Skocz do zawartości

Kurtka o wysokich parametrach


MarioJ

Rekomendowane odpowiedzi

Uwagam uwaga, HIP HIP, nabyłem kurktę JMP Aplha dermizax w kolorze czarnym. Dziękuję wszystkim za rady i wskazówki. Kłaniam się nisko. W porównaniu z pająkiem prezentuje się troszkę gorzej, parę elementów ma słabiej dopracowanych, ale firma JMP jest godna polecenia. Widać że jest to kurtka skrojona w sposób przemyślany, szczegóły są dopracowane. Kupowałem ją zdalnie, i mocno ochłonęłem kiedy się okazało że rozmiar wybrałem właściwy i kurtka generalnie mi się podoba. Pomierzyłem kilka innych kurtek, które mam w domu i na podstawie porównania szerokości w klatce i w pasie wybrałem odpowiedni rozmiar Alphy. I udało się trafić idealnie. Kurtka leży tak jak chciałem, jest przylegająca do sylwetki, pod nią zmieści się jeden gruby polar i nic więcej. Największe dla mnie wady to: biały pasek w górnej części kołnierza, który ze względu na wystawienie będzie narażony na szybkie zabrudzenie (dotyczy to kurtki w kolorze czarnym, ale również niebieskim). I sam kołnierz, który jest ciut za wysoki. Wadą też jest brak laminowania na zamkach dla kieszeni zewnętrznych i wywietrzników (które są na zewnętrznej stronie ramienia). Laminowany jest tylko główny zamek. Dla mnie nie są to jednak wady dyskwalifikujące ten produkt. W terenie zimowym jeszcze nie testowałem :mad: Przyłączam się do zdania, że w tej cenie chyba tylko na wyprzedaży można znaleźć coś lepszego. Produkt Made in POLAND Szaflary :D 2011-11-25_Kurtka_1.jpg Mario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...