Skocz do zawartości

"NiE Tylko Dla Orłów" --- Val Thorens / Fr. - 03 -10 grdunia 2011


Szabir

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 120
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...

* Francja - Dożynki marzec br A to nie Tobie jednak busem zabieraliśmy Twoje narty w Katowicach, gdy Ty w ost. chwili zdecydowałeś, że zaproponowane Ci koszty transportu samochodem nie odpowiadają jednak Twoim oczekiwaniom i polecisz z przesiadkami samolotem(?) * Podrzucić do bagażu nielimitowanego uprzywilejowanej osobie, która również jedzie Tak...To skrajna sytuacja zakładając, że takowa jedzie. * Może jednak Pani w LOT dwa razy wprowadziła mnie w błąd ? ... Pani z LOTu powołała się na tą enigmatyczną informację z ogólnych warunków przewozu. "PLL LOT umożliwiają przewóz sprzętu sportowego. Informacji o warunkach przewozu i opłatach udzielają Call Center, biura sprzedaży PLL LOT, jak i agenci LOT" + ten konkretny lot Post, z racji tego, że jest na forum publicznym być może innym posłuży za informację: jak to, de facto, jest z opłatami za taką podróż gdyby organizować się na narty samolotem nawet po okazyjnej cenie biletu zakupionego pół roku wcześniej , więc fajnie by było gdyby padały tu konkrety.

Nigdy nie leciałem z przesiadką a i nartki miałem ze sobą.* Nie wiem co pijesz ale dobrze miota - podaj przepis :) chcesz dalej sobie pogadać na ogólnym ? to pogadaj sobie teraz sama z sobą, idę oglądać wiadomości narka *nawet nalepka lotnicza na pokrowcu na narty jest do teraz..

Użytkownik Szabir edytował ten post 06 listopad 2011 - 19:27

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy z osób mających większe doświadczenie ode mnie w podróżach na narty LOT-em ktoś może to potwierdzić ? Event

Mogę powiedzieć tylko tyle, że w mojej praktyce nie zdarzyło się płacenie za narty. Jeśli pasażer się tego ewidentnie domaga, to LOT na pewno opłatę przyjmie. W rzeczywistości jednak narciarze są w zimie zbyt ważnymi dla LOTu klientami i przewoznik nie upiera sie przy tej oplacie. Bywa roznie http://waluty.onet.p...83,1,news-detal http://loter.pl/przewoz-nart-samolotem W przypadku naszej malej grupki, w razie problemow zaoferowalem, ze wezme to na siebie (mam duzy limit bagazu), ale skoro chcialas sama to zalatwic, to OK. Jesli zas chodzi o inne Twoje watpliwosci co do tego wyjazdu, to naprawde ich nie rozumiem. To chyba naturalne, ze skoro wynajmujemy samochod, to sie na niego solidarnie zrzucamy. Doajazd na lotnisko moze kosztowac zarowno 3 PLN (wersja oszczedna, autobus), jak i 500 (limo), ale to chyba sprawa indywidualna. Pozdrawiam, Slawek

Użytkownik SlawekW edytował ten post 07 listopad 2011 - 22:09

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze... nie wygląda to najciekawiej na tą chwilę, biorąc pod uwagę, dzisiejszą prognozę długoterminową. Wiem, że to może ulec zmianie w przeciągu 2 dób ale nic nie pada. I jeszcze kamerka VT od ponad tygodnia nie zmieniła obrazu ??!! Chyba coś ukrywają:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej im się po prostu zepsuła. Tu: http://www.livecam36...orens/index.php masz 2 pozostałe kamerki HD. Możesz podglądać postępy w naśnieżaniu.

No tak, ale to nie zmienia faktu, że nie dosypało jeszcze:( Jestem dobrej myśli. Mam nadzieję, że dla Was już także napada. Ja zaczynam turnus od 10.12, więc z pewnością będę śledził Wasze posty i raporty jak sytuacja wygląda na bierząco. trzymam kciuki za nawałnice śniegową do 2.12 włącznie :) Pozdraiwam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ale wczoraj otworzyli wczoraj od Poznania. Trasa wiedzie przez Niemcy i Szwajcarię. Omijając Szwajcarię jest dalej i płacenie na bramkach. Przez Szwajcarię winieta i spokój. Mapy z długością poszczególnych tras nie ma i pewnie nie będzie, ponieważ za dużo tego. Może coś takiego Ciebie zainteresuje: http://www.lesmenuir...ver20112012.pdf

Użytkownik fanatyk edytował ten post 01 grudzień 2011 - 15:25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadąc przez Szwajcarię popatrzyłem że winiety są tylko roczne??? koszt ok 150zł , a potem dalej we Francji na bramkach ile trzeba wydać ? Są po drodze jakieś płatne tunele etc? Faktycznie mapy z długościami tras to chyba nie ma... sporo już szukałem. Co do samej drogi ze stolicy to od strykowa jest A2... jazda gierkówą przez południe polski to hardcore.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadąc przez Szwajcarię popatrzyłem że winiety są tylko roczne??? koszt ok 150zł , a potem dalej we Francji na bramkach ile trzeba wydać ? Są po drodze jakieś płatne tunele etc? Faktycznie mapy z długościami tras to chyba nie ma... sporo już szukałem. Co do samej drogi ze stolicy to od strykowa jest A2... jazda gierkówą przez południe polski to hardcore.

koszt innych opłat poza winietą musisz szacować +/- 12 euro ------------------------------------------- GRAND FOUND OTWARTE !!!!!! dzisiaj doszło 8 km tras !

Użytkownik Szabir edytował ten post 01 grudzień 2011 - 18:10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadąc przez Szwajcarię popatrzyłem że winiety są tylko roczne??? koszt ok 150zł , a potem dalej we Francji na bramkach ile trzeba wydać ? Są po drodze jakieś płatne tunele etc? Faktycznie mapy z długościami tras to chyba nie ma... sporo już szukałem. Co do samej drogi ze stolicy to od strykowa jest A2... jazda gierkówą przez południe polski to hardcore.

6 Euro Geneva-Annency dalej darmo, bo już nie autostradą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...