesiek

Użytkownik Wujot edytował ten post 21 luty 2012 - 19:16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...