Skocz do zawartości

IV Zawody SkiForum - sprawy organizacyjne


Mitek

Rekomendowane odpowiedzi

IV Ogólnopolskie Zawody SkiForum Dnia 25 02 2012 zostaną rozegrane Czwarte Ogólnopolskie Zawody SkiForum. Cel zawodów: Dobra zabawa. Promocja narciarstwa rodzinnego w bezpiecznej formie. Zawody są organizowane we własnym zakresie przy udziale członków SkiForum oraz: Stacja Narciarska SKI CENTRUM CZARNY GROŃ udostępnia stok i całą infrastrukturę oraz udziela zniżek na karnety dla zawodników, gości nas w domkach oraz funduje część nagród. EASY RAIDER SKI TEAM przygotowuje trasę, pomiar czasu i bieżącą obsługę zawodów. SKIFORUM – fundator części nagród i platforma medialna zawodów. Miejsce: Stacja narciarska Ski Centrum CZARNY GROŃ koło Andrychowa ( www.czarnygron.pl ) Termin: 25 02 2012 Wstepna rejestracja na priv do Mitka. Opłata startowa: 35PLN dorośli, 10 PLN młodzież, 0 PLN dzieci , wnoszona na konto PKO SA 37124062051111000045819009 do dnia 22 02 2012. Dane do przelewu – kontakt z Mitkiem na priv. W opisie przelewu proszę podać koniecznie: Imię, Nazwisko, Roku urodzenia, Forumowy Nick. Jeżeli wpłata dotyczy większej ilości osób to proszę podać dane wszystkich tych osób. LISTĘ STARTOWĄ ZAMYKAMY DNIA 22 02 2012. DODATKOWE ZGŁOSZENIA DO GODZINY 9.00 W DNIU ZAWODÓW PO WCZEŚNIEJSZYM UZGODNIENIU. Istnieje możliwość wcześniejszego zamknięcia listy startowej jeżeli ilość potwierdzonych zgłoszeń wyniesie więcej niż 120. Opłata startowa będzie spożytkowana na pokrycie kosztów organizacji imprezy, nagród, imprez towarzyszących. Sposób przeprowadzenia zawodów: slalom gigant złożony z jednego lub dwóch przejazdów (w zależności od ilości uczestników) rozgrywany na trasie i wg przepisów NRS. Trasa będzie dostosowana do możliwości uczestników. Wyniki: Kolejność ustalana wg rzeczywistego czasu przejazdu lub sumy czasów. Warunki uczestnictwa: - W zawodach może wziąć udział każdy użytkownik forum narciarskiego, osoba zaprzyjaźniona, która dokona rejestracji i wniesie opłatę startową. - Rejestracja i wniesienie opłaty startowej jest równoznaczne z deklaracją stanu zdrowia pozwalającego na start w zawodach - Wszyscy zawodnicy startują obowiązkowo w kaskach ochronnych - Osoby niepełnoletnie musza posiadać zgodę rodziców na start - Organizatorzy nie zapewniają ubezpieczenia NW i nie odpowiadają za nieszczęśliwe wypadki. Przewidziane kategorie: Mężczyźni: rocznik 1994 i starsi Kobiety: rocznik 1994 i starsi Młodzież: roczniki 1995-2000 Dzieci: roczniki 2001 i młodsi. Kategoria rodzinna: Suma czasów rodzica i dziecka. Biuro zawodów czynne 25 02 2012 od 8.00 na tarasie baru od strony stoku. Wydawanie numerów rozpocznie się godzinie 8.00 do godziny 9.30. Oglądanie trasy od 9.00 do 10.00 tylko ześlizgiem z boku trasy. Zawodnicy oglądający trasę powinni mieć założony w sposób widoczny numer startowy. Start pierwszego zawodnika o 10,15. Startujemy w kolejności numerów startowych. Drugi przejazd w kolejności odwrotnej z wyłączeniem grupy dziecięcej. Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród o godzinie 16.00 w barze lub na tarasie. Pierwsza trójka z każdej kategorii otrzyma dyplomy, zestaw gadżetów SkiForum, puchary. Wieczorem koło godziny 20.00 przewidziana impreza w kolibie w ośrodku z domkami. Karnety: Każdy będzie musiał sobie wykupić karnety (cennik na stronie www.czarnygron.pl) Jako grupa dostaniemy karnety całodzienne w cenie specjalnej w tym roku całodzienne 50 zł dla dzieci (po okazaniu legitymacji szkolenie 40 PLN) na hasło SkiForum. W tym roku zniżka będzie obowiązywała od piątku do niedzieli. • Zakwaterowanie: - domki 6 osobowe w ośrodku – do stoku około 2 km , dowóz busami w cenie karnetu Do końca stycznia Czarny Groń zablokował dla Nas wszystkie domki. Rezerwacji dokonujemy we własnym zakresie u Pani Elżbiety Kudłacik droga mailową: [email protected] Konieczne będzie opłacenie zaliczki. Po 31 01 2012 domki zostaną odblokowane i może być kłopot z ich rezerwacją więc namawiam do szybkiej decyzji. 7 domków sześcioosobowych, a w każdym nich: o hall z dwiema wersalkami o telefon i internet o aneks kuchenny o płyta elektryczna o komplet garnków, talerzy i szklanek o lodówka o telewizor możliwość wypożyczenia DVD - 20 zł / dobę o łazienka z natryskiem, WC, umywalka o dwie sypialnie - jedną z łóżkiem dwuosobowym, drugą z dwoma łóżkami jednoosobowymi o drewniany taras o cena 220 PLN / doba (cena normalna 250PLN) - dom wypoczynkowy "Na Pętli" (rezerwacja indywidualnie) o parter - kuchnia, I piętro - 4 pokoje 2 osobowe, II piętro - 1 pokój 4 osobowy. o Łącznie 14 miejsc noclegowych, o cena za nocleg w tym roku 30 zł/os/doba !!!!! o Ogród, a w ogrodzie miejsce na ognisko i samochody. - Pensjonat pod Wyciągiem 220PLN za pokój dwuosobowy ze śniadaniem. Możliwość dostawki do pokoju 3 lub 4 osobowego cena dostawki 40PLN ze sniadaniem (normalna 70 pln) (rezerwacja indywidualnie) - pokoje nad oberżą w ośrodku (na dzisiaj 7 wolnych pokoi) 220PLN za pokój dwuosobowy ze śniadaniem. Możliwość dostawki do pokoju 3 lub 4 osobowego cena dostawki 40PLN ze sniadaniem (normalna 70 pln) (rezerwacja indywidualnie) Można też dokonać rezerwacji na www.czarnygron.pl lub pod numerem (033) 8701630, 507 089761. Wszystkich serdecznie zapraszamy do czynnego udziału w zawodach. Przewodniczący Jury Zawodów w Dwóch Osobach Mitek I ManiaQ czyli M&M

