Skocz do zawartości

Dozwolone sposoby przewożenie nart na terenie Austrii


Kaem

Rekomendowane odpowiedzi

e tam , nie działają ... ;) od momentu jak ten temat powstał http://www.skiforum....-Transport-nart to o ile mi wiadomo, nic się nie zmieniło krótko .... można , o ile są zabezpieczone przed samoistnym, przemieszczaniem się i nie powodują zagrożenia dla pasażerów tyle tylko, że Pan policjant, ma prawo do dość luźnej interpretacji >prawidłowo zabezpieczone< i >nie powodują zagrożenia< tak czy siak , box jest najlepszym panaceum na ten problem jarek:rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle tylko, że Pan policjant, ma prawo do dość luźnej interpretacji >prawidłowo zabezpieczone< i >nie powodują zagrożenia< tak czy siak , box jest najlepszym panaceum na ten problem

Przepisy przepisami, interpretacja interpretacją ale jeśli nie da się porządnie nart przymocować w środku to ja bym odpuścił prowizorki i wrzuciła je na dach. Narty w pokrowcu,przypięte pasami jakoś do mnie nie przemawiają. Pozdr Marcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne,ale jak się nie ma Thule to musi wystarczyć pokrowiec i paski :)

Najlepszy box to box (wy)pożyczony :) Pozdr Marcin PS: To oczywiście przy założeniu że cena wypożyczenia w twoim mieście i częstotliwość używania spowoduje że koszt zakupu boxa zwraca się dopiero po kilku latach.

Użytkownik bocian74 edytował ten post 18 listopad 2011 - 09:53 Dodano PS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt się nie będzie czepiał o zabezpieczenie nart w kabinie. Z wyjątkiem totalnych idiotycznych sposobów. Miałem okazję (nie w Austrii, a w drodze do Szczyrku) stojąc na światłach widzieć obok samochód z 3-ma parami nart ustawionymi luzem z przodu, stały pionowo na podłodze (przed fotelem) pasażera oparte o zagłówek przechylonego siedzenia - na tylnej kanapie dwoje pasażerów. Wyobrażam sobie jak latały luzem na każdym zakręcie raz w lewo raz w prawo. Mam nadzieję, że przynajmniej kilka razy pożądnie pieprznęly tego kierowcę w głowę, aby nabic mu rozumu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...