Skocz do zawartości

To by się Lisi dostało na naszym forum:)


Harpia

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie sie bardzo podoba! Może dlatego, że też jestem heretykiem. Nie uznaje zmiany krawędzi jako impulsu skrętnego i nie zachowuje postawy zrównoważonej. W dodatku jeżdząc na nartach staram sie raczej tracić równowagę a nie utrzymywać ją i robiąc to w określony sposób, mam z tego sporo frajdy. W skręt NW przestałem wierzyć gdzieś w połowie lat 70-tych zaraz po dewiacji nowoczesnej i od tego czasu wyznaje WN. I jeszcze jadę z odbicia ( z obu krawędzi). Do tego antycypuje w celu obciażenia a nie rotacji. W wszysto to wysoki trybunale przez narty, to one mnie zmuszaja do tego wszystkiego a ja im ulegam. ps. Czy Lisi jedzie śmigiem????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko. To oczywiście lekka prowokacja z mojej strony:) Dziewczyna jeździ tak, że MY nie mamy prawa jej oceniać:) Czasami można sobie pozwolić na odrobinę luzu w kierunku przyjemności i tu to widać. Gdyby jednak ten film zamieściła jakaś panna no-name:) to by się posypało. A-Frame prawie jak u mnie:) Podnoszenie wewnętrznej narty i takie tam inne. Prawda jest na bramkach. Kto pierwszy ten lepszy! Jak jedziemy na luzie to może być różnie. Mimo wszystko optuję za naśladowaniem wyczynowców na bramkach ale jak widać poza nimi oni sami pozwalają sobie na luz i dalej są fantastyczni:) p.s. szkoda, że nie dało się pozytywnie wykorzystać ostatniej ( majowej) śnieżycy. p.s.2 ale będę cierpiał jak we Wrześniu przyjadą do mnie nowe narty!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Spoko. To oczywiście lekka prowokacja z mojej strony:) Dziewczyna jeździ tak, że MY nie mamy prawa jej oceniać:) Czasami można sobie pozwolić na odrobinę luzu w kierunku przyjemności i tu to widać. Gdyby jednak ten film zamieściła jakaś panna no-name:) to by się posypało. A-Frame prawie jak u mnie:) Podnoszenie wewnętrznej narty i takie tam inne. Prawda jest na bramkach. Kto pierwszy ten lepszy! Jak jedziemy na luzie to może być różnie. Mimo wszystko optuję za naśladowaniem wyczynowców na bramkach ale jak widać poza nimi oni sami pozwalają sobie na luz i dalej są fantastyczni:) p.s. szkoda, że nie dało się pozytywnie wykorzystać ostatniej ( majowej) śnieżycy. p.s.2 ale będę cierpiał jak we Wrześniu przyjadą do mnie nowe narty!!!

I Ty to żałosne obślizgiwanie się nazywasz jazdą??? Chyba kpisz!!! Na takim stoku czysta krawędź z super szybką zmianą (tu dobrze podac parametry bo przecież 68 to nie to samo co 67 cm, no i kąty ostrzenia) to jest jazda a nie taki fajans. Naprawdę straszne Jurku. Szerzenie defetyzmu. Pozdro serdeczne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... I Ty to żałosne obślizgiwanie się nazywasz jazdą??? ...

Równie fatalnie jeździł na tej samej imprezie Christian Mayer ;) Zwróćcie uwagę jak podobnie jeździ Bocian: Hmmm. Chyba nawet ładniej... :D Pamiętacie jak ktoś - litościwie nie podam kto :D - podważał Bocianowi ósemkę w umiejętnościach??? Ale się wybrał!!! :D Christianowi też powinien obniżyć do 6 :D:D Dla odmiany Bernadette Schild - tym razem czysto na krawędzi - też pięknie... Film w zwolnieniu doskonale pokazuje zmianę krawędzi, tylko się uczyć (to do mnie :o). Pozdrawiam. Tadek

Użytkownik Tadeusz T edytował ten post 05 maj 2011 - 01:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróćcie uwagę jak podobnie jeździ Bocian: Hmmm. Chyba nawet ładniej... :D

No bez przesady- porównując się do filmów Goergl i Mayera widzę co muszę u siebie poprawić- czyli obniżyć pozycje, przesunąć trochę do przodu i puścić troszkę szerzej nogi. No i praca rąk Elisabeth będzie dla mnie teraz wzorem. Pozdr Marcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...