Użytkownik Mitek edytował ten post 13 styczeń 2012 - 10:50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak fota aktualna to niech będzie i teściowa:)

Teoretycznie to możliwe - coś jak słynny "list do prezydenta o zwolnienie z służby wojskowej" :D

Do: Naczelnik Sił Zbrojnych RP Prezydent RP ul. Krakowskie Przedmieście 48/50 00-071 Warszawa Wielce Szanowny Panie Prezydencie, Uprzejmie proszę o zwolnienie mnie z zaszczytnego obowiązku pełnienia służby wojskowej ze względu na trudną sytuację rodzinną, w jakiej się znalazłem, a mianowicie: Mam 24 lata i ożeniłem się z wdową w wieku lat 44. Moja żona ma córkę w wieku 25 lat. Tak się złożyło, że mój ojciec ożenił się z córką mojej żony. Tym samym, mój ojciec stał się moim zięciem, gdyż poślubił moją córkę. W związku z tym jest ona jednocześnie moją córką i macochą. Mojej żonie i mnie urodził się w styczniu syn. To dziecko jest bratem żony mojego ojca, czyli jego szwagrem. Jednocześnie, będąc bratem mojej macochy jest moim wujkiem. Czyli mój syn jest moim wujkiem. Żona mojego ojca, czyli moja córka, powiła na Wielkanoc chłopczyka, który jest jednocześnie moim bratem, gdyż jest synem mojego ojca i wnukiem, ponieważ jest synem córki mojej żony. Jestem więc bratem mojego wnuka, a będąc mężem teściowej ojca tego dziecka, pełnię jakby funkcję ojca mojego ojca, pozostając bratem jego syna. Jestem wobec tego własnym dziadkiem. Dlatego proszę uprzejmie Pana Prezydenta o zwolnienie mnie ze służby wojskowej, gdyż o ile mi wiadomo, prawo nie zezwala powoływać jednocześnie dziadka, ojca i syna z jednej rodziny. Wierząc w zrozumienie mojej sytuacji przez Pana Prezydenta pozostaję z poważaniem, Jerzy K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Mitek aleś termin wymyślił :P w sobotę 25.02. wracam z ferii do domu i nijak mi po drodze na zawody. A tak chciałem poprawić swój wynik z poprzednich zawodów.

