Skocz do zawartości

Czytanie forum bez logowania


Spiochu

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Porażka marketingowa. Nowe zasady wymagające logowania w celu chociażby przeglądania forum z pewnością ograniczą liczbę odwiedzających jak dotąd tysięcy miłośników narciarstwa do takich którym zechce się założyć konto lub zalogować. Przeglądam kilka podobnych portali zagranicznych np. carving-ski.de i nikt tam nie ogranicza dostępu milionom chętnym z całego świata. Moim zdaniem powinniście ponownie udostępnić tryb przeglądania bez żadnych dodatkowych utrudnień.

Potwierdzam powyższe słowa kolegi, naprawde jest to bardzo irytujące kiedy non stop wchodząc na forum pojawia się NACHALNA wręcz informacja o konieczności logowania co bardzo utrudnia korzystanie z forum, nie wiem czemu ma to służyć bo napewno nie wygodzie użytkowników, chyba tylko "nabiciu" liczby aktywnych forumowiczów a zwłaszcza chyba podwyższeniu dziennej statystyki osób logowanych, co ma pewnie odbicie w cenach zamieszczanych na portalu reklam - podobnie jak w przypadku liczonej oglądalności w przypadku stacji telewizyjnych, bo innego wytłumaczenia ( racjonalnego) nie znajduję...niemniej jednak jest to bardzo wkurzające i wiele nowych osób które chciałyby skorzystać z forum może z tego zrezygnować. Kto naprawde bedzie chciał do nas dołączyć ten i tak się zarejestruje natomiast "upierdliwe" zmuszanie osób do każdorazowego logowania może przynieśc skutek odwrotny od zamierzonego. Ja najczęściej przeglądałem forum i widząc ciekawy temat w którym chciałem sie wypowiedzieć bądz zobaczyć sobie jakieś fotki się dopiero wtedy logowałem i nie powiem, dalej chciałbym mieć właśnie taką możliwość bez zbędnych "machinacji i kombinowania" w ustawieniach i takich tam... z pozdrowieniami, Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zróbcie coś z tym logowaniem bo jest to co raz to bardziej... drażniące. No chyba, że bijemy jakiś rekord w ilości użytkowników...

Proste:) ,a aż takie trudne ,jak chcesz poczytać to się Zaloguj ,jak już się Naczytasz to się wyloguj i nie bijesz żadnych rekordów ps nic tylko narzekanie:) ,a to ,a to tamto ps 2 Górki jakieś tam chodzą to na narty :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste:) ,a aż takie trudne ,jak chcesz poczytać to się Zaloguj ,jak już się Naczytasz to się wyloguj i nie bijesz żadnych rekordów ps nic tylko narzekanie:) ,a to ,a to tamto ps 2 Górki jakieś tam chodzą to na narty :D

Wydaje mi się że nie do końca mnie zrozumiałeś. Jasne że na prywatnym komputerze autologowanie załatwia sprawę. Ale dla kogoś kto korzysta z forum w innych miejscach a chce tylko na chwilę zerknąć w jakiś wątek to już jest jakiś problem. Na telefonie również to autologowanie nie zawsze działa, ale ten temat pomijam bo to wina mojej przeglądarki. Poza tym postawcie się w sytuacji osoby która jest na forum pierwszy raz, widząc potrzebę logowania ucieknie zazwyczaj automatycznie na inne fora. Swoją droga mamy 37 tysięcy uzytkownikow, z czego aktywnych jest 3 tys. Konieczność logowania na pewno tej statystyki nie poprawi.

Użytkownik krisaz edytował ten post 11 grudzień 2011 - 22:52

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Wiem, że temat stary ale..... Jest to uciążliwe. Jak w pracy chcę zerknąć na forum to robi się sajgon. Mało tego, to teraz jeszcze jest reklama Ninja. Na moim służbowym kompie (strasznie wolny), staje się to nie do zniesienia. Jak wchodzę na stronę forum, to ze względu na jego "szybkość" czekam prawie minutę, żeby się zalogować ( a Ninja ma być szybki:D;)). Nie dało by się aby ta reklama pojawiała się dopiero gdy wchodzi się dalej? Pomocy!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że temat stary ale..... Jest to uciążliwe. Jak w pracy chcę zerknąć na forum to robi się sajgon. Mało tego, to teraz jeszcze jest reklama Ninja. Na moim służbowym kompie (strasznie wolny), staje się to nie do zniesienia. Jak wchodzę na stronę forum, to ze względu na jego "szybkość" czekam prawie minutę, żeby się zalogować ( a Ninja ma być szybki:D;)). Nie dało by się aby ta reklama pojawiała się dopiero gdy wchodzi się dalej? Pomocy!!

Checkbox "Zapamiętaj mnie" załatwia sprawę logowania i reklam. Więc jeśli tylko nie ma okoliczności, przez które nie możesz go użyć, to polecam to rozwiązanie. Pozdr Marcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się chyba pospieszyłem:mad: Ten ninja mnie rozpie......li. Już na wejściu się przyzwyczaiłem i loguję się zaraz na początku, można wytrzymać. Niestety potem trzeba się wylogować i tu....... Po wylogowaniu pojawia się strona a na niej mój ukochany ninja, który blokuje mnie na dokładnie 1,5 minuty. Naprawdę coś pięknego. Robię tak, że wyłączam firefoxa, bo jest szybciej i potem ponownie go włączam. Jak tego nie zrobię to mogę se klikać, próbować otworzyć inną stronę i wszystko na ch...... Ninja jest faktycznie bosko skuteczny;):D Po tej reklamie chyba przeprowadzę destrukcję ich karty:cool:;) Mój ty aliorze.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...