Skocz do zawartości

Pogoda Na Sezon Zimowy 2011 ...2015/2016


yorric

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wg Meteoprog.pl 25 i odpowiednio 26 grudnia: Karpacz +5 i +8 Szczyrk +6 i +8 Zakopane 0 i +2 Wisła +3 i +5 Krynica +6 i +7 Lądek Zdrój +5 i +7 proponuję zbiorowe modły i inne przydatne sztuczki :(

Tym bardziej należy wykorzystać każdą wolną chwilę na nartowanie.:cool: Ja korzystam głównie z www.skionline.pl (oni przewidują już ocieplenie od najbliższej soboty!?) Wiadomo, że ta na 100% sprawdza się do 3 dni, później prawdopodobieństwo prognozowanej pogody spada. Wahania temp. z dnia na dzień są znaczne, także wszystko na święta może się zdarzyć. Jeśli w górach przyjdzie odwilż to chociaż podłoże się utrwali na dalsze nartowanie.:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, ta odwilż nie powinna przeszkodzić, bardziej obawiał bym się silnego wiatru. Po za tym jakieś cztery dni temu oglądałem zupełnie inną pogode, miał być mróz. W przyszłym tygodniu można będzie prędzej okeślić świąteczną pogode. Prognoza dłuższa niż trzydniowa jest niepewna.

Użytkownik robert10sz edytował ten post 13 grudzień 2012 - 13:01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W Beskidach trochę przysypało aczkolwiek niżej pogoda jeszcze się waha ale i tam synoptycy przewidują jakieś dłuższe ochłodzenie!?

I już przejściowe załamanie pogody - mżawka i marznący deszcz powoduje "szklankę" na drogach. W Beskidach ,tam gdzie jeszcze nieprzetarty śnieg się ostał, tworzył się szreń. Generalnie i wyżej przejściowo popadało ale od jutra znowu ochłodzenie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamówione noclegi od jutra w Wiśle i zastanawiam się czy nadchodząca odwilż nie zepsuje nam wyjazdu :( Najbardziej martwią mnie opady deszczu -macie jakąś dobrą stronę na której śledzicie pogodę? TVN meto to tragedia, w internecie też nie bardzo można dowiedzieć czy w nadchodzące dni będą mocne opady?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamówione noclegi od jutra w Wiśle i zastanawiam się czy nadchodząca odwilż nie zepsuje nam wyjazdu :( Najbardziej martwią mnie opady deszczu -macie jakąś dobrą stronę na której śledzicie pogodę? TVN meto to tragedia, w internecie też nie bardzo można dowiedzieć czy w nadchodzące dni będą mocne opady?

Ja do meteo dorzucę jeszcze tą http://www.meteoblue.com/ a tu dla Wisły Jeśli na meteo i meteoblue prognoza pogody sie pokrywa to nawet Wróżbita Maciej nie potrzebny... i nie pomoże ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już jest koniec ,po zimie ,wszystko lada chwila spłynie jeszcze trochę można będzie pojeździć w brei jak ktoś lubi i potaplać się w przyparkingowym błotku.Co do dalszej perspektywy pogodowej to też jestem pesymistą a niech to .... trzeba się ewakuować na lodowiec ,nie ma wyścia a tak mi się w tym roku nie chciało wróciłem jak niewierny Tomasz na nasze stoki trochę też ze względów patriotycznych po wieloletnich wojażach alpejskich i co? nici.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Objechałem właśnie wschodni rejon Karkonoszy. W Kotlinie Jeleniogórskiej, Rudawach Janowickich, Górach Kaczawskich, Kamiennych, Kruczych i Wałbrzyskich, wiosna jak się patrzy. W wysokich partiach Karkonoszy, zima jeszcze się broni. Na Przełęczy Kowarskiej, powiało chłodem od Czoła. Generalnie po nocnej ulewie, wiatr stał się wreszcie zimny. Sztucznie naśnieżone stoki, trzymają się dzielnie. Jest nadzieja... Pozdrawiam, radcom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem ze skróconych ferii. Byłem w okolicach Stronia Śląskiego. Niestety okolica przypomina późny marzec. Jeździłem w poniedziałek (Zieleniec i Lądek Zdrój) i wtorek (Zieleniec). Środa to ulewa, żałowałemm że we wtorek nie pojechałem na wieczorną do Czarnej Góry. Dzisiaj odwilży cd w nocy mocno padało. Powrót zrobiłem od Nachodu do Harrachova. Można jeździć w Mladych Bukach. W Harrachovie też można chociaż śnieg mokry a temperatura to około 2 stopni. Czekam na powrót zimy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się lekkie poprawienie pogody od niedzieli - http://www.yr.no/ste...tidsvarsel.html

Nie jest źle aczkolwiek wczoraj myślałem ,że to już...wiosna;) Gołębie ożyły...a w cieniu +10....ale uspokoił mnie 1 synoptyk mówiąc o nieistotnym incydencie jak zeszłotygodniowy marznący deszcz. Ale najważniejsze co w górach a tam temp. będzie się wahać i ogólnie to ma być zmiennie, jeszcze do 14 dni z przewagą temp. minusowych!?:cool: Najważniejsze ,że tam gdzie naśnieżyli z głową - bez pośpiechu -krótkotrwałe ocieplenia prawie nic nie zaszkodzą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...