Skocz do zawartości

Trikke Skki


BLADY

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga w Twoim komputerze wykryto niebezpiecznego Trojana TRIKKE SKI.:eek: ------------- ------------- ------------- |Kwarantanna| | Usuń trojana| | Anuluj | ------------- ------------- ------------- ..........................(Zalecane)................................................... Mala Ankietka :D ?

Nawet nie zauważyłeś gamoniu :D , że to urządzenie ma nazwę pisaną przez dwie litery KK: SKKI TRIKKE Pozdr Blady
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zgadzam sie z wypowiedziami większości. Narty to narty, trike to trike. Wg mnie te dwie rzeczy nie mają zbyt duzo wspólnego. To jest forum dla miłośników nart, a nie allegro.pl gdzie reklamujemy swoje "wyroby", wolno Ci oczywiście jezdzic na czym chcesz, ale ciesz sie tym w gronie miłośników trike a nie narciarzy. Poza tym jezeli nauczymy sie jezdzic na nartach to mamy zz tego satysfakcje (włozona praca dała efekt), a co to za radość kiedy kazdy jak mówisz moze sie nauczyć na tym jezdzic i to w 5 minut Pozdro!!!:cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jadowita dyskusja.. ;) Nooo.. Fajny wynalazek ale to, że służy do jazdy po śniegu nie znaczy jeszcze, że zastąpi narty, sanki czy cokolwiek innego. To poprostu kolejna alternatywa i pewnie nie ostatnia. Rozumiem też, że można wydać na sprzęt nawet wielokrotnie więcej niż cena tej zabawki, ale jeśli się już na poważnie jeździ. Zwróć uwagę, że nawet pierwsze kroki na nartach stawia się na ogół na sprzęcie wypożyczonym i dopiero później, gdy już wiadomo o co chodzi kupuje własny. Jak zamierzasz komuś wcisnąć kota w worku za 3500 PLN? ps. Nie wydaje mi się, by forum narciarskie było dobrym miejscem na promocję tego urządzenia. Narciarz to takie stworzenie, które w skrytości ducha jest dumne z tego, czego z wielkim trudem się na dwóch deskach nauczyło i wcale nie w smak mu wynalazki które ten trud niwelują :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie zauważyłeś gamoniu :D , że to urządzenie ma nazwę pisaną przez dwie litery KK: SKKI TRIKKE Pozdr Blady

Ale bystrzacha z cIEBIE, niestety szkoda mi czasu aby przegladac Twoje posty w poszukiwaniu ortogaf, bo z pewnoscia nie malo bym znalazl. Zreszta masz plusika za cudowna zdolnosc dedukcji, buziaczki uscicki cmok cmok czus. P.S. Dla mnie to zawsze bedzie TRIKKE SRI...chcialem byc mily, a nie doceniles P.S2.Tego ze mnie obraziles, nie biore do serca, wybaczam, z "tWOICH ust" to dla mnie komplement, P.S3. trike spi jest dla mnie nastepna rzecza bo snowboardzie z ktora jedynie co trzeba zrobic to tolerowac i na koniec ostatnie zdanie, taka rada, prosba wrecz: przestan pisac o swoim produkcie duzymi literami bo jest to tak prymitywne i zenujace jak Zbuntowany Anioł na Polsacie. Dziekuje EOT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Po zarekomendowaniu przez Skydadda z forum GW postanowiłem przetestować to "jeździdło na 3 kołach" (serdeczne pozdrowienia i podziękowania dla Dagmary - www.trikke.pl ,która przyjechała do Bydgoszczy zaprezentować to cudo )i ... wpadłem po same uszy.Od tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem TRIKKE 12 - pojazd ten daje mnóstwo frajdy ,jazda przypomina carving na nartach,postępy w nauce są bardzo szybkie-wczoraj zrobiłem już ponad 20 km choć dziś mięśnie całego ciała trochę bolą.Istnieje też wersja zimowa z płozami zamiast kółek (skitrikke).Poniżej wkleiłem parę linków pokazujących TRIKKE : [ame="http://pl.youtube.com/watch?v=aapluNKj4P0"]YouTube - Trikke T12 Roadster[/ame] [ame="http://pl.youtube.com/watch?v=EcU9Pv_zI4k&feature=related"]YouTube - TRIKKE SKKI Mi?dzynarodowe Mistrzostwa Polski - Fakro Cup[/ame] [ame="http://pl.youtube.com/watch?v=PaZxFCkjmj0"]YouTube - TRIKKE w TVP2 "Pytanie na ?niadanie"[/ame] [ame="http://pl.youtube.com/watch?v=H7ufGaFF6Eo"]YouTube - Trikke na Górze ?ar[/ame] Polecam !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądnąłem wszystkie zamieszczone powyżej filmiki oraz stronkę www.trikke.pl i jestem zafascynowany tym "jeździdłem" :) . Jurku dwa pytania: - czy nie jeżdżacy jeszcze na trikke ( ale narciarz;) ) facet dużej postury powinien brać w ciemno najwyższy model 112 ? - mam dookoła ( poza miastem) mnóstwo terenów leśnych, często z piaszczystymi dróżkami - czy trikke daje sobie radę po miękkim ?? Pozdrawiam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądnąłem wszystkie zamieszczone powyżej filmiki oraz stronkę www.trikke.pl i jestem zafascynowany tym "jeździdłem" :) . Jurku dwa pytania: - czy nie jeżdżacy jeszcze na trikke ( ale narciarz;) ) facet dużej postury powinien brać w ciemno najwyższy model 112 ? - mam dookoła ( poza miastem) mnóstwo terenów leśnych, często z piaszczystymi dróżkami - czy trikke daje sobie radę po miękkim ?? Pozdrawiam :)

Próbowałem jeździć na tym wynalazku ;) nawet fajne ale wg informacji osoby która użyczyła mi sprzętu, nie da się tym śmigać w terenie. To ja jako miłośnik jazdy terenowej wolę rower. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądnąłem wszystkie zamieszczone powyżej filmiki oraz stronkę www.trikke.pl i jestem zafascynowany tym "jeździdłem" :) . Jurku dwa pytania: - czy nie jeżdżacy jeszcze na trikke ( ale narciarz;) ) facet dużej postury powinien brać w ciemno najwyższy model 112 ? - mam dookoła ( poza miastem) mnóstwo terenów leśnych, często z piaszczystymi dróżkami - czy trikke daje sobie radę po miękkim ?? Pozdrawiam :)

1)dla "dużego" faceta najodpowiedniejszy bedzie model najwyższy ( T12) - jest on również najszybszy i jako jedyny dedykowany do downhillu,ma też hamulce tarczowe 2)niestety pojazdem tym nie da się komfortowo jeździć po miękkim-najlepszy jest asfalt,bruk,beton-czyli wszystkie twarde nawierzchnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...