Skocz do zawartości

"Ładne dziewczyny nie jeżdżą na nartach" ;)


eqiupe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Trochę sprowokuję! Ostatnio siedząc w barze na stoku .... usłyszałem zdanie " ... Ładne dziewczyny nie jeżdżą na nartach ..." i co wy na to? ;) (...)

Wszystko jest kwestią gustu. Jeśli ktoś gustuje w pannach typu "barbie", które płaczą, że skóra im od mrozu spierzchnie i będzie to miało zły wpływ na cerę, paznokcie i których ulubionym sportem jest shopping, to jego własny wybór ;) W przeciwnym wypadku, gdyby ta cecha ujawniła się dopiero później, są dwa wyjścia: 1. zostawić barbie w domu; 2. wziąć ją na najbardziej stromą czarną w Alpach i pozbyć się problemu raz na zawsze :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... wszystko zależy od tego, jakie to te kwiatki :)

https://picasaweb.go...229541697698258 No tu słabo widać:) Generalnie jak nie mam makijażu, to chyba ludzie mogą tak sądzić, ze ładne nie jeżdżą... ale jak zimno, to tusz do rzęs spływa, bo oczy wiatrem podrażnione... Ale generalnie dopóki widzę czubki własnych nart i dopóki gogle nie zamrzają w trakcie jazdy, to ze stoku nie schodzę. I w nosie mam, co kto myśli o mojej urodzie. W kominiarce, kasku i goglach i tak niewiele widać:)

Użytkownik Violet edytował ten post 01 marzec 2011 - 23:26 literówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę sprowokuję! Ostatnio siedząc w barze na stoku .... usłyszałem zdanie " ... Ładne dziewczyny nie jeżdżą na nartach ..." i co wy na to? ;) W załączeniu filmik, który wszystkiemu zaprzecza ;)

generalnie takich filmików i zdjęć można by tu przywołać więcej, zresztą podobny temat już był :) moim zdaniem ładne dziewczyny jeżdżą na nartach, nie jeżdżą te o urodzie i zachowaniu "barbie", które tu przytoczył wucośtam :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest kwestią gustu. Jeśli ktoś gustuje w pannach typu "barbie", które płaczą, że skóra im od mrozu spierzchnie i będzie to miało zły wpływ na cerę, paznokcie i których ulubionym sportem jest shopping, to jego własny wybór ;) W przeciwnym wypadku, gdyby ta cecha ujawniła się dopiero później, są dwa wyjścia: 1. zostawić barbie w domu; 2. wziąć ją na najbardziej stromą czarną w Alpach i pozbyć się problemu raz na zawsze :D

Po wnikliwej analizie składu ekipy udającej się do Valmeinier wnioskuję, że wybrałeś wyjście numer 1*. PS. Sorry, ale nie mogłem się oprzeć ;) * Inspired by Hesski :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zauważyłem nadmiar ciemnych gogli na noskach naszych pań :rolleyes:. W połączeniu z odbijającymi się od nich promyczkami słońca mam utrudnioną percepcję :D. Ba, grozi to nawet utratą panowania nad nartami :eek: (zakładając, że normalnie ja nimi steruję a nie one mną). Na osłodę pozostają bary przy stokach, gdzie uzyskuję pełną rekompensatę :). Uważam, że nie jest tak źle, jak sugeruje tytuł tego wątku. Niezależnie od sprzętu, który jest ujeżdżany przez nasze panie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, jak tu ocenić ... bez konieczności wchodzenia do knajpy.

No teraz to przyjemne (popatrzeć):rolleyes: z pożytecznym (podjeść, podpić - herbatę oczywiście):cool:. Trza ino baczyć, coby brzydka nie zaczęła się podobać; znaczy wtedy: KONIEC PICIA!!!:eek: i z baru na żeśkie powietrze:D:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, jak tu ocenić jak wszędzie tylko kaski i gogle? :) Jeszcze kilka lat temu królowały czapki i okulary przeciwsłoneczne, można było cokolwiek powiedzieć o narciarkach/narciarzach bez konieczności wchodzenia do knajpy. A teraz?

Tu się zgadzam - niestety część tego pięknego kwiatu schowana jest głęboko, "za podwójną gardą" ;) ...żeby nie być gołosłownym: P1020673copy.jpg ;)

a jak ładna i ładnie wymiata to juz prawie ideał

Kobieta zawsze jak ładnie jeździ to szczególnie piękny widok :) Powtórzę się - ale lubię tę miękkość, kocie ruchy itp. ...i tęsknie za dawnymi ciuchami, bliżej ciała :)

(...) PS. zacytuje Irka Dutka Niema brzydkich dziewczyn tylko czasem wina brak

"nie ma brzydkich kobiet, są tylko nie dopici mężczyźni"

(...) Trza ino baczyć, coby brzydka nie zaczęła się podobać; znaczy wtedy: KONIEC PICIA!!!:eek: i z baru na żeśkie powietrze:D:D

Panowie śliczni! Nie stać was na więcej? :) Trochę mi tu trąci "szowinistycznymi, mizoginicznymi dinozaurami" ...żeby nie powiedzieć mocniej - ale sami tu nie jesteście :)

Załączone miniatury

  • P1020585copy.jpg

Użytkownik gajowy01 edytował ten post 02 marzec 2011 - 21:25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...