Skocz do zawartości

Tanie wyjazdy w Alpy


Jurek M

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 182
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

cześc Borowinko oj zdałabysie na stare kości dzisiaj:D :D nie mam pojecia narazie idę drogą dedukcji :)) a Ty wybierasz sie w alpy?

wybieram się!!! ale niestety warszawski team jedzie dopiero 10 marca:( nie wiem, czy wytrzymam:eek: a ja chyba widziałam Zbychacza z okna, jak odjeżżał:D :D :D :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje panie z tym śniegiem to napewno będzie. w grudniu mało gdzie się jeżdziło a hochkar już chodził, w maju napewno już wiele ośrodków nie będzie chodziło a hochkar będzie.:)

mamy to na zdjęciach z zeszłego roku i zapewnienia miejscowej ludności a takrze pani z wyporzyczalni sprzęty (kur.. jak drogo):eek: :eek: :eek:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy to na zdjęciach z zeszłego roku i zapewnienia miejscowej ludności a takrze pani z wyporzyczalni sprzęty (kur.. jak drogo):eek: :eek: :eek:

tylko, że wzeszłym roku śniegu było zatrzęsienie, w marcu w Korbielowie nie było kamieni i cały czas temp. na minusie:cool: no, ale zobaczymy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nera-czlowieku ze stali - kiedy chcesz odespac droge ? Nastepny wyjazd planujemy za niecale 2 tygodnie - w piatek 23.02 na 4 dni ( 3 noclegi)Nasze obydwie chaty sa juz zarezerwowane przez Vittera,tak ze chetni moga sie zglaszac - kto pierwszy ten lepszy.Pozdrawiam wszystkich obecnych i przyszlych fanow hochkaru.Warunki mielismy extra,sniegu sporo przybylo od ostatniego razu zarowno na trasach jak i poza nimi.W sobote i niedziele mielismy piekne sloneczko i z rana lekki minusik,w nocy z niedzieli na poniedzialek spadl swiezy sniezek-byla super jazda,we wtorek padal snieg i troche wialo,tak ze mniej bylo zal wyjezdzac.

oki, wiec ja sie piszę na wyjazd i zarz przy okazji szukam chętnych do samochodu :))) Pozdr. Piotr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tez wróciłem i jestem bardzo zadowolony :D Stosunek jakość/cena wyśmienity! I pomyśleć, ze to tylko 515km od Gliwic.... Nera, wielkie dzięki za pomoc i info! Czy są miejsca do spania w domku na 24 lutego? Bo tam gdzie ja mieszkałem już zabukowane do chyba 18 marca, a kwaterka minimalnie droższa, ale za to standard o 2 klasy wyżej. Jeśli znajdę nocleg to wstępnie planuję wyjazd na tydzień, mogę wziąć 2 osoby z Wawy lub gdzieś po drodze.

lepiej podbij do jurka m my coś rezerwowaliśmy chyba tydzień później
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy ludziska, martwicie się o śnieg na Hochkarze ? Chyba żartujecie !? Rezerwowac miejsca, dzwonić do nery, jurkaM i vittera, lub pisać na PW !!! Warto, naprawdę warto !!! Tu są moje wrażenia z ostatniego wypadu na Hochkar http://www.skiforum....read.php?t=6485 Strona internetowa hochkar www.hochkar.com pozdrawiam mario:) :D :cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomości priv -------------------------------------------------------------------------------- przepraszam wszystkich za problem, usunełem wiadomości prywatne które zostały wysłane 14-15.02.07r. jeśli nie sprawi to problemu poprosze jeszcze raz o wysłanie. za niedogodności przepraszam.:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cool: borowinko tak trzymaj "warszawski team" oj, to ty sierota jesteś, jak ty tylko jedna siostre masz. dobieraj kolerzanki jak nie masz sióstr, i czekaj na "wawa team":) jak coś jest długo wyczekiwane, to całkiem inaczej smakuje.:)

Koleżanki się wypięły, a pozostałe nie jeżdżą :cool: siostrę mam jedną, ale za to jak na nartach jeździ :D :D :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...