Skocz do zawartości

Alta Badia czy Pozza di Fassa dla początkujących a może coś jeszcze innego?


Żółwik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam do Was takie pytanie. Wybieramy się w drugiej połowie marca w region Sella Rondy i mamy pewien dylemat. Jedziemy w kilka osób z czego jest parę osób początkujących. Zastanawialiśmy sie gdzie rezerwować nocleg i pierwsza wersja padła na Pera di Fassa lub Pozza di Fassa żeby Ci początkujący mieli w pobliżu jakieś niebieskie trasy a ci bardziej zaawansowani mogli szybko dojechać na Sella Rondę. Ale czytając Wasze posty tak pomyślałam że może region Alta Badii byłby lepszy. Jak to w ogóle jest w jednym i drugim miejscu z warunkami narciarskimi tak od 15 marca. Czy można spokojnie pojeździć? Jak byłam w zeszłym sezonie w Marillevie po 18 marca to do 12 dało się jeszcze jako tako pojeździć a potem to już chlapa i muldy. Czy tu też mogę spodziewać się takich warunków? Dzięki wielkie za pomoc. pozdrawiam Magda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
no właśnie widziałam że tam bardzo drogo także będziemy spać w Pozza, ale dzięki za pomoc :) a mam jeszcze takie pytanie. Czy na tych czerwonych trasach które tam są to będą w stanie jeździć osoby początkujące czy lepiej żeby jeździły jednak na niebieskich? dzieki za odp. pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie widziałam że tam bardzo drogo także będziemy spać w Pozza, ale dzięki za pomoc :) a mam jeszcze takie pytanie. Czy na tych czerwonych trasach które tam są to będą w stanie jeździć osoby początkujące czy lepiej żeby jeździły jednak na niebieskich? dzieki za odp. pozdrawiam

pierwszego dnia niech jadą do Bellamonte, tam są długie niebieskie trasy dobre do nauki, polecam też San Pellegrino gdzie też są fajne niebieskie i czerwone, każdy znajdzie coś dla siebie. Pod nosem będziecie mieli Belvedere - ale tam nie da się jeździć omijając czerwone.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...