Sorry Robert - jedyny możliwy w miare nie kolidujący z FC, MPA, AMP i innymi cyklami oraz akceptowalny dla CzarnegoGronia. Wiem, że nie wszystkim pasuje ale tak jest zawsze niestety. Przykro ale nic nie poradze Robercik. Pozdrawiam serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mitek aleś termin wymyślił :P w sobotę 25.02. wracam z ferii do domu i nijak mi po drodze na zawody. A tak chciałem poprawić swój wynik z poprzednich zawodów.

Nam też niestety koliduje z Family Cup pomorskiego :mad: ale coś trzeba wybrać. Mam nadzieję, że organizatorzy nie zawiodą familii porterków, która przyjedzie tam po raz pierwszy :cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porterki nie zawiedziecie się . Gwarantuję To Wam.

Olcia, dzięki za gwarancję super imprezy, ale nie bardzo kumam? Chyba razem się nie zawiedziemy? Największa orędowniczka tych zawodów musi tam być, a planów nie należy zmieniać. Na szczęście kwaterki mamy załatwione, bo miejsca w domkach już się skończyły:cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Informuję, że na dzień dzisiejszy wszystkie domki sa juz wynajęte. Wolne śa jeszcze pokoje nad oberżą - na przeciwko ośrodka z domkami. W razie pytań zapraszam do kontaktu 501753831. Od jutra do niedzieli 29 01 2012 bedę na nartach (18-23 Czarny Groń, 24-29 Zakopane) więc w sprawach pilnych kontakt tylko tel. Aktualizacj list dokonam po powrocie. Pozdrawiam serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stworzyc - przechodnią tyczkę gigantową !!! TYczka gigantowa składała by się z 2 tyczek i płachty, na płachcie oczywiście napis -co i jak
Jezeli oddzwięk bedzie pozytywny załatwię takie tyczki (SoftpoleXL)+płachtę z napisami - NIEODPŁATNIE !!!
Wydaje mi się , że zwyciezcy kategorii rodzinnej powinni byc tak udekorowani

Pomysł super, tylko żeby ta tyczka wracała po roku na zawody :)

A tak się tam bawiono w ub roku:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

niestety w tym dniu mamy juz inne zawody i nie bedziemy mogli przyjechac aby z Wami mile spedzic czas,szkoda, pozdrawiamy husar i adas ,sciaskamy kciuki ze szymona i bialego:P


W tym roku filmu niestety nie będzie nie dam rady się wykurować na zawody, ale na pewno jakiś godny zastępca się znajdzie. No ale na V zawodach to już będę walczył o pudło


Przykro to słyszeć że prawie cała czołówka rezygnuje. Szymon podobno też z kolanem nie da rady. Myślę że to duża strata dla tych zawodów.

Informuje ze dokonalem wplaty startowego i wezme udzial w zawodach i mam nadzieje ze tanio skory nie sprzedam!!!!


Mam nadzieję że walka będzie zacięta!

Użytkownik Spiochu edytował ten post 06 luty 2012 - 17:34

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Przykro to słyszeć że prawie cała czołówka rezygnuje. Szymon podobno też z kolanem nie da rady. Myślę że to duża strata dla tych zawodów.



Mam nadzieję że walka będzie zacięta!

Szymon będzie i Bialy też. Z podiumowców nie będzie tylko Mateusza, który jest gdzieś w tropikach jakichś.
Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro to słyszeć że prawie cała czołówka rezygnuje. Szymon podobno też z kolanem nie da rady. Myślę że to duża strata dla tych zawodów.



Mam nadzieję że walka będzie zacięta!

Nikt nie rezygnuje ale organizm czasem mówi dość :( I na to niestety nie mamy wpływu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...