Skocz do zawartości

Tanie wyjazdy w Alpy


Jurek M

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 182
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak by nie chodzil Hochkar to walimy do Hinterstodera (ok.70-80 km) albo lepiej do Dachsteinu - swietny osrodek,160 km tras,dawno tam nie bylem,chetnie odwiedze jeszcze raz,co niektorzy pewnie pierwszy raz zobacza i na pewno nie pozaluja,ale mysle ze wszystko bedzie OK i taka eskapada nie bedzie potrzebna.Ja wierze w austriakow,toc to narod sumienny jak Niemcy i jak pisal Yanosik - Ordnung muss sein,nara Qcza torun - ale sobie lodowiec wybrales-najgorszy z mozliwych w Austrii,jedz z nami na Hochkar,to nie bedziesz mogl patrzec na Kaunertal.pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pat - podam Ci maila do pani,u ktorej mieszkalismy - [email protected] - rozmawialismy lamanym angielsko-niemieckim(ja lepiej angielski,ona oczywiscie niemiecki , ale dogadalismy sie bez problemu) napisz,ze chcesz apartament dla x osob od do i czekaj na odpowiedz. Idzie zima - w czwartek na hochkarze ma byc - 18 oC w nocy !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka,wrocilismy,jak zwykle zadowoleni,najezdzilismy sie na maxa.W sobote po ,przybyciu snieg nie wygladal za rozowo,bylo go duzo mniej niz przed 2 tygodniami,miejscami przetarcia i plusowa temp.ale trasy przygotowane perfekt i jezdzilo sie dobrze.W nocy z soboty na niedziele przyszedl mrozik,wszystko sciagnal i bylo duzo lepiej.Od niedzieli zaczal sypac sniezek,temp. na minusie i jazda po betonie - rewelacja.Po nartach swietna impreza,ktora najbardziej chyba zapamietal (a moze nie) Yanosik.Juz sie szykujemy na kolejny raz.Hochkar jest wielki!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak było w Korbielowie ? Szalone tłumy ?

czy były tłumy? tylko na dole pod kasami a na górze już się przeżedzało więc śmiało można było pojezdzić. jeśli chodziły po dwa orczyki to kolejek prawie nie było. za to kamieni od pyty jak by cieżarówa z gruzem się przewróciła na zakrecie, ale co tam pare kamieni zawsze można odwiedzić serwis. nieee...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc chłopaki, mam pytanie co do ubezpieczenia, czy Wy sie ubezpieczacie podczas wyjazdów do Hochkar. Nie pytam czy warto bo to nie ulega wątpliwości, ale jeżeli tak to czy możecie coś polecić, jakiegoś ubezpieczyciela czy coś. Z góry dzieki i do zobaczenia w Austrii 10 lutego. :D Pozdrawiam

to iest pytanie zapewne do jurkaM. a więć?? panie jurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nera,a ty dospac nie mozesz o 4 nad ranem ?:) Co do ubezpieczenia - kazdy robi co chce.Najprosciej i najtaniej(czyli za darmo) jest wziac ubezpieczenie EKUZ z NFZ-etu.Masz wtedy zapewniona podstawowa opieke zdrowotna,jak kazdy obywatel EU.Mozna oczywiscie wykupic dodatkowe ubezpieczenie narciarskie-wariantow i ubezpieczycieli jest sporo na rynku,ja nie korzystam i mi sie na razie nie przydalo(odpukac) ale zawsze lepiej miec na wszelki wypadek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam EKUZ (Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego), a załatwiałem ją w ciągu kilku minut w NFZ w B-czy:) Musicie tylko wypełnić formularzyk, podejść do panienki z okienka (fajna sikorka swoją drogą :D:D:D) i po 2 minutach macie ubezpieczenie. Tak jakoś się człek pewniej czuje za granicą z tą kartą!!! (jeszcze 8 dni...:) :) :) )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, nie szukaj żadnych innych ofert, my jedziemy ok. 10\02\07 na ok 4 dni następny wyjazd ok. końca lutego początek marca. koszty są niewielkie wyjazd możliwy o ile będą jeszcze miejsca: warszawa, bydgoszcz, kielce. ale najlepiej śledż ten temat a wszystkie info. będą podane w miare zbliżania się terminów. ekipa jedzie sprawdzona, kwatery bardzo przyjemne, klimat ok.

Nera, na ile mniej więcej dni jedziecie na przełomie lutego i marca i jakie mniej więcej są koszty wyjazdu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do "ekipy warszawskiej" pod kierownictwem Nery - czy juz macie skompletowany sklad i zadeklarujcie sie,czy mam zalatwiac tego instruktora,bo 2 dni przed wyjazdem bedzie za pozno !!!!

