Skocz do zawartości

Indigo - kto jeździł ?


wideo5

Rekomendowane odpowiedzi

proszę o opinie tych którzy mieli okazję się na nich powozić. mowa o slalomce 165, talia 120-66-106. Rdzeń z bambusa, krawędzie wykończone diamentem i dwie warstwy tytanowej blachy. Kupiłem w idealnym stanie, jak nowe, z czystej ciekawości co to bambusowe cudo za 2 koła euro potrafi. jeśli ktoś ma coś takiego to proszę o komentarz. DSCN1432.JPG znalazłem ceny wiązań i płyty do tych nart. nic dziwnego że całość kosztuje 2 k euro Wiązania Płyta

Załączone miniatury

  • DSCN1430.jpg
  • DSCN1431.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz ochote na czymś takim pojeździć to mam jeszcze miejsce gdzie kilka sztuk leży, damski beżowy snake też widziałem w dł. ok 155. Ciekawe ile kosztowało wypożyczenie takiego wynalazku i ilu snobów się skusiło:rolleyes:. Chyba było drogo bo prawie wszystkie egzemplarze są jak nowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz ochote na czymś takim pojeździć to mam jeszcze miejsce gdzie kilka sztuk leży, damski beżowy snake też widziałem w dł. ok 155. Ciekawe ile kosztowało wypożyczenie takiego wynalazku i ilu snobów się skusiło:rolleyes:. Chyba było drogo bo prawie wszystkie egzemplarze są jak nowe.

Wypożyczenie przypuszczam, że ze 100 euraka pewnie ;) Co do taliowania to 115/70/102 przy 171cm, choć jak tak sobie mierzę to może być i 116 na przodzie i 172cm ;) To nieważne, ważne, że odpowiada mi to taliowanie;)

Użytkownik bruner79 edytował ten post 24 listopad 2011 - 11:28

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc ty upolowałeś bambusowego allrounda, ja slalomkę. Próbowałem podostrzyć krawędzie diamentami, oj ciężko szło. Trzeba nawet przy gradacji 150 moczyć diament w spirycie bo się ślizga i nie bierze. poprawiłem 200 i 400, drobniejszych nie mam, i teraz się zastanawiam czy przeżyją to moje rękawiczki i kurtka:rolleyes:, golić się można. widocznie te krawędzie są faktycznie wzmacniane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc ty upolowałeś bambusowego allrounda, ja slalomkę. Próbowałem podostrzyć krawędzie diamentami, oj ciężko szło. Trzeba nawet przy gradacji 150 moczyć diament w spirycie bo się ślizga i nie bierze. poprawiłem 200 i 400, drobniejszych nie mam, i teraz się zastanawiam czy przeżyją to moje rękawiczki i kurtka:rolleyes:, golić się można. widocznie te krawędzie są faktycznie wzmacniane.

Takie taliowanie właśnie chciałem, narty sl jak narazie mnie nie interesują ;) A w indigo konstrukcja sandwichowa, podwójna blacha, zreszta brałeś je do ręki to masz porównanie pod względem wagi i wykonania, myślę, że to będzie niezły śmigacz:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Na ebay-u widziałem ceny wahające się między 600-900 ojro, ale co kraj to inna cena, wiadomo, ja jestem posiadaczem i sl (rocznik będzie to pewnie 09/10 tak mi się jakoś wydaje) i 171 allrounda po którym widać, że ma zacięcie sportowe. Co do sl to taliowanie praktycznie identyczne co moj ulubiony head iss (różnica tylko 1mm na dziobie) za to piętki dłuższe - cos w stylu elana slx. Objeżdżałem ostatnio obydwie pary i w sl się zakochałem ;) Bardzo skrętne, posłuszne, sztywniejsze wzdłużnie niż slx, piętki mają na pewno sztywniejsze bo parę razy wyjechały mi spod tyłka ;) Co do dłuższych indolców, szkoda mi ich narazie katować na pobliskich czeskich stoczkach - choć również fajnie jadą, zostawię je sobie na dalsze wypady;) pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...