Skocz do zawartości

Snowtrex


Morwi

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem zdecydowany jechac 11-18.1.2014 do 3 Dolin, mam juz nawet upatrzony apartament: http://www.snowtrex....ie.html?popup=1 Jestem ja i moja dziewczna i szukamy 2,3 lub 4 osob, w zaleznosci od wielkosci apartamentu i ew. jednego miejsca wolnego. Na pewno bede bral rozszerzenie skipasu na cale 3doliny. Dojazd zorganizuje na wlasna reke (pociagiem lub samolotem z Anglii), ale na wspolna miche (przynajmniej sniadania ;) ) chetnie sie zgodze. Chetni prosze pisac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Co prawda strona snowtrexa chwilowo leży, ale... Pod nazwą "Centre de Station" zwykle kryją się przeróżne obiekty w centrum Val Thorens. Z reguły wszystkie identyczne, wszystkie ciasne, ale przytulne i max kilkanaście metrów od stoków. O tym, w którym bloku wylądujesz dowiadujesz się zwykle dopiero na miejscu :) Co do skipassów, to na pewno warto wydać te 150zł... pod warunkiem, że będzie dużo śniegu. Bo o tej porze roku w sąsiednich ośrodkach może być różnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snowtrex oprócz konkretnych lokalizacji (apartamentowców) oferuje również wyjazdy bez podawania nazwy apartamentowca w momencie rezerwacji. W jakiej konkretnie lokalizacji bedziesz mieszkał dowiesz się na miejscu w przedstawicielstwie lub tuż przed wyjazdem kiedy wyślą do Ciebie vouchery. Dwa razy korzystałem z takiej opcji i jeden raz trafiłem apartament o co najmniej klasę wyższy niż ogólnie dostępne. Ogólnie nie masz się co martwić. Będzie wszystko zgodnie z opisem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym zdaniu oferty masz: "Apartamenty znajdują się w różnych rezydencjach w centrum miejscowości" Znaczy to mniej więcej tyle, że nie jest to żaden konkretny hotel, tylko agencja coś Ci przydzieli. Większość tych budżetowych apartamentowców nie ma żadnej recepcji, stron www, więc nazwa wiele Ci nie powie. Znaczenia to za bardzo nie ma, bo wszystkie te obiekty są podobne i w tej samej okolicy. Chyba, że zależy Ci na określonym standardzie zakwaterowania (wygodnym, dużym pokoju itp.), to poszukaj jednak oferty z konkretną nazwą rezydencji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...