Skocz do zawartości

Labrador zeżarł mi gogle :D


Rambo!

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiedziałem gdzie mam umieścić ten temat :) Otóż mój wspaniały pies zjadł mi gogle SALICE :(:(:( (jeden z wyższych modeli) i rozszarpał gąbkę :/ Szyba i ramka zostały nietknięte. Czy jest jakaś opcja wstawienia/ kupienia/ dorobienia nowej gąbki do gogli, czy czeka mnie wymiana na nowe ??? Trochę nie widzi mi się wydawanie 250 zł na nowe, ale coś mi się zdaje, że będę musiał. Pozdrawiam !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny zeżarłby na pewno razem z szybkami, więc masz trochę szczęścia :) A tak poważnie - czasem można dostać w sklepach typu Casto...a, Prakt...r itp. uszczelki gąbkowe na taśmie samoprzylepnej. Jeśli udałoby Ci się znaleźć jakąś ciemno szarą / czarną (zakładam, że raczej jasna odpada) to można by było obkleić nią ramkę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny zeżarłby na pewno razem z szybkami, więc masz trochę szczęścia :) A tak poważnie - czasem można dostać w sklepach typu Casto...a, Prakt...r itp. uszczelki gąbkowe na taśmie samoprzylepnej. Jeśli udałoby Ci się znaleźć jakąś ciemno szarą / czarną (zakładam, że raczej jasna odpada) to można by było obkleić nią ramkę...

1. Nie martw się... z Pewnością w ciągu doby odzyskasz gąbkę :D :D :D 2. Swoją drogą, wiedział skubany czego nie niszczyć :D 3. Jak już uznasz, że kupujesz gąbke uszczelniającą, to sprawdź wcześniej u jakiegos producenta, czy nie wiem gdzie, czy kontakt ze skórą nie skończy się dla tejże skóry niedobrze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za cenne uwagi ;))) Za tą gąbką na taśmie się porozglądam. Może akurat coś takiego by mi pasowało. Natomiast jeśli chodzi o psa, to raczej nie może narzekać bestia, że jest źle karmiona ;) A, że złośliwa i wredna to już inna sprawa :D Akurat gąbki się jej zachciało !

Użytkownik Rambo! edytował ten post 07 styczeń 2012 - 15:06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za cenne uwagi ;))) Za tą gąbką na taśmie się porozglądam. Może akurat coś takiego by mi pasowało. Natomiast jeśli chodzi o psa, to raczej nie może narzekać bestia, że jest źle karmiona ;) A, że złośliwa i wredna to już inna sprawa :D Akurat gąbki się jej zachciało !

jezdzenie psu nie pomoze i Twoim nastepnym goglom tez nie - pies powinien miec cos do gryzienia, np sztuczne kosci, zabawki a takiej twardej gumy etc. natomiast zestawienie tytulu tego dzialu ; "serwis i konserwacja sprzetu" z "labrador pozarl mi gogle" bezcenne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/wy...2020573566.html A cóś takiego? :P Pomysłu nigdy na szczęście nie musiałem wcielać w życie, ale miałem taką piankę w rękach i raczej się nadaje, odpowiednio pobawić się z przycięciem jej na dany rozmiar, można także ciachnąć na pół jakby była za gruba. Można porozglądać się także za piankami/gąbkami tapicerskimi, sporo tego jest na necie --> http://www.hurtownia...-5cm.html<br /> Wykonana z poliuretanu, więc w bezpieczna dla skóry, no tylko jak to z gąbką- trwałość... Tudzież inny motyw- kupić google, jakieś najtańsze aby zakres ich gąbki pokrywał się z Twoją i "przeszczepić" :D Jak to przylepić to już raczej nie problem ;)

Użytkownik Baz_Ski edytował ten post 07 styczeń 2012 - 16:33

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...