Skocz do zawartości

11-14.11 Stubaier Gletscher z bazą w starym Bauernhausie w Neustift


Jarda

Rekomendowane odpowiedzi

Pomysł zacny, nie powiem, ale nas troszkę jest Piter i to całkiem sporo, więc nawet jakieś przyjazne miejsca na kwaterce raczej odpadają. Ale zawsze można zrobić wspólną pianę zaraz po nartach w Mutterberger Stadl (fajna, choć głośna knajpka z klimatem przy dolnej stacji gondolki), a jak się nasze laski rozochocą to może i na rurki wejdą potańczyć i nie tylko, jak onegdaj ;-D Zdravim :-)

po strojach na fotce widzę, że Wy tam na narty nie jeździcie :D hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj z HesSki odwołaliśmy rezerwację w Kaprun i ustrzeliliśmy kwaterkę w Krossbach (3 km od Neustift w stronę lodowca). Uznaliśmy, że warunki w Kaprun grożą całkowitą patologią, a na Stubaiu bądź, co bądź jest ponad dwa razy więcej białego. Dodatkowym argumentem jest to, że Hesia za rolkami nie przepada, a rowery nam do auta nie wejdą :D Będziemy zatem na Stubaiu od 10 do 13 listopada. Mamy nadzieje na spotkanie i integrację z Waszą ekipą :) Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziemy zatem na Stubaiu od 10 do 13 listopada. Mamy nadzieje na spotkanie i integrację z Waszą ekipą :)

Siemano :-) Możemy zacząć naszą wspólną integrację już od Waszych Bielan, bowiem tam zabieramy "naszych" ludków z Wrocka, więc - jakby co - możemy śmignąć dalej już wspólnie (o ile zamierzacie wyruszyć 9.11 wieczorkiem). Byłaby nawet możliwość załatwienia dla Was wypasionej i niedrogiej kwaterki, zupełnie niedaleko naszej starej "wiejskiej chałupy". Więcej na priva - jakby co ;-) Zdravim :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

L A S T M I N U T E ! ! ! Prawdopodobnie będziemy mieli dwa wolne miejsca w aucie na stubaiski wyjazd (jutro rano Wueres się ostatecznie określi czy jedzie) Wyjazd z Wrocławia w środę 9/11/2011 około godziny 15-16. Przejazd przez Niemcy. Planowany dojazd do Neustift około 23. Powrót w niedziele 13/11/2011 bezpośrednio po nartach - około 16-17. Planowany dojazd do Wrocławia 24-1 Jedyne ograniczenie to długość nart - max 170 cm z uwagi na to, że będą podróżować one wewnątrz samochodu w tunelu na narty. Z tego powodu bardzo mile widziany pokrowiec Koszt paliwa i winiety austriackiej do podziału pomiędzy wszystkich jadących. Przy prędkości przelotowej w granicach 150 km/h przewiduje 3 tankowania, co da koszt około 200-250 zł za osobę oczywiście za podróż w dwie strony. Pozdrawiam

Użytkownik sese edytował ten post 07 listopad 2011 - 23:51 kosmetyka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Jeśli jesteś zdecydowany jechać przez Wawę swoją furą, no i zabrać po drodze (z Wawy) troje naprawdę wartościowych i czadowych pasjonatów "białego", poczym dołączyć we Wrocku do większego konwoju - wtedy kontaktuj się przez priva :-) Powiem tyle - ekipa nader przednia, a wspomnienia wyprzedzać będą nawet Twoje ... imaginacyje ;-)

(jutro rano Wueres się ostatecznie określi czy jedzie)

czyżby oznaczało to, że sam ... Pan Jarosław we własnej osobie zaszczyca swoją obecnością tą szczególną tyrolską ekskursyję ? Zdravim :-)

Użytkownik o.tisk edytował ten post 07 listopad 2011 - 23:48

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Jeśli jesteś zdecydowany jechać przez Wawę swoją furą,

Mam nadzieje, że to propozycja dla rosiniolek1 a nie dla mnie :) Chociaż nadrabiać 700 km dla dwóch forumowiczów bez transportu... bezcenne

czyżby oznaczało to, że sam ... Pan Jarosław we własnej osobie zaszczyca swoją obecnością tą szczególną tyrolską ekskursyję ?

Pan Jarosław chyba właśnie przeżywa szczególnie ciężki okres w miesiącu :) w ciągu tygodnia conajmniej kilkakrotnie zmieniał zdanie. Sam nie wiem czy pojedzie czy nie. Stanowisko na godzinę 14:30 było: "chyba jadę, najwyżej wezmę drugie auto"

Użytkownik sese edytował ten post 07 listopad 2011 - 23:57

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że to propozycja dla rosiniolek1 a nie dla mnie :) Chociaż nadrabiać 700 km dla dwóch forumowiczów bez transportu... bezcenne

Przecież nie śmiałbym gnać krajan z dolnej cześci naszego Śląska specjalnie po ludków z Wawy, a gdzieżby .... ;-)) Zdravim :-) ps To jak z tym apreski ;-) ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak z tym apreski ;-) ?

No jak to co... :) Miałeś niezły pomysł z tym Mutterberger Stadl - dwa lata temu codziennie po nartach zamierzaliśmy z Hesią tam zawitać, ale jakoś się nie złożyło. Teraz będziemy mieć kolejną szanse. PS a nocne skibusy powodują, że apres będzie mogło trwać i trwać :)

Użytkownik sese edytował ten post 08 listopad 2011 - 00:13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wraz z wygodnym transportem od Katowic via Opole i Wrocław Nowe 9-os. busy. Fajna, niekonfliktowa i zgrana ekipa fanów białego - typu ... pierwsi na stoku, a ostatni do łóżek ;-)))) start jutro wieczorem, czyli w środę 09.11 Odjazdy : z Katowic ca 18.30, z Opola ca 21, z Wrocka ca 23, Tourplan : cztery dni na Stubaiu, ostatniego dnia w drodze powrotnej "robimy" Soelden na pożegnanie. Świetna, klimatyczna stara kwaterka, ale z wygodami (w cenie sauna, wifi) - po prostu mega ! więcej na priva lub 603 498 242 (najlepiej), bo do północy mogę nie być na necie. ps A lampa nieustająca nam świeci http://www.bergfex.a...etscher/wetter/ :-)

Użytkownik o.tisk edytował ten post 08 listopad 2011 - 12:26 dopisek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A lampa nieustająca nam świeci http://www.bergfex.a...etscher/wetter/ :-)

Niech świeci !!! Niech świeci !!! :D Jak nie zobacze to nie uwierzę. Od ponad 15 lat jeżdze na wyjazdy narciarskie (nie licze tych lat kiedy nie miałem wpływu na to gdzie jadę i kiedy) i takiej prognozy jeszcze nie widziałem. Jakbym jeszcze w moim bagażniku przypadkowo znalazł Stoeckle Laser SL Fis to uznałbym, że umarłem i trafiłem do narciarskiego raju ... PS. 19 godzin to launch (nie mylić z lunch :) ) PS Ponieważ Wucośtam ciągle się waha to ponawiam info o 2 wolnych miejscach w autku - post #47

Użytkownik sese edytował ten post 08 listopad 2011 - 20:09

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...