Skocz do zawartości

Pogoda Na Sezon Zimowy 2011 ...2015/2016


yorric

Rekomendowane odpowiedzi

szczerze że zapomniałem o tym ważnym wątku . Ale gdyby tendencja z tego roku się utrzyma i niże Genueńskie pojawiały by się w PL cyklicznie tak jak teraz i norma opadowa dla dowolnego miesiąca w ciągu trzech dni zostaje przekroczona . Gdyby to było zimą to może zamiast te 90cm było by 50cm .To i tak wartość gigantyczna . I właśnie chyba każdy na takie niże oczekuje .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chłopie , koniec świata miał być już nie raz .Albo mi się wydaje , ale chyba żyje ? Jak ja miał bym odwoływać plany wakacyjne to bym nigdy nic nie zwiedził na świecie . Ja w tym roku lecę na Cypr w grudniu i nie zamierzam rezygnować z planów bo ktoś napisze koniec świata będzie w grudniu . A

Spoko. tez nie wierze w te religijne zabobony;] Tak tylko napiałem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam ciekawego słychać o pogodzie :rolleyes: bo u mnie 4 dzień z kolei leje i leje :mad: A tu coś dla poprawienia Humorku :D że niema jeszcze śniegu ;p tylko proszę Mi tu nie pisać że daje jakieś bajki i że mam 12 lat -_- bo sie załamie w wieku 25 -_- Miłego oglądania :D

Użytkownik pastorek666 edytował ten post 29 wrzesień 2010 - 23:26

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Ciekawe czy padał śnieg z deszczem na północnym wschodzie . Zpowiadano tam -1stopni lokalnie do +1 . Na mały opad śniegu z deszczem lub krupy śnieżniej mieszkańcy mogli liczyć . A dziś nie zdziwię się jak ktoś z południowo wschodniej PL napiszę że zanotował deszcz ze śniegiem bo temp max będzie wynosić 5** ZIMNO JAK DIABLI .! U mnie dziś będzie 7-8stopni bruu asz mi się zimno robi . Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest aktualnie 6*C jak ktos nie wierzy mam zdj. na dowód:P heh pada lekka mżawka ale śniegu z deszczem nie widać. Pozdrawiam. zaczyna mi sie podobać ten blog "królowej" :D http://krolowa-super...2,ID415236308,n TP też ma ciekawie:D "Na szczycie Kasprowego Wierchu leży już 6 centymetrów białego puchu i wciąż go przybywa. Śnieg się nie roztopi, ponieważ temperatura przez całą dobę oscyluje poniżej zera. Niewykluczone, że wieczorem lub w nocy śniegiem sypnie w Zakopanem." http://www.twojapogo...ach-i-karpatach chyba czas sie przenieść do Zakopanego:P http://www.meteogrou...3JlZGlyZWN0PS0x

Użytkownik paulinusia180 edytował ten post 30 wrzesień 2010 - 12:53

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Wy dalej z tym swoim deszczem ze śniegiem, ręce opadają... Może być nawet -2 na dole i padać deszcz ! Zrozumcie w końcu to, że ważniejsza jest temperatura na 850hpa ! A tam w całym profilu jest na + ! Nikt nigdzie dziś nie zanotował ani nie zanotuje deszczu ze śniegiem :)

Użytkownik Daniels. edytował ten post 30 wrzesień 2010 - 13:36

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Wy dalej z tym swoim deszczem ze śniegiem, ręce opadają... Może być nawet -2 na dole i padać deszcz ! Zrozumcie w końcu to, że ważniejsza jest temperatura na 850hpa ! A tam w całym profilu jest na + ! Nikt nigdzie dziś nie zanotował ani nie zanotuje deszcze ze śniegiem :)

widać masz złe informacje:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się porobiło . Nagle wszyscy sobie o zimie przypomnieli chodzi mi głównie o TV . No to moi mili jak dobrze pójdzie za 2,5tygodnia pierwsze powitanie zimy :) Myślę że tak za 1 tydzień poznamy więcej szczegółów . A i pani synoptyk na tvn24 mówiła że zima będzie w całości poniżej normy wieloletniej , najzimniejszy grudzień-luty . Super . Pozdrawiam

Użytkownik Kamil K edytował ten post 30 wrzesień 2010 - 14:06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Arletta, bo o ile dobrze widze to ona jest na materiale filmowym onet/tvn24, odnosi się do prognoz CFS. Opieranie się na CFS-ie to ogromne ryzyko - zresztą model ten zapowiadał chłodne lato we wschodniej Europie. Jak bardzo się pomylił - sami dobrze wiemy. Prognozy CFS, te same (tylko zestawienie tygodniowe) , co na TVN, pokazywałem parę postów wcześniej. A tu macie uśrednione wszystkie prognozy CFS od 21 września do wczoraj.
+----------+----------+------+
 | month_id | COUNT(*) | T2M |
 +----------+----------+------+
 | 201010 | 32 | -0.2 |
 | 201011 | 32 | -0.4 |
 | 201012 | 32 | -1.7 |
 | 201101 | 32 | -0.4 |
 | 201102 | 32 | -0.5 |
 | 201103 | 32 | 0.2 |
 | 201104 | 32 | -0.4 |
 | 201105 | 32 | -0.3 |
 +----------+----------+------+
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadałem sobie trochę trudu i poszperałem w necie . Pokaże wam dwie fotografię z jakiegoś miasta . Tym sposobem chcę pokazać jak rok temu wegetacja roślin się opóźniała w porównaniu z rokiem obecnym . ROK 30X 2010 http://kamery.humlne...amesti/20100929 ROK 30X 2010 http://kamery.humlne...amesti/20090930 Idealnie widać jak w tym roku wszystko przebiega znacznie szybciej . Pozdro

Użytkownik Kamil K edytował ten post 30 wrzesień 2010 - 15:18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ppawlak2 nie ma możliwości na opady śniegu z deszczem dzisiaj. Może w Zakopane albo na terenach niżej położonych coś się pojawi. Dlatego się bulwersuje jak ktoś z Lublina czy z Rzeszowa piszę, że na sto procent u niego był deszcz ze śniegiem bo wprowadza wszystkich w błąd. To, że będziecie sobie wmawiać, że u Was spadło nawet 30cm śniegu nie oznacza, że zima przyjdzie szybciej i będzie ostra, trochę dystansu ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ppawlak2 nie ma możliwości na opady śniegu z deszczem dzisiaj. Może w Zakopane albo na terenach niżej położonych coś się pojawi. Dlatego się bulwersuje jak ktoś z Lublina czy z Rzeszowa piszę, że na sto procent u niego był deszcz ze śniegiem bo wprowadza wszystkich w błąd. To, że będziecie sobie wmawiać, że u Was spadło nawet 30cm śniegu nie oznacza, że zima przyjdzie szybciej i będzie ostra, trochę dystansu ;)

Słuchaj nie ma Cie tu nie mieszkasz tam gdzie on wiec nie mow ze nie bo może rzeczywiscie padał snieg z deszczem.Nie mozesz tego wiedziec.:mad:

ROK 30X 2010 http://kamery.humlne...amesti/20090930 Idealnie widać jak w tym roku wszystko przebiega znacznie szybciej . Pozdro

Rzeczywiście że szybciej spadły liscie na drzewach ale watpie zeby to miało zwiazek z tym kiedy i jaka bedzie zima.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...