Jurku Porozmawiaj wstępnie z tym znajomym i ustalcie konkretną cenę, wtedy łatwiej będzie się innym zdecydować i nawet rozliczyć z instruktorem. Rozmawiałem z nerą i jest chętny na takie rozwiązanie, ja zresztą też, tylko nie wiem, czy jedziemy tą samą ekipą czy będzie jeszcze ktoś inny. Piotrek daj jakieś znaki życia, bo się nie można z Tobą skontaktować :rolleyes: mam nadzieję, że zarezerwowałeś miejsce dla "pilota" wycieczki :D Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że nera jest na wyjeździe i nie ma dostępu do netu, upoważnił mnie do zbierania ekipy "warszawskiej" na najbliższy wyjazd na Hochkar (wyjazd z W-wy 09.02.07 około godz. 16-17tej powrót 13.02.07 lub ewentualnie 14.02.07 około godz. 7-8 rano) w sumie 3 lub 4 dni jazdy na nartach :) crossmax i kudłaty chłopaki potwierdźcie, czy jedziecie, jak najszybciej oraz, czy decydujecie się na instruktora, o którym mówił/pisał jurek_M Jeśli crossmax i kudłaty się zdecydują, zostają nam wolne 2 miejsca, więc chętnych (najlepiej z W-wy) proszę o kontakt na priva. Jeśli chodzi o koszty, możecie przeczytać powyżej. Pozdrawiam i czekam na info na priva.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem, jestem. witam wszystkich hochkerów. z tą datą to jeszcze do ustalenia czy wyjazd w czwartek i powrót we wtorek, czy wyjazd w piatek a powrót w środe. jeśli są chetni z wawy lub po trasie na cieszyn to śmiało zabierzemy. zapraszam wszystkich którzy próbowali dobić się do mnie na priva jest już dostępny, miałem fuul wiadomości. zgłoszenia tak jak ostatnio proszę na e-mail. [email protected] lub tel: 0 501 046 665. potwierdzenie i rezerwacja jest uwzględniona po przesłaniu na e-mail danych osobowych i nr. tel.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kudłaty jeśli mowa o lekarstwie to może zwolnionko załatwi sprawe. jurekM ja też wyskakuje z instruktora miałem kolizje na stoku i nie mogę jeżdzić tak na 100% więc może następnym razem i chłopaków się przekona. croosik nie rób lipy jestes wpisany już w grafik tak na stałe, więc nie kombinuj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK,z instruktorem odpuszczamy temat.Nera-od kiedy do kiedy dokladnie rezerwowaliscie chaty ,bo terminy ciagle przesuwane,a nie wiadomo,czy beda wolne domki , a klimat i cena tam najlepsze

yanosik rezerwował dwa domki na 10 lutego, więc wyjazd wieczorem w piątek a powrót tak jak rozmawialiśmy możemy przedłużyć o jeden dzień więc powrót planujemy we wtorek po nartkach kierunek dom i rano jesteśmy w środe w wawie. a co do instruktora to tak na sztywno uzgodnimy na miejscu i dojdziemy do wniosku że na przełomie luty marzec wtedy będzie decyzja. jeśli masz inne plany to daj znać będziemy korygowac. pozdro narciarz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nera, na ile mniej więcej dni jedziecie na przełomie lutego i marca i jakie mniej więcej są koszty wyjazdu?

dlaczego dopiero na przełomie czemu nie teraz 10 luty jest bardzo dobrym terminem. zastanów się, a nie będziesz żałować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e no to widze sie klaruje termin powiedzcie jak dokładnie ? czyli ten czwartek odpada i wyjazd w piątek wieczorem?to dla mnie lepiej jak na razie....

Siemka crosik wyjazd w czwartek odpadł, wyjeżdżamy w piątek, a powrót we wtorek, a może nawet we środę, ale jeszcze zobaczymy, tak czy inaczej - szykuj się :) A tak na marginesie, na Hochkarze cały przyszły tydzień ma być minusik i będzie sypać :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heeej, ludziska!!! Jak macie numer telefonu do tych domków, to niech tam który przedzwoni, coby potwierdzić reserve od 10-go !!! Kurde, ciekawe kiedy resztę tras otworzą????:o

hej yanosicku, ty myślał że nie potwierdzone zostało, co ty masz nas za amatorów. za rok otwieramy tanie wyjazdy w alpy i ruszamy pełną parą, prawda panie jurekM. Yanosik jeśli chcesz być w radzie nadzorczej to musimy zrobić powtórke, i obgadać to przy wielkim stole.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...