Skocz do zawartości

Pogoda Na Sezon Zimowy 2011 ...2015/2016


yorric

Rekomendowane odpowiedzi

A u mnie masakra, bo na razie zimy nie ma... No cóż.

Jakub_ no to dziwne że u Ciebie zimy nie ma.. Ja mieszkam w Malmo (Szwecja) miasto to leży na samym dole Szwecji i tutaj zima hula od 3 dni!! Śnieg pada prawie że cały czas, dzisiaj np to cały dzień pada od godziny 5:45 (o tej wstaje do pracy) i nadal pada. Nadają mocne mrozy na cały tydzień. Aktualnie mam -4 za oknem i śnieg. Dzieli nas jakieś 130km :P więc i może niedługo na północ Polski dojdzie ten zimny front z północy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

http://www.bialkatat.../pl/kamery.html Białka zaczęła, a oto inne wyniki: http://www.skionline...y&id_kamery=599 http://www.skionline...y&id_kamery=600 http://www.skionline...y&id_kamery=598 Świerardów zaczął mocno :) Szkoda, że na razie tylko tak mało tych stacji, miejmy nadzieje że z dnia na dzień ta sytuacja się będzie zmieniała-na plus oczywiście :) Z ostatniej chwili-ale przepał http://www.skionline...y&id_kamery=686 http://www.skionline...y&id_kamery=333

Użytkownik RyGuł98 edytował ten post 26 listopad 2010 - 16:20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polepszyła się trochę prognoza pogody na meteo.group dla Podkarpacia. Lekka odwilż już tylko we środę od popołudnia i we czwartek (do +2st.C i deszcz albo deszcz ze śniegiem 5mm) Śnieżyce w poniedziałek 25mm Jutro zaś możemy się spowdziewać opadów na poziomie 5mm raczej do południa (od 6:00 do 12:00) ma sypać mocniej 3mm, przy temp. lekko poniżej 0st.C zaś popołudniu (12:00-18:00) 2mm. W nocy z poniedziału na wtorek i z wtorku na środę ma być po -7st.C na Podkarpaciu. Aktualnie zaś w Krośnie: -2st.C Więc w Gogołowie może zaczną przygotowywać stok powoli, gdyż prognozy długoterminowe są korzystne. Zobaczymy jak będzie. AAAaaaa...... W Puławach śnieżą !!! Szybko, nie spodziewał się. Można więc zacząć pisać o prognozach pogody i aktualnej sytuacji u mnie i w okolicach, czyli będzie się to odnosiło do stacji narciarskich w Gogołowie, Puławach i Chyrowej. No to ciekawe kiedy Kiczera przygotuje stok, może ostatni listopad ?? Albo na 3 grudnia na sobotę przygotują, a wtedy odwilż niestety.

Użytkownik piotrek88 edytował ten post 26 listopad 2010 - 19:39

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Krośnie bez rewelacji. Obecnie opadów brak, temp. +0,2st.C Pokrywa śnieżna: ok 9CM Prawdopodbnie nie będzie deszczu, wg. meteo.group; choć w Rzeszowie aktualnie pokazują śnieg z deszczem lekki na godz 7:00. Jeśli do 12tej nie dosypie już śniegu to to by było na tyle kataklizmu. Zatem kolejne opady możliwe we czwartek w nocy, choć w Krośnie meteo pokazuje deszcz przy -8st.C ale tego nie trzeba brać na poważnie. Choć przy -8st.C deszcz to by było egzotycznie. :) W piątek odwilż a sobota niedziela ponownie mróz i słońce. Już dzisiaj w nocy ma być -10st.C, tylko jakby jeszcze trochę dosypało byłoby super, może na sobotę ruszy wyciąg KICZERA w Puławach. W Chyrowej widziałem na kamerce rozstawione armatki więc może też ruszy, w Gogołowie narazie cisza, ale jakby nasypało tak jak Kret mówił 50CM wtenczas nie było by problemy, a 10CM to do przygotowania stoku jest stanowczo za mało. Przejedzie ratrak i zostanie 1CM

Użytkownik piotrek88 edytował ten post 29 listopad 2010 - 07:18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Krośnie i okolicach. Temp. aktualnie: +3,6st.C Pokrywa śnieżna już tylko; ok. 5CM Do jutra, jak tak dalej pójdzie może zostać góra: 1CM Może się opamięta i przestanie w końcu padać deszcz. A już myślałem że pośmigam na wyciągu, ojciec mi mówił że zaczeło lać od 5tej rano. A przed 5tą było biało wszędzie, śniegu było 15CM. Podawałem wcześniej że o 7mej było 9CM, niestety 2godz wcześniej było 15CM. I cały czas, bez przerwy pada, chwilami mocniej, chwilami pojawi się kilka płatków śniegu pomiędzy kroplami deszczu. W Gogołowie było na stacji 15CM podawane, w tej chwili widać na kamerce jak ten piękny śnieg niszczy deszcz, nie wiem jak w Puławach bo tam z kamerki trudno wywnioskować, ale na 90% tam też pada deszcz w Chyrowej już widać prześwity nawet. No to niestety atak zimy nie dla Podkarpacia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie, temp. w Krośnie -6,7st.C Pokrywa śnieżna, ok. 8,5CM Ze środy na czwartek opad śniegu, na chwilę obecną prognozowane jest: 10,4MM W piątek ponownie deszcz: 1,7MM i +3st.C (tutaj bym dał prawdopodbieństwo na poziomie 65%) W sobotę ponownie możliwy symboliczny śnieg 2MM i -5st.C w dzień W niedzielę, słonecznie, rano -10st.C i w dzień -4st.C Zaś od wtorku odwilż przez 5-7dni do +6/+8st.C Będziemy obserwować na bieżąco sytuację, co do opadów i temperatury sprawdzalność na meteo.group do 3/4dni w przód wynosiła ok 80% W Chyrowej, Gogołowie i Puławach śnieżą, aktualnie podawana pokrywa śnieżna: 10/15CM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo słaba sytuacja występuje na płd -wsch jeśli chodzi o snieg w tamtym roku tez było kiepsko wczoraj deszcz padał 20 min i potem 5 godzin deszcz ze sniegiem dlatego bardzo mało go jest . Coś się popsuło bo dawniej w takiej sytuacji jak wczoraj lekka odwilż +2 wystepowała na dolnym sląsku i małopolsce a teraz na podkarpaciu. Pozostaje miec nadzieje ze wszystko wroci do normy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie (Okolice Brzeska woj. Małopolskie) jak narazie: Temp: -11 stopni Zachmurzenie: Całkowite Opady - Bardzo intensywny śnieg ! do tego wiatr. Pokrywa całkowita: 36 cm (dzisiaj około 6cm przybyło)

W przyszłym tygodniu i tak będzie do +10`C.

no nie wiem jakim cudem i gdzie...

Użytkownik bulwa edytował ten post 01 grudzień 2010 - 17:17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Jaśle masakra wszystko się topi temp to +4 st :( wczoraj wieczorem była u mnie dość mocna śnieżyca padał drobny ale intensywny śnieg i wiał mocny wiatr co powodowało zawieje i zamiecie temp wynosiła -6. Następny opad śniegu jutro ale niestety przy dodatniej temperaturze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...